61

Odp: Problem z podnośnikiem.

a jeszcze takie pytanie bo np.robiłem w c c360 kiedyś hydraulike bo słabo podnosił wymieniłem pompe,potem uszczelniacze na tłoku było troche lepiej ale dalej słabo,a okazało sie ,że wszystkiemu winny był taki zawórr ,przelewowy czy bezpieczeństwa już niepamietam,wymieniłem go i wszystko smiga do dziś.Czy taki zawór jest w  zt 303? jeśli tak to gdzie?

62

Odp: Problem z podnośnikiem.

Wiesz zeby bylo bliżej to Magda by do Ciebie pojechała i posprawdzala Ci te ciśnienia

63 Ostatnio edytowany przez przemo (2018-02-08 10:53:19)

Odp: Problem z podnośnikiem.

smile

64

Odp: Problem z podnośnikiem.

Każdy układ ciśnieniowy czy to hydrauliczny czy pneumatyczny ma zawór bezpieczeństwa tzw przelewowy.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

65

Odp: Problem z podnośnikiem.

panowie na zimnym mam 50 atmosfer na wolnych obrotach a jak dam gazu na maksa ma 140 atmosfer,co o tym myslicie,pompa dobra?

66

Odp: Problem z podnośnikiem.

Szrot

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

67

Odp: Problem z podnośnikiem.

a ile powinna mieć? nwm. czy kombinować mierzyć zaraz za pompą ,bo może coś z rozdzielaczem jest nie tak czy jakiś zawór ,czy od razu wymieniać lub naprawiać pompe?

68

Odp: Problem z podnośnikiem.

Powinna dawać 160
O sprawdzeniu rozdzielacza pisałem tu https://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=4471

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

69

Odp: Problem z podnośnikiem.

a jak sprawdzić samą pompe?

70

Odp: Problem z podnośnikiem.

panowie rozebrałem te małe dzwigienki  przy rozdzielaczu,zeby to uszczelnic bo mi mocno tam cieknie olej ,przy okazji rozkreciłem obydwa te zawory obok,w tym dużym jest sprężyna taki jak by zawór czy tłoczek i 3 podkładki czy tak powinno byc? a w tym wałym taka regulacja na srubce czy to regulacja ciśnienia?

71

Odp: Problem z podnośnikiem.

U mnie było 2 dołożyłem trzecią ale nic nie pomogło, bo pompa trup, a ten z regulacją ustala ciśnienie w hydraulice zewnętrznej.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

72

Odp: Problem z podnośnikiem.

aha to wychodzi chyba że pompa złom,bo dla porównania zegar podłaczyłem do c 360 gdzie niedawno zmieniałem pompe to ma 110bar na wolnych a jak przygazuje 165 a forsz ma 50 na wolnych  a jak gazuje niecałe 150,i na zimnym podnosi a na ciepłym nie,wspomaganie tez mi słabnie na ciepłym myslicie że to też pompa czy moze wina oleju,ale zawsze hl 46 lałem mysle ,że nie jest pomieszany.czy jak by był pomieszany to mogły by być takie objawy,że na ciepłym nie podnosi??

73

Odp: Problem z podnośnikiem.

Witam. Ja mam problem z podnośnikiem polegający na tym, iż podnosi do pewnego poziomu i dalej nie chce. Pomocy.:nie_wiem:

74

Odp: Problem z podnośnikiem.

problem z podnośnikiem polegający na tym, iż podnosi do pewnego poziomu i dalej nie chce.

75

Odp: Problem z podnośnikiem.

skróć wieszaki albo przestaw ramiona na wieloklinach i po problemie

76

Odp: Problem z podnośnikiem.

Za ciężka maszyna.

77

Odp: Problem z podnośnikiem.

Żadne z tych. Wszystko było ok do chwili wymiany pompy. Podnośnik nie podnosi nawet bez obciążenia. Wieszaków i ramion nie dotykałem. A czy jest regulacja na dźwigniach, wewnątrz ciągnika regulacja górnego położenia ramion; może tam coś przestawiłem?

78

Odp: Problem z podnośnikiem.

Albo zapowietrzone ........

79

Odp: Problem z podnośnikiem.

Podnosi mniej wiecej do polowy i koniec?

80

Odp: Problem z podnośnikiem.

A w drugą stronę czyli w dół jak nisko opuszcza ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38