21

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

To że tam już niema chrześcijan ? http://parezja.pl/syria-islamisci-krzyzuja-chrzescijan/

22

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

Wszystkiego  dobrego : zdrowia , szczęścia , pomyślności !

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

23

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

No to Co... Wszystkiego Dobrego, dużo bardzo zdrowia oraz pomyślności i Wesołych Ciepłych Świąt smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

24

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

Życzę całemu szanownemu gronu userów Forszy i ich rodzinom duużo najlepszego na te święta.
Niech spełniają się Wasze marzenia, bądźcie zdrowi.
Pozdrawiam  Jacek

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

25

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

Posyłam z Czech wiele dobrego pozdrowienia wsem ludziom dobrej woli.
Niech wam wszystkim Forsze robi jescze wiele lat i niech sa wszestkie wasze przerobki dla swojego wizerunku dobrze rozwija.
Pozdrawiam,
Pavel.

26 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2016-12-24 19:24:22)

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

Mam nadzieję że nie życzysz nam wojny tylko chciałeś ostrzec nas co może się wydarzyć.Pajej.

27

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

Boże broń, wojny na pewno nie, tylko jedynie wszystko dobrego i wiele pomyslnych remontow i ulepszeń Forschajtow dla lepsze wykorzystanie i wydajność.

Mozno cos zle napisalem, dla tego przepraszam. :nie_wiem:

28

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

Poulm to nie było do Ciebie wink
Wszystkiego dobrego na Święta.

29

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

scoda19 napisał/a:

Mam nadzieję że nie życzysz nam wojny tylko chciałeś ostrzec nas co może się wydarzyć.Pajej.

nie życzę wojny Tylko mam kilka przemysleń np że nie wazne czy to muzłumanin czy nie dzieci to dzieci i przez polityke wielkich cierpia a my siedzimy przy suto zastawionych stołach i nic z tym nie robimy... warto nad tym pomyslc a nie tylko wiecej ha i wiecej kasy a oni maja marzenie zeby miec dach nad glowa i jedzenia prysznic to juz luksus... ach sam jestem materialista a trzeba sie czasem zastanowic czy warto, bo jak sie wielki zechce pionki przestawic to trzeba będzie zostawic wszystko i uciekać i błagac o azyl...

Rolnik z powołania:-)

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

Szczęśliwych,zdrowych,spokojnych i opanowanych świąt wam życzę panowie i zdrowych przemyśleń na nowy rok smile

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

31

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

Zdrowych , wesołych i szczęśliwych świąt dla Was i waszych rodzin.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

32

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

Wszystkiego Najlepszego Dla Całej Ekipy Na Forum I Pomyślności W Nowym Roku

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

33

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

Wszystkiego najlepszego, zdrowych wesołych świąt

34

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia  Bo jak będzie zdrowie to już wszystko inne się znajdzie smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

35

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia a w Tym Nowym nadchodzącym Nowym Roku , życzę Wam spełnienia marzeń

36

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

My tez zyczymy Wam radosnych rodzinnych  Swiat https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e8abf7c753bd.jpg

37

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

miło popatrzec na szczesliwa rodzinke

Rolnik z powołania:-)

38

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

http://i63.tinypic.com/f3bcwm.jpg

Jeszcze raz najlepszego panowie, rodzinnych i spokojnych Świąt.
Brawo Jack za odwagę !

39

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

Zdrowch wesołych Świąt Bożeego Narodzenia życzę

40

Odp: BOŻE NARODZENIE 2016-życzenia świąteczne

A ja wszystkim formułowiczom życzę wszystkiego najlepszego po świętach. Aby sprzęty dobrze chodziły, interesy prowadziły, a zdrowie dopisywało.

Trzy podstawowe klucze na warsztacie: młotek, majsel, bosh i spawarka.
Sory, cztery))