61

Odp: Regeneracja pomp

i co planujesz zrobić bo tak sprawy pewnie nie zostawisz

62

Odp: Regeneracja pomp

Oddałem do regeneracji. Najtańsza regenerowana jaka znalazłem to 1300zł . warto zaczekać na regenerację.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

63 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2010-05-21 15:10:12)

Odp: Regeneracja pomp

Na allegro są ruskie pompy po 250zł i mają ciśnienie 210mpa ,jak u mnie padnie to na pewno taką założę. http://www.allegro.pl/item1019608937_po … _jumz.html

64

Odp: Regeneracja pomp

Piotr oddal do regeneracji główna pompę. A te od kierowania to juz mniejszy problem

65 Ostatnio edytowany przez maxi900 (2010-05-24 10:22:33)

Odp: Regeneracja pomp

tomek1974 pamiętaj że jak szukasz ruskich to koniecznie obroty LEWE!!  Wprawdzie ta z prawymi obrotami będzie chodzić ale znajomy jak się pomylił i kupił do MTZa właśnie ze złymi obrotami to działała tak jakby miała za sobą 5 lat ciężkiej pracy. Podnosić podnosiła ale ciśnienie jej było nie takie jak powinno. Potem kupił z dobrymi obrotami i zarówno ciśnienie jak i wydajność już całkiem inna....
.... domyślam się że tam jest budowa trybów może być inna (asymetryczna). Zresztą gdyby nie było znaczenia to nikt by nie oznaczała kierunku obrotów :]

66

Odp: Regeneracja pomp

Główna jeszcze chodzi ale od wspomagania już jest słaba i nie długo zamówię tą mniejszą za 100zł ma wydajność 16L i robi świetne ciśnienie.

67

Odp: Regeneracja pomp

Piotrfire napisał/a:

Oddałem do regeneracji. Najtańsza regenerowana jaka znalazłem to 1300zł . warto zaczekać na regenerację.

miesiąc minął  - czy juz coś wiadomo Piotrze co z twoją pompą

68

Odp: Regeneracja pomp

Muszę coś sprostować bo wcześniej wkleiłem link pompy ruskiej 32L a dzisiaj znalazłem wcześniejszą wypowiedź  i kolega z forum miał założoną 70L i tutaj prośba do kolegów którzy coś takiego robili niech pochwalą się jak działają te pompy bo zaczynam coraz poważniej myśleć o wymianie pompy głównej.

69

Odp: Regeneracja pomp

Adminek coś nie daje znac co z jego pompą. Ja też powaznie sie zastanawiam nad wywaleniem starej a wstawieniem jakiejś ruskiej. Zastanawia mnie tylko jak bedzie zachowywał sie podnośnik bez tej małej lini zasilającej (10l).

70

Odp: Regeneracja pomp

Bez tej małej nie będziesz mieć regulacji podnośnika.

71

Odp: Regeneracja pomp

Czy może ktoś odczytac z tabliczki, z głownej pompy producenta i typ tej  pompy.

72

Odp: Regeneracja pomp

na pewno jest to pompa orsty jak i większość hydrauliki w forszaju. Jeśli chcesz szukać tego w aktualnej ofercie producenta to od razu sobie odpuść... szukałem tak kiedyś sekcji rozdzielacza w której przełączamy tryb siłowy-pływający-mieszany.... kupa straconego czasu i kasy

73

Odp: Regeneracja pomp

Adminek coś nie daje znac co z jego pompą.

A o czym mam informować oddałem do regeneracji całkowity koszt to 800zł teraz chodzi jak nówka na wolniutkich obrotach podnosi wszystko z czym do tej pory miałem problemy. Jak długo? Tego nie wie nikt ale jak siądzie dam znać.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

74

Odp: Regeneracja pomp

Właśnie się zepsuła  wysyłam do reklamacji

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

75

Odp: Regeneracja pomp

Ja miałem identyczną sytuację z Panem H W. Kupiłem od niego całą niby zregenerowaną pompę . Pochodziła jesień i wiosnę i prawie na sam koniec prac wiosennych zdechła.Starej pompy szkoda mi było oddawać- rok produkcji 1995 i łożysko w pompie bez najmniejszych luzów. Za takie łożysko nowe trzeba dać podobno 600 zł.  Starą mam zamiar zregenerować i zostawić na zapas. Ta pompa z firmy R-t od początku jargotała. Nie powiem  Pan H W okazał się uczciwym.Po wysłaniu pompy odczeakałem cierpliwie jakieś trzy miesiące wykonując w międzyczasie sporo telefonów. Za każdym razem słyszałem odpowiedź, że to kwestia kilku dni. W końcu się doczaaekałem (tuż przed żniwami) odpowiedź-pompa wysłana.
Odczekuję kolejny tydzień, a pompy nie ma.Telefonuję do fachowca i okazuje się, że moją pompę Pan wysłał, ale komuś innemu.Może wysłał, a może nie wysłał.Poprosiłem o zwrot
pieniędzy i uczciwy Pan po dwóch tygodniach i kilku telefonach przysłał 900 zł. Następnie zamówiłem w Pszennie całą pompę po regeneracji za 1500 zł. Pompa ta chodzi już 2 lata.


P.s.
Po opisywanym jesienią remoncie skrzyni (małe koło zębate od strony plecaka ) traktor bardzo dobrze się spisuje.

76

Odp: Regeneracja pomp

plus Zenek takich informacji nam potrzeba, dzięki.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

77

Odp: Regeneracja pomp

Piotrfire napisał/a:

Właśnie się zepsuła  wysyłam do reklamacji

to mnie nie pocieszyliście, moja bedzie gotowa po niedzieli, a wysłałem do Hydrotoru. Zobaczymy co bedzie sie działo

78

Odp: Regeneracja pomp

Właśnie,że Cię pocieszyłem.Fachowiec oddał całość zapłaconej kwoty.Mogłem przecież nie mieć ani pompy, ani pieniędzy i właściwie to bym mu nic nie zrobił.
Trzymaj się dzielnie.Jestem przekonany, że wszystko dobrze się skończy.

79

Odp: Regeneracja pomp

hydrotor to porządna firma będzie działać

80 Ostatnio edytowany przez pawlon (2010-08-28 07:58:58)

Odp: Regeneracja pomp

Admin tez robił w Tucholi (chyba ze żle zrozumiałem Jego posty) i po trzech miesiącach oddaje do reklamacji. Mam nadzieją że bedzie zrobiona odpowiednio