1

Temat: Steyr 4095 multi

Wczoraj pojawił się nowy nabytek sporo kosztował ale myślę że będzie wart tej ceny wink
Wyposażenie prawie max  i mi wystarczy .......

2

Odp: Steyr 4095 multi

przyjemnej pracy w ciszy i chłodku klimy.... Długiej i  bezawaryjnej eksploatacji

3

Odp: Steyr 4095 multi

steyr to marka premium, posłuży. Gratulacje. smile
byłem przekonany że to będzie NH, poszalałeś.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

4

Odp: Steyr 4095 multi

Myślę że Steyer taniej wyszedł by od NH ale nie wiem teraz cenami się nie interesowałem wink No to gratuluje Ciągniczka smile A skrzynię jaką masz ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

5

Odp: Steyr 4095 multi

Na zimę jak znalazł.Z czym będzie współpracował.

6

Odp: Steyr 4095 multi

Gratulacje dobrze opij i będzie służył

7

Odp: Steyr 4095 multi

Dzięki chłopaki , miał być NH T5 EC ale nie był już dostępny bez adblu  a nie ukrywając tego multi chciałem od początku .
cena steyra to 179 tyś netto a NH T5 EC w nowszej wersji o 9 tyś tańszy
Skrzynia to 32x32 w tym 4 biegi główne  4 biegi powerschift i reduktor biegów pełzających .
Będzie ciągał opryskiwacz ,rozsiewacz, kosiarka ,zgrabiarka , przyczepy , czyli takie lekkie prace . Na razie go poznaję bo naszpikowany jest ostro elektroniką nawet jest automatyka zmiany biegów ......

8

Odp: Steyr 4095 multi

no to zadowolenia z pracy maszynką
jak będziesz coś ciekawego w polu robił to nagraj wideo

Nie ma to jak FORTSCHRITT

9

Odp: Steyr 4095 multi

Super maszyna smile

10

Odp: Steyr 4095 multi

Pokaż zdjęcie przy fastracu wink Bezawaryjności, niech służy. Widać że białoruśka Cie wykończyła tongue Ja jeszcze się pomęczę jakiś czas big_smile

11

Odp: Steyr 4095 multi

http://images81.fotosik.pl/175/e2ba11ba844582afmed.jpg

12

Odp: Steyr 4095 multi

Kurde Koseś przewidziałeś, że będę chciał zdjęcie czy jeszcze tak widno u Ciebie: tongue PAtrzyłem to on ma 100koni to nie mały ciągnik mimo wszystko przy fastracu. Nie będzie miał za ciężko myślę, a jak wrażenie czuć tą moc?

13 Ostatnio edytowany przez koseś (2016-11-19 22:20:13)

Odp: Steyr 4095 multi

To jest można powiedzieć takie prawdziwe 100 koni ......... Ma duże wymiary i masy ,moc czuć choć nie tak jak w 912 bo jest tak cicho że ciężko wyczuć  czy silnik jeszcze chodzi smile
Tak wygląda w środku http://fpr.com.pl/gallery/image.php?alb … w=no_count

14

Odp: Steyr 4095 multi

Gratuluję zakupu ! pojemność 3400 na 100 KM, trochę wyciśnięta.

15

Odp: Steyr 4095 multi

Czy ja wiem ? to najmniejszy model z serii . Więc chyba nie będzie źle ....
Jednak technika poszło do przodu tak jak w samochodach z 1,0 l jest 100KM i jakoś to działa .

16 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2016-11-19 23:22:52)

Odp: Steyr 4095 multi

Teraz 6 cylindrowy ma 179 KM takie zmiany są w całej motoryzacji i nie spotkamy już takiego wtrysku jak IFA że wtrysk podaje paliwo jak mleko z cycka krowiego.Samochodami z małymi pojemnościami bardzo się przyjemnie jeżdzi i są oszczędniejsze w spalaniu,więc zawczasu nie ma sensu się martwić tym bardziej że to nowy i pierwszy właściciel.

17

Odp: Steyr 4095 multi

Fajna maszyna i nie doceniana u nas. Co Cię podkusiło na steyra pomijając fakt że nie było modelu NH tego co chciałeś. Steyr na pewno o niebo lepszy od NH.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

18

Odp: Steyr 4095 multi

Osobny zbiornik oleju na hydraulike zewnętrzną i skrzynia ZF.

19

Odp: Steyr 4095 multi

o wałsnie to jest piękne, pompa nie pompuje opiłków ze skrzyni tylko ma właśny obieg, ten wplant na podłokietniku to pewnie do stwerowania hydrauliką bądz turem?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

20

Odp: Steyr 4095 multi

I nie mieszają się oleje skrzyni i maszyn przyczepianych , A na podłokietniku  faktycznie dżoj do tura albo jak go nie ma to sterowanie  tylną hydrauliką na jednej sekcji .