21

Odp: Filtry

Dzięki Gordon !
Wkład filtru kupisz. Sprawdź przy okazji zaworek przelewowy nad tym filtrem. Zacięcie tego zaworka kosztowało mnie ok. 1500 zł.

22

Odp: Filtry

A ten zaworek  na co ma wpływ ???

23

Odp: Filtry

Potrzebuje oznaczenie filtra oleju do hydrałliki od 303

24

Odp: Filtry

O ile się orientuję a mam 303 to on ma filtr magnetyczny i jest nim korek. Olej z powrotu opływa go a on wyłapuje nieczystości.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

25

Odp: Filtry

Myślałem że filtr tam powinien być jak się spojrzy to jak by tam było miejsce na niego.Magnetyczny wyłapuje tylko opiłiki rózne tam metalowe okruszki ,a co z nie metalowymi zanieczyszczeniami?. A ten zaworek to chyba jest jako zawór bezpieczeństwa jak filtr się zabrudzi,tak ja wymyśliłem moge się mylić

26

Odp: Filtry

323 ma oznaczenia 25-70/160 ale coś mi się wydaje że 303 ma krótszy ten filter o połowe.

27

Odp: Filtry

25 to średnica otworu, 70 średnica zew 160 to wysokość, dobrze kombinuje

28

Odp: Filtry

Dobrze kombinujesz ale jeszcze,, gęstość " filtra , bo spotkałem już trzy rodzaje,

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

29

Odp: Filtry

Skoro 323 ma olej przekładniowo-hydrałliczny a 303 hydrałliczny to jaką gęstość powinien mieć filtr żeby było ok.Jak po symbolach rozpoznać gęstość??

30

Odp: Filtry

Nie kombinuj z tymi gęstościami tylko zadzwoń do jakiegoś sklepu z częściami do fortschritta i zamów oryginalny filter do 303 jak nie masz numeru telefonu to napisz ja mam kilka.

31

Odp: Filtry

Skorzystam z tej propozycji bo jak pytałem handlarzy to patrzyli zdziwieni po co mi ten filtr lepiej żebym go nie miał i kupił pompe a najlepiej dwie.

32

Odp: Filtry

Nie kombinuj z tymi gęstościami tylko zadzwoń do jakiegoś sklepu z częściami do fortschritta i zamów oryginalny filter do 303

A ja obstaje przy tym że 303 nie ma typowego filtra tylko ten o którym pisałem

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

33

Odp: Filtry

Piotrfire, przez Ciebie nalałem sobie piwa do popielniczki zamiast do kufla. JAK to nie ma filtra w układzie hydraulicznym ??? Są 3 filtry.

34

Odp: Filtry

jakbyś pił z butelki czy puszki nie miałbyś problemu big_smile

35

Odp: Filtry

Też prawda, ale jakoś lubię celebre nalewania do kufla i zgadywania czy się piana na stół wyleje czy nie wink

36

Odp: Filtry

lej pomału po ściance kufla to sie nie z pieni tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

37

Odp: Filtry

Witam
Mam mala prozbe,jak by mi ktos podal do 323 oznaczenia tych trzech filtrow bym byl bardzo wdzieczny,bo jak sie okazalo niemam ani jednego hmm

38

Odp: Filtry

Gdzie masz trzy filtry w hydraulice u mnie jest jeden główny i jeden siatkowy.Chyba że magnesy uważasz za filter.

39

Odp: Filtry

Magnetyczny można uwazać za filtr ponieważ wyłapuje opiłki czyli filtruje

40

Odp: Filtry

W 303 jest jeszcze filtr powietrza, który pilnuje żeby robactwo nie wlazło do zbiornika z olejem. W 323 może tego nie ma.