1 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2017-06-16 07:05:38)

Temat: Fortschritt zt 300

Witam po doprowadzeniu do ładu mojego nowego nabytku:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/b302db8bd251515a

zdecydowałem się na sprzedaż mojego forsza, w którego wsadziłem dużo roboty o kasie nie wspomnę, szkoda żeby stał u mnie bezczynnie, a na pewno jeszcze długo posłuży, traktor bez wkładu,silnik igła, wszystko porobione, siadać i jechać, 11 tys do zabrania:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/b277563edc9d4778

Moge zamienic na inne maszyny: agregaty, pługi, talerzówki, siewniki, mniejszy ciągnik pod opryskiwacz, kombajn zbożowy, itp. Polecam

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

2

Odp: Fortschritt zt 300

przyjedzie jakiś burak będzie proponował Ci gówno nie pięniądze i na koniec oddasz za marne grosze robiąc komuś prezent którego nikt nie doceni. Zostaw go sobie. Za te siano innego nie kupisz a nie mówię żeby nawet był w porównywalnym stanie.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3

Odp: Fortschritt zt 300

To fakt. Popieram!

4 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2017-06-18 06:44:31)

Odp: Fortschritt zt 300

Fenol masz racje ale na prawde te ciągniki nie mają co robić u mnie, to hobby a nie moje utrzymanie, mam stałą i dobrze płatną prace, robota w polu i przy tych gracikach to relaksik po niej, kiedyś picie piany było moim hobby ale trza było dorosnąć i praca to eliminuje,
300tą zasiałem 4,5ha i od tamtej pory stoi, przepraszam wyciągam go raz w tygodniu na życzenie małego gospodarza mojego 4letniego synia bo lubi nim jeździć, skorzystam na sianie na jesieni i tyle z niego jest mi po prostu zbędny, ale zagówniane pieniądze go nie oddam, cieszy mnie tylko to że jak jeden gość go oglądał to stwierdził że jeszcze w takim stanie nie spotkał ciągnika w sensie pozytywnym ale jak by był 4x4 to by go brał, zostanie najwyżej na przejażdzki dla synia, i w razie co rezerwa jak by padł 323,
No i odśnieżam nim w zimie bo pali od strzała

A zapytam przy okazji bo w ogłoszeniach na temat 323 każdy praktycznie pisze że mają półbiegi gdzie mam ich szukać?

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

5

Odp: Fortschritt zt 300

A zapytam przy okazji bo w ogłoszeniach na temat 323 każdy praktycznie pisze że mają półbiegi gdzie mam ich szukać?

W dobrze wyregulowanym sprzęgle . A tutaj szczegóły https://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=330

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

6

Odp: Fortschritt zt 300

Temat do zamknięcia. maszyna poszła do Radomia. Synio płakał jak wyjeżdzał z podwórka

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

7

Odp: Fortschritt zt 300

Ktoś z " naszych " kupił ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

8

Odp: Fortschritt zt 300

Nie z naszych, ale jak sie przejechał to aż mi miło się zrobiło. Powiedział ze nie ma co porównywać z ich 303 oczywiście w pozytywnym znaczeniu

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile