121

Odp: Jaki silnik do forsza

a jak bym chciał zdać swój stary silnik i brać drugi po remoncie ?

122

Odp: Jaki silnik do forsza

Są też i takie oferty w internecie
https://www.olx.pl/oferta/silnik-fortsc … dc3292238d
https://www.olx.pl/oferta/silnik-4vd-if … dc3292238d
ale jak to na pradę wygląda to nie wiem.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

123

Odp: Jaki silnik do forsza

bo jest forsz  za jakieś 3 tyś ale bez silnika  tzn z silnikiem wyjętym bo stary się zatarł i tak myślę z wujkiem nad nim smile

124

Odp: Jaki silnik do forsza

taki niebieski na olx stał to ten?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

125

Odp: Jaki silnik do forsza

nie ma go na olx

126

Odp: Jaki silnik do forsza

Mam pytanie odnośnie silnika s 359m ze stara 1142, w jednym forszu mam silnik 6ct 107 i nie jest on pierwszej świeżości, ciśnienie na rozgrzanym spada na łeb, a drugi wydech silnika to odma, a patrząc w ogłoszeniach to w moich rejonach tych 6 ct.... nie ma za dużo a jak już sie pokaże coś w miarę to za wiadro pieniędzy, a znowu u kolegi stoi 1142 który będzie szedł na żylety a motorek ma laleczkę, jeden i drugi ma 150km tylko s 35.... nie jest uturbiony, znowu w moim jest zrobione turbo, pompa wtryskowa, nowa pompa wspomagania, nowe wtryski i zrobiony rozruch także sam słupek by mnie ratował, coś na zimę muszę pomyśleć doradzcie czy tego 6ct szukać czy o tym s359 pomyśleć

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

127

Odp: Jaki silnik do forsza

A widziałem że jednego miałeś wystawionego na sprzedaż za nie małe pieniądze a tu teraz się okazuje że w dodatku silnik...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

128 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2019-08-07 08:14:31)

Odp: Jaki silnik do forsza

Na tym motorze śmigam już drugi rok i pewnie jeszcze pośmiga chcę tylko to ogarnąć żeby było tip top, Leszek racja że chciałem go sprzedać i kupić jakiś mniejszy ale jak mam go oddać za grosze to wolę go zostawić a z racji tego że lubię mieć sprzęt przygotowany to zadałem to pytanie a jak już piszesz że był za nie małe pieniądze to wiem jakie są za 15tyś bo je oglądałem a wymienię chociaż parę rzeczy co w moim zrobiłem że chciałem więcej, nowe turbo, pompa po reg. w mielcu, nowe końcówki wtrysków warszawskie, nowe szczęki hamulcowe przód tył z cylinderkami o nowych przewodach nie wspominam, nowe okładziny ręcznego, uszczelnienia zwolnic, nowy sworzeń z tulejami sanek przód nowe szpilki sanek, nowa pompa wspomagania, wody, skręt przerobiony na siłownik, opona przód tył 90%, o olejach nie wspominam nie mają roku w skrzyni i zwolnicach, w silniku dwumiesięczny Castrol 10w40 i co muszę napisać ciśnienie na rozgrzanym na o ponad pół atm wyższe niż jak był na mineralnym, to to co pamiętam
Pozostał w razie co motor to koszt ok max 2tyś

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

129

Odp: Jaki silnik do forsza

No zrobiłeś w nim nie mało i koszta to były na pewno ale prawda jest taka że nigdy się to nie zwróci co się w niego włoży potem przy sprzedaży. Swoją drogą można znaleźć nawet i koło 10 tyś w nie najgorszym stanie a taka prawda w każdym będzie zawsze coś do pogrzebania. Kolega z forum kupił ostatnio za 11 a mówił że na gotowo w 15 się zamknie. Najgorsze jest to że jak się szuka to akurat nie ma nic ciekawego a po zakupie już to od koloru...

E 516 na części
Telefon 695 076 269