61

Odp: Szukam dla kolegi 323

A co to za polityka, pomożemy wszyscy a połowa kasy w kieszeni zostanie, chyba po to między innymi jest to forum smile

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

62

Odp: Szukam dla kolegi 323

jak wszyscy pomogą to wielkie dzięki smile a zapomniałem zapytać o hamulce ręczny jest bardzo dobry a nie ma nożnego i niby są zapowietrzone czy to jest możliwe ? smile

63

Odp: Szukam dla kolegi 323

Jak poczytasz to co już jest na forum, to naprawisz całego forsza, z regeneracją mocowań lusterek bocznych włącznie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

64

Odp: Szukam dla kolegi 323

Ręczny masz mechaniczny a nożny hydrauliczny ,co do nożnych to w mało którym forszu jest sprawny ,trzeba robić po zakupie. wink

65

Odp: Szukam dla kolegi 323

Wiecie jak moim hamował gość bo nie było ani ręcznego ani nożnego, teraz też szału nie ma z nożnym- do ogarnięcia po żniwach
Miał belkę do przeciągania drzewa i na tuzie do dołu i po hamulach albo jeździł z przyczepą
i wtedy przyczepa hamowała

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

66

Odp: Szukam dla kolegi 323

To podobnie robił mój dalszy sąsiad ,jak gdzieś jechał c328 to zawsze zapięty miał kultywator i nim hamował:D

67

Odp: Szukam dla kolegi 323

Znam c360 3p które z 3 lata już nie ma hamulców a wozi codziennie po 8 h szambo  zatrzymuje się tylko za pomocą beczki.

Jak byłem w podstawówce mieliśmy zastępczy pojazd do dojazdów i powrotu z szkoły gdy Autosan zaniemógł lub był na wyjeździe. Był to Star z zabudową do przewozu osób. Tam też hamulców nie było więc jak było słychać zgrzyt skrzyni i "Ku*****a" z kabiny lepiej było się czegoś chwycić.

Ale mimo wszystko corocznie występują w okolicy wypadki które potwierdzają że jazda bez hamulców to głupota i duże ryzyko.

Odp: Szukam dla kolegi 323

W c360 odkręcić zwolnice to niekiedy wyzwanie.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

69

Odp: Szukam dla kolegi 323

sorki że nie  odzywałem się nic ale temat forsza musi iść na boczny tor jutro  najprawdopodobniej  będą wywoływać mojego synka z brzuszka smile

70

Odp: Szukam dla kolegi 323

Witam jestem nowy na forum i poszukuje fortschritta 323 nie ma ktos na sprzedanie pozdrawiam☺

71

Odp: Szukam dla kolegi 323

a skąd jesteś Kicor
przedstaw się w odpowiednim dziale a uzyskasz więcej informacji

Nie ma to jak FORTSCHRITT

72

Odp: Szukam dla kolegi 323

Ja jestem z Małopolski a ciągnik obojetne z kąd bedzie byle byl w miare dobrym stanie

73

Odp: Szukam dla kolegi 323

Ile masz dziengów?

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

74

Odp: Szukam dla kolegi 323

Tak do 15 tys

75

Odp: Szukam dla kolegi 323

Przy obecnych cenach to nie ma szału

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

76

Odp: Szukam dla kolegi 323

Z 2 tyg temu widziałem na olx 323 za chyba 14 tys ,sprowadzony z Niemiec ,ciemnozielony , ale nie wiem czy jeszcze jest.

77

Odp: Szukam dla kolegi 323

Nie ma go juz niestety

78

Odp: Szukam dla kolegi 323

Mnie zaczyna 323 wku***ać co roku w największe roboty coś głupiego, ale nawali a czasu na grzebanie brak. Dziś też musiałem przeprosić 303, zaczynam go bardziej sobie cenić chociaż nie ma szans usłyszeć w nim telefon, ani wyczuć jego wibracji wink
Do rzeczy, po dwóch latach od regeneracji znowu szwankuje pompka sprzęgłowa, nie do końca cofa się do niej płyn z wysprzęglika. Pedał rośnie sprzęgło się ślizga.

79

Odp: Szukam dla kolegi 323

sprężyna od wysprzęglka w h.ja gra. Miałem to, taka awaria to nie awaria,. wymień ją na mocniejszą.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

80

Odp: Szukam dla kolegi 323

Awaria mała ale sprzęt stoi jak powinien pracować ....