81

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

hmm ja bym go przed jakimkolwiek odpaleniem na nowo olejem przelał
i tak jak marek pisał uzupełnić braki pokręcić na pusto trochę i wtedy go na jałowym odpalić

Nie ma to jak FORTSCHRITT

82

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

Jak wal się kręci to bierz w ciemno , miałem kiedyś silnik nowy do poloneza i stał przez 10 lat nie ruszany i potem jeszcze z 10 lat to kuzyn na nim śmigał.

83

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

Panowie jak mowa o silniku chłodzony powietrzem. Miał ktoś styczność z kombajnem df chłodzonym powietrzem?  Ostatnio byłem u takiego jedanego handlarza i stał też u niego właśnie df na powietrze. Z ciekawości to oglądałem i powiem że cały ten układ chłodzenia  wygląda nawet nawet. Ciekaw jestem jak to w praktyce wygląda

E 516 na części
Telefon 695 076 269

84

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

Śmiga dobrze  łowczy  z koła miał przez kilkanaście lat  df topliner i nigdy się nie grzał.

85

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

Nawet przy 40 stopniach taki układ chłodzenia daje radę ? MNIE TEŻ zawsze to zastanawiało

Siły na zamiary zmierz....

86

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

Kumpel ma starego DFa i generalnie nie narzeka na grzanie się. Silnik z racji przepracowanych godzin domaga się remontu ale nie zamierza zmieniać maszyny i silnika.

Co do tej IFY, PiotrK mówi żeby brać bo wtopa będzie tylko wtedy gdy okaże się totalnym szrotem.  Jakby co weźmie go na części...

87

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

Kamil od pomp wrzucał taki motor do swojego może coś napisze

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

88

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

Laszek napisał/a:

Panowie jak mowa o silniku chłodzony powietrzem. Miał ktoś styczność z kombajnem df chłodzonym powietrzem?  Ostatnio byłem u takiego jedanego handlarza i stał też u niego właśnie df na powietrze. Z ciekawości to oglądałem i powiem że cały ten układ chłodzenia  wygląda nawet nawet. Ciekaw jestem jak to w praktyce wygląda

u kolegi stoi df top liner 4080hts z v8 chłodzonym powietrzem brzmienie mega praca silnika idealna wódkę lać można na nim no i nigdy się nie zagrzał raz mu tylko coś wtryski padły i to wszystko olej pilnować dobre paliwo lać i silnik jak dzwon

Nie ma to jak FORTSCHRITT

89

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

Krzysiek napisał/a:

Kumpel ma starego DFa i generalnie nie narzeka na grzanie się. Silnik z racji przepracowanych godzin domaga się remontu ale nie zamierza zmieniać maszyny i silnika.

Co do tej IFY, PiotrK mówi żeby brać bo wtopa będzie tylko wtedy gdy okaże się totalnym szrotem.  Jakby co weźmie go na części...

Jeżeli nie można odpalić to może zajrzyj na wał,  jak nominał i nie ma przebarwień na panewkach to już było by dobrze .

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

90

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

panowie gdzie w 323 są numery VIN,( nadwozia)?

91 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2019-03-16 10:56:10)

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

NUmer ramy jest pod rozrusznikiem.  Rezszta na tabliczce która powinna być na na ramie wysokości przedniego mostu po tej stronie co rozrusznik. Jak jest to widać ją bo nic jej nie zasłania....

No i zapraszam tu -> https://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=4&p=125

92

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

OK dzięki, tabliczka jest tylko muszą też być bite numery. Dzięki już prawię kupiłem 323. Jak będzie na podwórku to się przedstawię.

93

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

na ramie są bite numery no i na tabliczce też są bite numery

Nie ma to jak FORTSCHRITT

94

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

Dziś dzwoniłem za mercem om352 i kurde poszedł sprawny z osprzętem za 2600, jakoś sie przygapiłem i nie przegladałem ogłoszeń.

95

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

Widzę że nie tylko ja się za jednostką mercedesa oglądam tylko ja bym wolał om355 lecz ciężko dostać hmm

96

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

perkinsów zatrzesienie, ale nie mam cisnienia szybko zmienić, mam chęć na inny w ogóle ciagnik.

97

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

Też jakoś mi się nie pali puki co moja ifa daje rade ale jak coś się trafi to będę chciał zmienić parę koni więcej się przyda a i praca szóstki to inna bajka

98

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

Co to za silnik tam siedzi i czy mi się wydaje czy przodek jest przesunięty?

https://i.postimg.cc/ncWq38Rb/cxf.jpg

https://i.postimg.cc/Bv9HGTfm/drtgrty.jpg

https://i.postimg.cc/GmsGNMVB/Przechwytywanie.jpg

99

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

Znajomy oddaje sieczkarnie na złom ale silnik w dobrym stanie jak ktoś chętny to pisać

100

Odp: Co by tu wsadzić pod maskę zamiast oryginału ( pomijamy 6 cyl leylandy

Silnik bodajże był w nim cummimsa i oska jest cofnieta