21

Odp: Szukam dla kolegi 323

możliwe a jaki koszt i dużo z tym zabawy no i jak rozpoznać ze to skleiły sie czy sprzegło albo ta łapka

22

Odp: Szukam dla kolegi 323

Tarcza ok 150 a jak łapka to też nie wiele mniej, tylko mniej rozbierania.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

23

Odp: Szukam dla kolegi 323

Łapka ok 100zł nowa trzeba się położyć i zobaczyć czy całe łapki a są trzy, a jak tarcza to silnik do wyciągania wydaje mi się że ktoś dobrze sprawdził i chyba większa naprawa się szykuje
Trzeba przy oglądaniu zacząć od tego czy w ogóle pompka i wysprzęglik działa

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

24

Odp: Szukam dla kolegi 323

gelek79 napisał/a:

Fenol ile u Piotra taka naprawa wychodzi

zależy w jak opłakanym stanie pompa big_smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

25

Odp: Szukam dla kolegi 323

a niemacie zdjecia gdzie jest to no ale silnik jak odpali to git a jak sprawdzić jak co skrzynie i pompy czy zwrotnice bez sprzęgła

26

Odp: Szukam dla kolegi 323

najlepiej to jedz z kimś kto ma forszaja i będziesz wiedział wszystko. Na czuja nie kupuj.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

27

Odp: Szukam dla kolegi 323

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-forts … i5dub.html
gościu powiedział ze 8 teraz 13,7 ponoć wszystko działa i pali
tyle warte 323 ?

28

Odp: Szukam dla kolegi 323

przepraszam ze tak post pod postem ale z silnikiem leylanda 6 ile 323 ma mocy i do ile podciagnąć sie da

29

Odp: Szukam dla kolegi 323

joker-konin napisał/a:

przepraszam ze tak post pod postem ale z silnikiem leylanda 6 ile 323 ma mocy i do ile podciagnąć sie da

jak tak cwany to poczekaj jak postoi kilka miesięcy to zmięknie co do silnika to leyland bez turbo słabszy jest od ifki a paliwa wciągnie więcej

30 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2016-10-28 06:36:32)

Odp: Szukam dla kolegi 323

Leyland tylko z turbo, w twoim linku jest cena 13,2tyś. a na olx za 8tys stoi, ja bym poniżej dychy nie kupował i patrz co traktor robił jak był u bambra to na 100% rozdupczony, zobacz coś w cenie wyższej patrz na opony, bo to pół wartości, no i ogólny ład, ja kiedyś oglądałem takiego co gość przez 10 lat oleje tylko dolewał a jak zadałem pytanie skąd wiedział jaki dolał to czoło zmarszczył, zobacz tego co do odśnieżania był używany jest na olx, i kupa części

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

31

Odp: Szukam dla kolegi 323

no bede patrzyl  bo dużo gościu krzyczy a na pewno coś sie urwie

32

Odp: Szukam dla kolegi 323

szukam dla kolegi. co powiecie o tym https://sprzedajemy.pl/fortschritt-zt-323a-nr10210827

Rolnik z powołania:-)

33

Odp: Szukam dla kolegi 323

JAk trąbke mo to bierem.....
Trza utargować choć na jedną gumę do tyłu

34

Odp: Szukam dla kolegi 323

troszkę ostatnio pojeździłem i sie nieobżarcie wole złomka niż wypicowane gówno włożę kase ale wiem co mam

35

Odp: Szukam dla kolegi 323

Pajej napisał/a:

szukam dla kolegi. co powiecie o tym https://sprzedajemy.pl/fortschritt-zt-323a-nr10210827

nie te pieniądze i słabe laczki

36

Odp: Szukam dla kolegi 323

Tył to 30 nie 34, tłumik mtz rzemieślniczy nie pochodzi i za cienki przyduszał będzie.

37

Odp: Szukam dla kolegi 323

widzicie, jakos tych opon nie zauwazyłem ze to 30. Do tego mamy blizej moze go ktos zna bo rejestracje nie "nasze" http://otomoto.pl/oferta/fortschritt-zt … xtor=SEC-8

Rolnik z powołania:-)

38

Odp: Szukam dla kolegi 323

kosmetyka leci ciekawe jak w środku a tablice to Nakło nad Notecią kuj-pom

Nie ma to jak FORTSCHRITT

39

Odp: Szukam dla kolegi 323

co do wygladu maski to gorsze widziałem

Rolnik z powołania:-)

40

Odp: Szukam dla kolegi 323

też laczki słabe jakby opuścił na lepsze i silnik ze skrzynią ok to można pomyśleć rocznik 90r