Temat: Części do zt 300 i 323

Jak w temacie. Na sprzedaż:
Silnik ifa 4 pompa , alternator i kolektory w komplecie) 1800zł
Części do ww w tym głowica z zaworami 300zł, pompa oleju silnika 200zł, klawiatura, popychacze, kola rozrządu, obudowy, itp. Cena drobnicy do ustalenoa przez telefon.
części do skrzyni 300 i 323, wtym tryby, łożyska igiełkowe, wałki: górny dolny i sprzęgłowe, obudowa zt300, jarzma łożysk wałka górnego, itp...
Obciążniki przód.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2

Odp: Części do zt 300 i 323

To tylko mosty Ci zostaną...

3

Odp: Części do zt 300 i 323

To jak wstawiasz jelcyna sw 680?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4

Odp: Części do zt 300 i 323

Chyba ze skrzynią biegów...
Jak zrobisz jeszcze przedni napęd to zostaniesz guru przeróbek.....

5

Odp: Części do zt 300 i 323

Jelcyn kawał chłopa. W ramę sie nie mieści. Co nie znaczy że sie nie da. Mam ugadane 6vd i jak na miejscu się okaże że jest tak jak chłop powiada to będzie 6vd. Budżet troche wyszczuplał i na jelcyna może nie starczyć. Silnik Z przepoczważeniam ramy i blach wychodzi koło 5tysi (w tym silnik max za 3). Do tego na potrzeby moich sprzętów, nie wliczajac miga, sw680 troche duży chlor - musial by byc turbo bo w nich była pompa wielozakresowa, wolnosący miał dwuzakresową, pomijając te wolnossące z maszyn ( tak mi pompiarz okoliczny zdradził).
Co do części to w większości zapasy zgromadzone przed remontem.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

6

Odp: Części do zt 300 i 323

Zdążysz przed wiosną?

7

Odp: Części do zt 300 i 323

Chyba tak smile

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

Odp: Części do zt 300 i 323

w jakiej ogólnej kondycji ta ifka jest ?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

9 Ostatnio edytowany przez bamreras (2017-02-15 10:03:32)

Odp: Części do zt 300 i 323

Ogólnie to tak. Ciśnienie na zimno4 na rozgrzanym 2,  po wymianie tłoków i pierścieni zaczęła lekko kopcić pod siebie. Wał nominał, jak i cała reszta. Układ paliwowy działa jak należy, dawno przekroczył pułap 120KM dlatego na filmiku przy przegazowaniu przykopci (tutaj silnik zimny) https://youtu.be/lAr5jD9jjhw
Gdybym nie potrzebował mocniejszej maszyny to bym go zostawił w tym ciągniku.
A i wycieki. Trzebaby mu pokrywy zaworów uszczelnić bo trochu spod nich leci.
Z napraw to tak jak pisałem wymiana tłoków i pierścieni 2lata temu, szlif głowic i jednego półbloku.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

10

Odp: Części do zt 300 i 323

widze ze masz przy pompie przyśpieszacz samochodowy a cała pompa tez nie jest od samochodu?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

11

Odp: Części do zt 300 i 323

Nie. Założyłem go by silnik ożywić i trochu to pomogło.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

12

Odp: Części do zt 300 i 323

ojciec kiedyś założył taka pompę od samochodu właśnie z tym przyśpieszaczem długo sie na obroty wkrecał ale jak sie bujnął to jak rakieta

Nie ma to jak FORTSCHRITT

13

Odp: Części do zt 300 i 323

Silnik na części jak by co.
Do tego chlodnica 323, naczynke wyrównawcze, maska komplet, zbiornik powietrza,zbiornik paliwa, filtr powietrza.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

14

Odp: Części do zt 300 i 323

A boczki maski oddzielnie do sprzedania?>

15

Odp: Części do zt 300 i 323

ile chcesz za kompletną maskę?

16

Odp: Części do zt 300 i 323

Ryjek ten z grilem miał starcie ze szlifierką. Kumpel myślał że pomoże a ino nabroił. Wi3c już kompletna nie jest. Grzegorz o jakie boczki chodzi? Te małe klaszki przy kabinie?

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

17

Odp: Części do zt 300 i 323

Chodzi mi o te co kryją pompę wtryskową i z drugiej strony rozrusznik.

18

Odp: Części do zt 300 i 323

podepnę się tutaj. Sprzedam pompę hamulca do 323 oraz zawór sterujący ten pod kabina, mam jeszcze pedał sprzegła i hamulca.

19

Odp: Części do zt 300 i 323

Ile cenisz za ten zawór ?

20

Odp: Części do zt 300 i 323

napisze na pw