21

Odp: Problem z podnośnikiem.

Dasz mi namiary? Orientujesz się ile chce za nią?

22

Odp: Problem z podnośnikiem.

http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=3354&p=1

23

Odp: Problem z podnośnikiem.

W Pankowie Można Dostać Pompę Po Regeneracji Tak Samo I U Wiesia W Postolicach . Ale To Tylko Regeneracja

GG 16238418

24

Odp: Problem z podnośnikiem.

mnie np to nie interesuje już własnie siadła mi "regenerowana" więc dziękuje;) wolę juz spróbować z ruskimi;) jaki koszt u Ciebie takiej?

25

Odp: Problem z podnośnikiem.

Też bym chciał wiedzieć jaki koszt bo w zaworze już są podkladki.

26

Odp: Problem z podnośnikiem.

Już dogadałem się z kolegą przez telefon czekam teraz na pompę;) Ale w temacie mam takie pytanie pro po hydrauliki, a dokładniej dwa pytania. Jedno czy w 323 jest możliwość zrobienia wyjscia hydrauliki jak np w cięzkiej serii unosi się podnośnik i odrazu składa się hydropak? bo trochę upierdliwe jest wajchowanie. No i tak samo czy nie można w 323 nie "wajchwać" podnosnikiem tylko jak w Ursusie czy nnym sprzecie ustawiam w dogodnym miejscu wajche i samo unosi i samo opada?

27

Odp: Problem z podnośnikiem.

Jest taka mozliwosc ale z tego co pamietam po zamontowaniu pompy ruskiej tracisz to sterowanie plywajace , albo sie myle czegoa tam brakowalo po zamontowaniu tej pompy

28

Odp: Problem z podnośnikiem.

A w jaki sposób to sterowanie teraz jest  do uzyskania? Przy pompie ruskiej wiem ze traci sie wtedy to że nie ma tego przepływu 10l/min

29

Odp: Problem z podnośnikiem.

Gruber bezorkowy nocuje w polu zjechałem przed 22-gą chyba strzelił przewód zasilający rozdzielacz ? pompa podaje, rozdzielacz nie podnosi, olej lał się na pole. Wyłączyłem pompę, odpiąłem gruber i zjechałem. Jutro przeproszę 303 bo rzepak musi być zasiany.

30

Odp: Problem z podnośnikiem.

Też miałem tak w ubiegłym roku jak było sucho i dociskałem pług podnośnikiem by pod rzepak zaorać... ok 1 godzina roboty tylko koło zdjać trzeba by dojscie jakie takie było.

31

Odp: Problem z podnośnikiem.

Pękł ten elastyczny łączący metalowe, w końcu miał 30 lat, dziś zdemontowałem, ten od małego obiegu też. Obydwa dorobione, jutro montaż.

32

Odp: Problem z podnośnikiem.

Panowie mam problem z podnoszeniem w 323. Jak podnosze sprzęt o masie do około 1000 kg to bez problemu do samego końca podniesie pompa a jak ostatnio robiłem agregatem talerzowym 3m który waży około 1500 kg to podniósł go do około 3/4. I mogłem mu gazowac ile szło a i tak nie podniósł do konca. Tak jakby go cos blokowało. I nie wiem co się dzieje. Przecież 323 może o wiele więcej podnieść i to do końca. jest może jakiś regulator podnoszenia wyskości ? Może ktoś wie co może być za przyczyna?

33

Odp: Problem z podnośnikiem.

Pompa po zawale plus gęsty olej i masz efekt.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

Odp: Problem z podnośnikiem.

marcin napisał/a:

Pompa nsz 50 prawa bodajże zaślepiasz tylko mały obieg podpasujesz i lata kolega Kamil ma gotowce dzwoń to się dogadacie a jak nie to sam działaj dobry tokarz ogarnie

Cześć Koledzy.
NSZ 50 to nie za dużo? 50cm3 * 1800 obr/min daje 90l/min a ooryginał ma 50l/min. Dajecie takie pompy? Bo wydajnościowo pasuje nsz 32  (daje ok 57l/min). No ale jak to nie przesada to czemu nie...

35

Odp: Problem z podnośnikiem.

U mnie już od 6 lat mam 50  i nic złego bądz nie pożądanego się nie dzieje . Pompa mam moc wszyscy są zadowoleni .

GG 16238418

36

Odp: Problem z podnośnikiem.

Panowie  posze o jakas rade zt 323. zapinam pług ok 1T. na zimym podnosi opuszcza wszystko lala. przejade w polu w jedna w druga i podnosnik nie dziala i zaczyna przestawac chodzic wspomaganie... gazuje cuduje nic.... odpinam pług wyjeżdzam z bruzdy przejezdzam kawalek wspomaganie zaczyna sie odpowietrzac i zaczyna chodzic poprawnie podnosnik dziala.... podjezdzam podpinam pług w uprzednio zostawionym miejscu podnosnik nie reaguje....wspomaganie zanika..raz udalo sie jakos w polu zelzyc pług i wrocic do domu w domu na podworku pompa przez jakis czas troche jakby trzeszczy ale podnosi opuszcza. myslalem ze moze malo oleju jak gdzies przechylony w bruzdzie czy jak ale oleju dolalem full i tak nic nie pomoglo, sprawdzalem olej nie pieni sie takze lewego powietrza raczej nie ciagnie mysle o tym trybiku ktory załacza rozlacza pompe ale nigdy nie wylaczalem pompy ani nic... na zdrowy rozum pompa zdechla ale czemu w tym samym momencie nie chodzi wspomaganie? czy pompa od wspomagania ma jakis wpływ na hydraulike podnosnika? ma ktos jakies pomysły

37

Odp: Problem z podnośnikiem.

a jak wygląda filtr oleju?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

38

Odp: Problem z podnośnikiem.

Olej ze skrzyni nie nadążą wracać do zbiornika pod prawym słupkiem kabiny.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

39

Odp: Problem z podnośnikiem.

spróbuj na chwilę wyciągnąć filtry hydrauliki  . może zawalone ? ale wywal ten mały też.

Leszek   dla kolegów'

40

Odp: Problem z podnośnikiem.

No filtry wyjmowalem z miesiac temu obydwa I duzy I maly I czyscilem je przedmuchiwalem I bylo wszystko dobrze...