41 Ostatnio edytowany przez mpopis (2017-04-11 20:11:29)

Odp: Pompa wtryskowa

ok, dzięki. jest na allegro http://allegro.pl/krociec-pompy-wtrysko … 18597.html   :beer:

42

Odp: Pompa wtryskowa

faktycznie jest literówkę (a w zasadzie cyfrówkę ) zrobiłem jak szukałem i nie znalazło mi

43

Odp: Pompa wtryskowa

Witam
Kupiłem niedawno zt 323 , forszaj ma problem z zapaleniem na zimnym silniku (bardzo długo musze go krecic) , podczas zapalania kopci mocno na siwo . Na rozgrzanym silniku nawet przy duzym obciazeniu nie pusci nawet dymku, czuje ze brakuje mu mocy i spalanie jest ogromne. Pompa była regenerowana w grudziadzu dwa lata temu przez poprzedniego własciciela. wiecie moze w czym tkwi problem?

44

Odp: Pompa wtryskowa

Swieca plomieniowa ci dziala?. moze problem tkwi w kacie wtrysku

45

Odp: Pompa wtryskowa

swieca jest odłaczona. masz jakas instrukcje co do ustawienia kata wtrysku ?

46

Odp: Pompa wtryskowa

Jest dokładnie opisane na forum

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

47

Odp: Pompa wtryskowa

Potrzebuje informację na temat dawkowania paliwa ile gramów na cykl ustawia się sekcje?

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

48

Odp: Pompa wtryskowa

radekevo napisał/a:

Witam
Kupiłem niedawno zt 323 , forszaj ma problem z zapaleniem na zimnym silniku (bardzo długo musze go krecic) , podczas zapalania kopci mocno na siwo . Na rozgrzanym silniku nawet przy duzym obciazeniu nie pusci nawet dymku, czuje ze brakuje mu mocy i spalanie jest ogromne. Pompa była regenerowana w grudziadzu dwa lata temu przez poprzedniego własciciela. wiecie moze w czym tkwi problem?

I co poprawiło się coś po zmianie kąta wtrysku? Mam podobna sytuacje wiec chętnie wysłucham czy coś zdzialales smile

49

Odp: Pompa wtryskowa

Witam. panowie mam pytanie od nośnie t174/2a. Ile wlewa sie oleju do pompy wtryskowej, gdzie zmierzyć jego stan i ile leje sie oleju do regulatora obrotów i tak samo gdzie sie mierzy stan.

50

Odp: Pompa wtryskowa

chłopaki czy ma ktoś może jakieś instrukcje i parametry do pompy wtryskowej do zt 323
chcę ja zawieść do pompiarza ale nie chcę by mi lipy odstawił więc chciałbym się czymś zabezpieczyć

Nie ma to jak FORTSCHRITT