Temat: Elektrozawór II stopnia sprzęgła

Witam zacznę od tego że próbuję dojść do uruchomienia 2stopnia sprzęgła, mój forsz ma skrzynie od 303 przedni napęd i blokada włączana jest pneumatycznie jak w 303, a 2stopień i żółw elektrycznie przez elektrozawory. Problem jest taki, że kable   od czujnika w pompce sprzęgłowej są obcięte, chciałbym to wszystko doprowadzić, może jakiś schemat lub opis jak podłączyć i przewody przy elektrozaworach jak mają iść. Z góry dzięki za pomoc

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

2

Odp: Elektrozawór II stopnia sprzęgła

2 stopień i żółw też jest włączany pneumatycznie, tylko że przez elektrozawory włączane elektrycznie smile

Poradziłeś sobie z tym, czy problem dalej jest aktualny?

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

3

Odp: Elektrozawór II stopnia sprzęgła

Poradził sobie bo sprzedał tego 323 i kupił innego 323

4

Odp: Elektrozawór II stopnia sprzęgła

No to wybrnął z tego bardzo ładnie smile

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

5

Odp: Elektrozawór II stopnia sprzęgła

Panowie jak podłączyć elektrozawory bo nie mogę dojść do ładu kiedyś było wstawione zdjęcie ale nie mogę znaleść

Odp: Elektrozawór II stopnia sprzęgła

http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=728
Tego szukasz?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

7

Odp: Elektrozawór II stopnia sprzęgła

Chodziło mi o zdjęcie elektrozaworow jak kable są widoczne i opis jak są podłączone

8

Odp: Elektrozawór II stopnia sprzęgła

Nie ma nikt  elektrozaworow na wierzchu żeby zrobić zdjęcie albo przynajmniej napisać jak je podłączyć?

Odp: Elektrozawór II stopnia sprzęgła

A wiszą u ciebie jakieś kable do nich?
Temat troche ciężki do ogarnięcia bo niewiadomo czy nie masz namieszane w instalacji.
Weź żarówką sprawdź po włączeniu przycisku który odpowiada za blokadę ,napęd itd.będziesz widział w którym kablu jest prąd,co do  samego podłączenia to odkręcasz z góry te plastikowe kopółki i tam wpinasz kable.
Kolejność elektrozaworów od strony silnika:
przedni napęd
Blokada mostów
Uls
Sprzęgło.
Musisz też mieć wpięty mostek diodowy aby zawory nie skakały.
Resztę widać na schemacie.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

10

Odp: Elektrozawór II stopnia sprzęgła

Właśnie nie mam tych plastików a kabli nie ma żadnych bo poprzedni właściciel je wywalił

Odp: Elektrozawór II stopnia sprzęgła

No to czeka cię robota,musisz odtworzyć tą instalację według schematu i pociągnąć 4 żyły kabli do elektrozaworów, biegną te kable w przedniej cześci kabiny i wchodzą w deskę rozdzielczą,tak jak cała reszta.
Troche problemów może ci stworzyć sterowanie sprzęgłem,bo jest tam kilka połączeń od przełącznika na konsoli po styccznik pod pedałem i czujnik w pompce,ale reszta jest prosta,bo ciągniesz kable bespośrednio do przełączników.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0