Temat: Pompa wtryskowa

http://www.fotosik.pl/zdjecie/318ebd0bf970e51a   Panowie do czego to jest w miejscu regulacji dawki startowej (przyspieszacz)

2

Odp: Pompa wtryskowa

arek323 napisał/a:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/318ebd0bf970e51a   Panowie do czego to jest w miejscu regulacji dawki startowej (przyspieszacz)

I jak nikt się nie wypowie?

3

Odp: Pompa wtryskowa

tak to przyśpieszacz, widziałem takie coś na yt jak facet odpalał 517tkę, u mnie tego nima.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

4

Odp: Pompa wtryskowa

Mam 517 i przyspieszacz inaczej wygląda a to jest pompa do ify 4 garowej

5 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2016-11-23 20:34:38)

Odp: Pompa wtryskowa

Arek paliłem wczoraj forsza na zimno od razu załapał, także moja pompa była złom a twoja ideał i płomieniówke podpiołem tylko zrobię trochę ją inaczej, podepnę przed pompką paliwową i dam pompkę od spryskiwaczy mam od vw i będzie można podgrzać komore ssącą przed kręceniem silnikiem np. 8-10 sekund przed rozruchem, pozdrawiam

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

6

Odp: Pompa wtryskowa

Chcesz dać paliwo na płomieniówkę bez kręcenia rozrusznikiem ? i to na 8-10 s.?  a tlen to jak podasz?

7

Odp: Pompa wtryskowa

Dobre koseś nie pomyślałem o tym, dzięki za przypomnienie zostawie jak jest

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

8

Odp: Pompa wtryskowa

Zaworek paliwa dobrze jak jest podłączony razem z rozrusznikiem.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

9

Odp: Pompa wtryskowa

Nie mogę znaleść. Kto mi jeszcze raz poda numer telefonu do WSK Poznań? W celu regeneracji pompy od petka.

10

Odp: Pompa wtryskowa

???

11

Odp: Pompa wtryskowa

Stachu polecam http://www.biznesfinder.pl/ciechanow-re … 73587.html

12

Odp: Pompa wtryskowa

Do petki jak najbardziej bo do forsza to odradzam.

13 Ostatnio edytowany przez Stachu (2017-01-04 21:57:11)

Odp: Pompa wtryskowa

Poda ktoś numer bo tak zachwalaliście i nie mogę znaleść sad Dałem 500mth temu do Iławy i nierówno pracuje jak mróz pali na jeden albo dwa gary. Wtryski dwa razy sprawdzane i kopci na niebiesko. Dodam, że po kapitalnym i grama oleju nie bierze i ciśnienie ma jak dzwon. Po odpaleniu i nie równej pracy spalanie stukowe. Dodam, że sprężanie ma dobre bo teraz w mrozy zakręce rozrusznikiem mało wiele i teoretycznie odpala tyle że jak es na jeden gar i lokomotywa :hmmm:

14

Odp: Pompa wtryskowa

androl ci podał tam w linku jest telefon do braci.

15 Ostatnio edytowany przez Stachu (2017-01-08 11:02:33)

Odp: Pompa wtryskowa

Dodzwoniłem się do tego WSK odebrał facet z gadki bardzo w porządku. Pytał się objawy co i jak i w poniedziałek wysyłam zobaczymy co to będzie.  Powiedział wstępnie że jeśli bez głowicy to 550 zł a z głowicą 850. Jak okaże się że Z to rezygnuje i wolę nową kupić za tysiaka Też z wsk.  Po rozmowie z nim dowiedziałem się że tylko on regeneruje pompy w tym zakładzie. Kto z was zregenerował u niego. Podzielcie się swoimi sugestiami bo jutro ją wyciągam z rana

16

Odp: Pompa wtryskowa

????

17

Odp: Pompa wtryskowa

Gdzie dzwoniłeś na Wiśniową?

18

Odp: Pompa wtryskowa

Nie do Wsk na Uni Lubelskiej

19

Odp: Pompa wtryskowa

Głowiczki robią dobrze to i pompę zrobią jak się należy.Jak cena dobra to o jakość bym się nie martwił.

20

Odp: Pompa wtryskowa

Fenol napisał/a:

tak to przyśpieszacz, widziałem takie coś na yt jak facet odpalał 517tkę, u mnie tego nima.

To nie jest żaden przyspieszacz, tylko zwiększacz dawki paliwa do rozruchu. Wciskamy guzik na czas rozruchu i potem o nim zapominamy. To jest jeden z kilku rodzajów pompy do tych silników, bez automatu zwiększającego dawkę rozruchową w regulatorze jak jest w większości przypadków. Regulator nie ma automatu, więc trzeba to robić ręcznie i jest to trochę upierdliwe, zwłaszcza w kombajnie, gdzie takiej pompy nie powinno być.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.