41

Odp: Szukam dla kolegi 323

Jak znajdę odpowiedniego fastraca to swojego  Pajej Ci sprzedam. Na pewno w lepszym stanie moim zdaniem niż w ogłoszeniach. Tylko z tym fastraciem problem bo nic ciekawego nie ma sad

42

Odp: Szukam dla kolegi 323

nie wiem czy kolega bedzie chciał jechac w łudzkie, ale jak bedzie na sprzedarz to pisz

Rolnik z powołania:-)

43

Odp: Szukam dla kolegi 323

Witam Kolegów. Pajej pytał o ciągnik dla mnie. Umówiliśmy się, że jak gościu nie sprzeda go do niedzieli to pojedziemy go zobaczyć. Zobaczymy co to za cudo.

44

Odp: Szukam dla kolegi 323

witam  panowie  znalazłem 323-a za 12 tyś ale  leci olej   z kolektora wydechowego z dwóch cylindrów,ma urwaną końcówkę wom i brak całkowity nawiewu  w miejscu nawiewu jest dziura  powie mi ktoś  koszta mniej więcej naprawy bo potrzebuje na gwałt traktora a u mnie w okolicy nie ma nic ciekawego w moim budżecie  z góry dziękuje za pomoc.

45

Odp: Szukam dla kolegi 323

Musisz liczyć regenerację głowicy chyba że leci tylko z parzystych albo tylko z nieparzystych to wtedy dwie. Jak szukasz ciągnika za 12 tyś i chcesz mieć sprawny nawiewto życzę powiedzenia

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

Odp: Szukam dla kolegi 323

Przemek weż spróbój zadzwonić pod ten numer 697675700 nie wiem czy aktualny,teraz nie bede sprawdzał,ale gość ma 323 za jakieś 10 tyś. Gwiazdowo powiat sławno zach.pom , niech ci prześle zdjęcia.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

47

Odp: Szukam dla kolegi 323

dzięki wielkie  kolego  nie szukam za 12 tyś igły ale też nie chcę za 12 tyś kupić nic nim nie zrobić i 12 włożyć w remonty bo też nie o to w tym chodzi smile

48

Odp: Szukam dla kolegi 323

Taki traktor w dobrym stanie to rzadkość, sam pomyśl Przemek czy ktoś sprzedaje dobrą maszyne? albo ktoś liczy się z wymianą i o starego ogólnie już nie dba a najczęściej zaczyna coś się dziać i pozbywa się problemu, dlatego wolałbym kupić trupa za grosze i go zrobić, albo od kogoś z polecenia,
A tak ogólnie to my o maszyny nie dbamy, wymiana olei, ogólne drobne naprawy, dopiero jak coś się zesra to sie za to bierzemy

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

Odp: Szukam dla kolegi 323

Co do tego co podałem nr to ciągnik jest mu zbędny bo ma już renówke i chyba claasa a zt chodził tylko w żniwa

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

50

Odp: Szukam dla kolegi 323

Właśnie najlepiej jak ktoś poleci bo coś wiadomo na temat tej maszyny

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

51

Odp: Szukam dla kolegi 323

ten co podałeś mi numer to niby sprzedany już dwa lata smile Gelek79 rozumiem cię doskonale szukam już rok i wiem doskonale że igły to się nie znajdzie i liczę się z  tym że będę musiał robić remont dlatego szukam max 15tyś   ale że jestem też początkującym rolnikiem to też nie będzie mnie stać od razu zrobić remont kapitalny tylko pomału będę musiał go sobie remontować   dlatego też pytam o koszta ewentualnych napraw smile

Odp: Szukam dla kolegi 323

Heh ciekawe,niedawno widziałem ten ciągnik,a zresztą ten gościu to też dziwak,a jakbyś go zobaczył to zapewniam  cie że takiego ogromnego łba to jeszcze nie widziałeś big_smile

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

53

Odp: Szukam dla kolegi 323

niektórzy ludzie tak mają  big_smile zimą też byłem oglądać jednego w białym borze ładnie wyglądał ale wszędzie pozalewany przepalonym olejem i silnik nie miał wgl ciśnienia  biegi nie wchodziły i pan jak nim jechał to tak elegancko traktor skręcał że rozjechał sobie śmietnik smile

54

Odp: Szukam dla kolegi 323

a ten co  pytałem o niego to jest fajny  ogółem tylko ten wałek wom mnie martwi i te nawiewy w kabinie a na silnik to bym nazbierał żeby go porządnie zrobić smile

55 Ostatnio edytowany przez forszaj303 marek (2018-07-20 08:04:21)

Odp: Szukam dla kolegi 323

Nawiewy to sobie wstawiasz takie wiatraczki do agd z allegro na 24v ktoś już tak zrobił wywalasz stare i wkładasz nowe bez żadnej ingerencji,nie wiem jaki był efekt,ale niby zadowalający i jaka cisza.A co do wom to pewnie końcówki brak,to by była dobra wiadomość,a gorsza to to że może brakować całego wałka,ale do tego nie trzeba raczej bebeszyć skrzynii. Silnik polecam zrobić w Grudziądzu a na pewno sie nie zawiedziesz. Tak ogółem to zobacz czy biegi nie wyskakują i czy wszystko w miare cicho chodzić,to jeszcze pożyje. A tak poza tym to skąd ten ciągnik? Bo sąsiad wyprowadził na złom takiego bez wałka jasnozielony i ze szklanym szyberdachem.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

56 Ostatnio edytowany przez przemek123 (2018-07-21 08:36:24)

Odp: Szukam dla kolegi 323

ciągnik jest z okolic Radowa. gościu uprawiał nim 40 hektarów pola nim i fergusonem. wałek cały jest tylko 20 cm od końca jest urwana i leży w kabinie. a jaki mniej więcej jest koszt w grudziądzu ?

57

Odp: Szukam dla kolegi 323

To chyba końcówkę ktoś zaspawał i się urwała ,bo w oryginalne to ona się wyciąga.

Odp: Szukam dla kolegi 323

Zależy ile do zrobienia,bo jak naprawde gruntowny remont,że tylko blok stary zostaje to myśle że 10k to kompatybilna cena. A przeważnie to robisz szlif wału,głowic i bloków,regeneracja pomp,i wtryskiwacze,i po tym zabiegu silniczek już działa bez zarzutów,więc wychodzi mniej więcej połowa wyżej wymienionej ceny.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

59

Odp: Szukam dla kolegi 323

Jak jesteś kumaty w miarę to sam sobie ogarniesz motor, wszystko do dostania, kupujesz zestawy ok 1200 kpl. Koszt szlifu wału i tulei korbowodowych, nowe panewki, głowice do planu i po remoncie, a jak sam zrobisz to kasy ci zostanie, polecę ci dać pompe do grudziądza, miałem od Piotra, traktor zapier..... jak formuła, no i końcówki zmienić i pompę oleju by pasowało w Postolicach Eiedio ma po 500zl

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

60

Odp: Szukam dla kolegi 323

teoretycznie jestem w mniarę kumaty i mam z kim to zrobić, tylko martwi mnie jakość części i nie wiem czy będę umiAŁ pozakładać odpowiednio te pół bloki  żeby mi nie wywalił uszczelki pod głowicą. a wałek wygląda tak jakby ktoś go uciął fleksem