Temat: Szukam dla kolegi 323

Szukam forsza dla kolegi, ma przeznaczone 15-16 tyś. Chciałem mu sprzedać swojego ale za długo się zastanawiał, teraz jak sprzedałem to by wziął, ale nie ważne, proszę o namiary jak coś macie interesującego ,musi coś łyknąć bo mu belarus padł wczoraj. Dzięki
Pozdrawiam

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

2

Odp: Szukam dla kolegi 323

a czemu belarus padł?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3

Odp: Szukam dla kolegi 323

Skrzynia sie posypała i nie chce już jej robić, moim jeździł i mu pasował tylko najlepiej jak bym go oddał za darmo, może i dopłacił, obiecałem że sie zapytam na forum,

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

4

Odp: Szukam dla kolegi 323

Ja będę chcial sprzedać swojego 323a wiec jak ktoś będzie zainteresowany to zapraszam ale mam jescze do zaorania 10ha i obsiania 22ha pszenicy i mogę sprzedawac😉

http://www.fotoload.pl/123aa36/0da6cca167e5001fc0cd2b03b436c34116164_min.jpg

5

Odp: Szukam dla kolegi 323

kawałek drogi do siebie macie smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

6

Odp: Szukam dla kolegi 323

w tych czasach to transport nie problem ja nie zmuszam ale jak ktos sie trafi to czemu  nie sprzedac a tym bardziej ze na wiosne bedzie nowy kon wink

http://www.fotoload.pl/123aa36/0da6cca167e5001fc0cd2b03b436c34116164_min.jpg

7

Odp: Szukam dla kolegi 323

chmielu to ile sobie za niego cenisz

8

Odp: Szukam dla kolegi 323

Trochę jest do ciebie ile chcesz za niego i jakos fote

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

9

Odp: Szukam dla kolegi 323

a tak jeszcze da sie jakoś podciągnąć 323 z 100 koników przy 1800 obrotach do wiecej i jak to zrobić i ile sie podkręci

10

Odp: Szukam dla kolegi 323

Ja swojego podkręcałem na pompie, trzeba ściągnąć dekiel z pompy ten co jest pod przewodem od powrotu paliwa przykręcony na dwie śruby m6, od twojej strony na górze jest cięgło połączone z liswą, trzeba je z jednej strony odpiąć jest zapięte małym sworzniem z zabezpieczeniem, i trzeba rozkręcić o jeden obrót, wydłużyć, i forsz łapie większego powera,

A co do kupna to temat nie aktualny kupil jakiegos sama lasera czy jak to tam się nazywa

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

11

Odp: Szukam dla kolegi 323

PiotrK remontuje pompy na 125 koni i jak taką mam. chodzi zupełnie normalnie. Ciekawe ile można dać jeszcze big_smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

12

Odp: Szukam dla kolegi 323

no.. W zeszłym roku u Piotrka też ustawiliśmy moją na 120KM. Dziś ciężko powiedzieć o ile jeszcze go przez ten rok podkręciłem.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

13 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2016-10-17 09:18:43)

Odp: Szukam dla kolegi 323

Fenol ile u Piotra taka naprawa wychodzi

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

14

Odp: Szukam dla kolegi 323

ile jest watr to dobre pytanie bo ceny mocno zroznicowane sia ja wiem 16 tysi moze ktos da w kazdym razie  idzie sie dogadac.  co do fotki to tu w galerii sa http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/im … d47-i-d35/

http://www.fotoload.pl/123aa36/0da6cca167e5001fc0cd2b03b436c34116164_min.jpg

15

Odp: Szukam dla kolegi 323

a jak sprawdzić bo wiem 323 ale gościu mówi mi ze ma sklejone tarcze sprzegłowe jest okienko czy jak

16

Odp: Szukam dla kolegi 323

od dołu masz wgląd na całe sprzęgło jeśli nie ma osłony u mnie jej nie ma i nie wiem czy takowa występowała ale od dołu wszystko ładnie widać

Nie ma to jak FORTSCHRITT

17 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2016-10-17 21:28:19)

Odp: Szukam dla kolegi 323

Joker chcesz tego z olxa kupić z tarczami sklejonymi o 2stopniu to słyszałem ze sklejone ale o 1 to nigdy

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

18

Odp: Szukam dla kolegi 323

no własnie myśle nad tym ale jak w 1 stopniu a jak w 2 o co tu chodzi bo mi sie taka przygoda zdażyła tylko w ałcie ale nie było żle a tu jak jest dużo gorzej

19

Odp: Szukam dla kolegi 323

Może po prostu sprzęgło padło i kita ciśnie. ....

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

20

Odp: Szukam dla kolegi 323

Często się zdarza pęknięta łapka, a ciemniak nie sprawdzi i gada co mu do głowy przyjdzie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia