181

Odp: Regeneracja pomp

witam i stalo sie pompa siadla juz mam ja na wieszku i co dalej podstolice tuchola czy jakis inny zaklad naprawczy co radzicie jak wasze pompy po regeneracji

Fortschritt zt 423 a razy 2

182

Odp: Regeneracja pomp

O postolicach bym nie myslał proponuje od razu tucholę na pewno będzie taniej

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

183

Odp: Regeneracja pomp

a jak dlugo trza czekac za pompom jak im sie wysle

Fortschritt zt 423 a razy 2

184

Odp: Regeneracja pomp

ok 2 tygodni od wysłania

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

185

Odp: Regeneracja pomp

Koszt regenaracji mojej to 870 + Vat

186

Odp: Regeneracja pomp

Pompa po regeneracji  z Pszenna wytrzymała 2 lata. Na zimnym oleju podnosiła około 1,5 godziny, a potem niby podnosiła, ale wszystko jęczało, a olej mocno się grzał.Teraz założyłem pompę po regeneracji w Hydrotorze (na moje życzenie ta sama, którą wysłałem) Wydaje się, że zrobiona jest dobrze. Jeżeli ona padnie, to zrobiłem na zapas pompę przerabianą na bazie NSZ 50. Opis mojej autorskiej wersji jej wykonania zamieściłem w wątku ,, Pompa przez Kuba 875" na stronie nr 6.

187

Odp: Regeneracja pomp

ja dałem kiedyś do hydrotoru pompe od prasy john deere do regeneracji, niby ją zrobili.  pojechałęm na łąkę, zrobiłem ze dwa baloty i pompa nie chodzi no więc za telefon i wiadomo reklamacja. w międzyczasie na ich stronie internetowej wstawiłem swoją opinię że jakie to z nich buce że nie potrafią pompy łopatkowej zregenerować itd, skoro nie potrafią to po co się podejmują itd. ostatecznie zrobili i jakoś chodzi ale nie polecam ich bo tylko mają o sobie wielkie mniemanie. zanim byłem u nich to zapytałem w hydrobigu o regeneracje to powiedzieli że takiej pompy nie robią i ok normalna rozmowa. jak tam w hydrobigu powiedziałem ze tam nie chcieli robić to momentalnie urośli do sufitu. a co do hydrobigu to dałem na wymianę kilka lat temu rozdzielacz od 360 co chodzi w turze, koszt był chyba 200 zł i gwarancja, rozdzielacz chodzi bez żadnych zarzutów. też mają dobre podejście jak pytałem o hydrostat od 516. powiedzieli że jak się zdecyduje za regeneracje to przywieźć hydromotory i pompę a oni zobaczą co komu dolega i wycenią koszt naprawy a do mnie decyzja czy robić czy nie. HYDROBIG polecam jak najbardziej a hydrotor niekoniecznie. dodam jeszcze jak byłem z reklamacją to gościu też reklamował u nich ostrówka co robili mu całą hydraulikę, kupę kasy wzięli a ostrówek więcej oleju pod sobą jak w sobie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

188

Odp: Regeneracja pomp

kupiłem w postolocach  w tam tym roku i juz padaka podnosi ale żezi jakby sie chciała rozleciec bede sie starał reklamowac ale nie sadze by sie udało

189

Odp: Regeneracja pomp

witam panowie gdzie dac do zregenerowania pompe od wspomagania od 303 mam ta com jest z boku na paski orste w hudrotoze ich nie robia pilnie mi sie spieszy

Fortschritt zt 423 a razy 2

190

Odp: Regeneracja pomp

A nie lepiej kupić nową ruską, podejrzewam że wytrzyma tyle samo, albo i więcej niż regenerowana. Takie zwykłe pompy to znajomy regeneruje za stówkę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

191

Odp: Regeneracja pomp

ale jaka ruska jakis symbol albo cos kupilem od mtz82 kiedys ale ona chodzi w druga strone i bym musial przerabiac cos a nie mam czasu na to

Fortschritt zt 423 a razy 2

192

Odp: Regeneracja pomp

w zrób to sam jest opis

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

193

Odp: Regeneracja pomp

kto z was ma pompę główną z Pszenna jak ona się zprawuje i czy warto ją kupić.

194 Ostatnio edytowany przez artureekk (2014-05-15 22:33:38)

Odp: Regeneracja pomp

ta jest od nich i jeszcze na gwaracji http://olx.pl/oferta/pompa-hydrauliczna … 4tnax.html wcześnie kupiłem ale cos nie tak było z nią to wymienili na nową  i tak leży nawet nie rozpakowana

195

Odp: Regeneracja pomp

Poczekam do sezonu i chyba wtedy zamowię przynajmniej gwarancja będzie do zimy chcą 1300 i stara na zamianę.