41

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Elegancko wygląda smile , mój zt 300 też drży one chyba po prostu już tak mają.

42

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Jano 303 tak mają, tam wszystko przykręcone praktycznie na sztywno, w 323 natomiast kabina na gumach i zegary do niej wmontowane. Pomimo że 303 miałem praktycznie w 100 % sprawnego kupiłem 323 i nim być może będę jeździł do emerytury (jeżeli jej doczekam)

43

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

no to trzeba myśleć jeszcze o wygłuszeniu podłogi bo nic niema i okleić błotniki skajem z pianką ,
wczoraj przewiozłem żonę powiedziała że ostatni raz w tej psiej budzie siedziała .

44

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Ten typ tak ma Mając 303 w stanie dobrym a 323 w stanie już praktycznie rozkładu to ten drugi na pewno był własnie przyjemniejszy cichszy i własnie nic tak nie telepało i trząsło

45

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Sprzęgło jest wyważane przez nawiercanie tarcz dociskowych, w mojej 300tce przy obrotach 1000-1100 najbardziej telepie, a wymieniałem tarcze i dociski, w 323 tego nie ma ale kabina na poduchach a w 300-303 na sztywno

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

46

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

323 miałem prosto z niemiec i jak wymieniałem tarcze to na dwóch śrubach były przykręcone i zagięte płaskowniki o dł  ok. 6cm ja to nazywam obciążniki i niema wibracji
nie potrzebnie przetoczyłem talerz a 300zl nowy, czuję że czeka ponowna rozbiórka i wywarzanie

47 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2017-04-26 21:49:49)

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

U mnie nie było tych płaskowników tylko otwory w tarczach, poskładałem i już czwarty rok śmigam i nic się nie dzieje, nie ma co na zaś panikować a poduszki silnika w jakim stanie , u mnie o niebo się poprawiło jak pozmieniałem, mniej sie koleboce,

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

48 Ostatnio edytowany przez jano323 (2017-04-26 22:20:55)

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

a mogłem sprawdzić domowym sposobem https://www.youtube.com/watch?v=oYx7cJpNL7Q
poduszki wymieniłem prawie nowe

łożyska wszystkie nowe i szkoda żeby się roz......y

49

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Poduchy założyłem od 323 może mniej drgań ?

50 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2017-04-27 07:25:08)

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Drgań tak czy inaczej sie nie pozbędziesz, chyba że kabine od 323 założysz, nie ma co panikować na zaś,

Wyciągniesz, orobisz się, dasz do wyważenia, złożysz i będziesz pluł sobie w brode, bo będzie to samo

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

51

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

jano323 napisał/a:

no to trzeba myśleć jeszcze o wygłuszeniu podłogi bo nic niema i okleić błotniki skajem z pianką ,
wczoraj przewiozłem żonę powiedziała że ostatni raz w tej psiej budzie siedziała .

moja pierwsza dziewczyna potrafiła zasnąć w osiemdziesiątce big_smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

52

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

...ac..te..wspomnienia...

mdw

53

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Ja potrafiłem zasnąć w c 4011 z kabiną puszką podczas orki big_smile ale miałem wtedy z 5-6 lat i mieściłem się na stojąco po prawej stronie na pokrywie akumulatora to można było kimać tam się nie dało wypaść z tej kabiny wink

54

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Super maszyna i tak blisko mnie mam nadzieje ,że ją kiedyś przejeżdżając zobaczę w polu chyba ,że to tylko będzie w niedziele do kościoła.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

55 Ostatnio edytowany przez jano323 (2017-06-07 20:58:36)

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

no w końcu remont ukończony dzisiaj otrzymał status uchodźcy (został zarejestrowany)
https://zapodaj.net/4dc0ed462144c.jpg.html
https://zapodaj.net/67aa79535bd02.jpg.html

fajnie goni po asfalcie, tylko ta orkiestraaaaaaaa w kabinie

56

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

jano dobra robota należy się duży plusior

57

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Roboty full, ale szacunek, że jeszcze są osoby które chcą naprawiać te forszaje.

58

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Faktycznie drgania takie że można kostki betonowe wibrować. To jest ta rzecz bez której ten traktor nie był by fajny. Żony nie zrozumieją... wsiadasz, odpalasz, zapi..., uśmiechasz się a ona kiwa z politowaniem - skąd my to znamy. Ja dla tego Ciągnika straciłem głowę a od tygodnia wpompowuję kasę na razie licznik to 250 Zł i oczywiście brak efektów no ale się nie poddaję .

jano323 Szacunek. Już wiem że można. Pozdrawiam.

59

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

mój licznik zatarł się przy ok. 9,5tyś , nie licząc swojej roboty i dobrze że jest tokarka

a jak go wystawić na OLX to ile wołać ??

60

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Po Twojej rewitalizacji i ja na swojego zacząłem patrzeć łaskawszym wzrokiem wink