21

Odp: Jakimi furamin jeździcie

ja tam lubie peugeoty tatamarty 205 diesel mają super  motory  mam takiego to wiem blachy ocynk
206  1,4 HDI http://images29.fotosik.pl/65/6a832bf7ba6f67f2m.jpg
ML 270 CDI http://images21.fotosik.pl/385/019d7aecc2bb4ac9m.jpg

http://img.userbarz.com/93/18588.gif
http://img.userbars.pl/82/16273.jpg

super strona z fotami ------->http://www.zemedelskefoto.net/

22

Odp: Jakimi furamin jeździcie

ładny ten ML

23

Odp: Jakimi furamin jeździcie

ja bujam sie yamahą xj600 z 92, śrenio pali 5,5 l/100km motorek godny polecenia smile, w domku jest fabia 1.4 MPI z 2001r zagazowana w sekwencji średnio gazu 8 l/100. Teraz mysle nad kupieniem jeszcze jakiegoś auta, chodzi mi po głowie BMW E36 325 TDS

24

Odp: Jakimi furamin jeździcie

szczygiel napisał/a:

fabia 1.4 MPI z 2001r zagazowana w sekwencji średnio gazu 8 l/100.

Mój brat cioteczny jeździ Fabią 1,4 MPI z 2001r zagazowaną ale bez sekwencji i też mu spala 8 litrów..
A czy nie powinno być tak że sekwencyjna instalcja jest bardziej gazooszczędna? (oczywiscie rozumiem ze mogą być różne style jazdy.. no ale..)

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

25 Ostatnio edytowany przez Maro (2007-08-27 22:36:52)

Odp: Jakimi furamin jeździcie

a wracając do moto to ja mam  Rometa Charta :smiley:

26

Odp: Jakimi furamin jeździcie

Tatko masz racje .Montaż w Austrii, silnik włoski na ameryke to tylko benzin był.Części wyprodukowane w Kanadzie.Chodzi jak traktor bo to i taki silnik.Ale jak się coś spierdzieli to go w garażu sam naprawie.Motor coś jakby od 60-tki z turbiną.Ale ma kopa,co chłopców w calibrze 2.0 wprowadziło w depresję.A niby 2 tony...

27

Odp: Jakimi furamin jeździcie

W  seryjnej calibrze tak ale kolega ma 2.0l tylko 180koni.m już tego by w depresję nie wprowadził smile


Choć ile by wagi nie było moc robi swoje.

28

Odp: Jakimi furamin jeździcie

no voyager też seryjny :::D

29

Odp: Jakimi furamin jeździcie

Maryush  napisał/a:

Mój brat cioteczny jeździ Fabią 1,4 MPI z 2001r zagazowaną ale bez sekwencji i też mu spala 8 litrów..

Tak dużo zależy od stylu jazdy i od tego ile koni mu zostało po zagazowaniu. Ja mam podkręcony gaz tak ze na gazie do setki sie lepiej buja jak na benzynie. Benzyny srednio paliła litr miej.
Dopiero przy prędkościach powyżej 170km/h czuć ze na gazie sie jedzie ale to wina żle ustawionej mapy wtriskiwaczy sad, a nie warto sie w tym grzebać bo sporadycznie sie zdaza smigać z taakimi prędkościami.
Minusem sekwencji jest jej cena i czułość na gaz słabszej jakości, jak sie trafi jakiś sit to odrazu zamula. Wiec staram sie tankować tylko na jednej stacji smile

30

Odp: Jakimi furamin jeździcie

Ja do celów słuzbowych czyli np.przywies koncentraty czy banke ropy czy skoczyc do sklepu po piwo uzywam toczydełka marki fiat 126p "99r, a na inne wazniejsze wyjazdy opel vektra A "91r 1,8 motor 90 km

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

31 Ostatnio edytowany przez RadekZly (2007-09-01 11:32:04)

Odp: Jakimi furamin jeździcie

JA sie woże tongue passatem 91 1,9 TDI pełna opcja, prócz skóry (super sprzęt) , ale mam rowniez audi 80 1,6D, sierre 2,3D, to sa takie do jazdy od zaraz smile i pare starów, 2 ciagniki siodlowe majorke i iveco,  i kilkanascie innych osobowek ale to juz sa na czesci smile i jak jakis jest lepszy to do jezdzenia bokiem big_smile cool

a i zapomnial bym o mojej Wsk 1970 cool

gg 2215972

32

Odp: Jakimi furamin jeździcie

Dziś bratu ciotecznemu w tej Fabii, o której pisałem wcześniej, rozpierdzieliło skrzynie biegów, znaczy mechanizm różnicowy dokładnie. Zatrzymał samochód, coś zgrzytnęło, poczuł zapach oleju , patrzy pod samochód a tam kałuża, jak go odepchnął to sie okazało że na ziemi leżą odłamki obudowy mechanizmu i pół koła zębatego stożkowego! I to po 56 000km (kupiony w salonie i serwisowany w ASO)!! czegoś takiego to jeszcze nie widziałem, i mechanik do którego pojechaliśmy też nie widział, nawet w bardziej zjeżdżonym samochodzie. Skrzynia do wymiany.. Co ciekawe, jeden z odłamków obudowy był dziwnie wyszlifowany od środka, tak jakby coś długo o niego ocierało.. ale nie było tego słychać..

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

33

Odp: Jakimi furamin jeździcie

Zamierzam kupić BMW seri 3 e36  2.5 tds z 1994 co sądzicie o tym aucie?maktos z was jakies doswiadczenie z tym samochodem? ile to pali?

34

Odp: Jakimi furamin jeździcie

Miałem e34 z tym silnikiem jeśli chodzi o spalanie to pamietaj że to BMW i nie licz na oszczędnośc piatka oczywiście jest cięższa ale niewiele , paliła mi średnio 10l przy mulastej jeździe brała niecałe 8

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

35

Odp: Jakimi furamin jeździcie

no na oszczędność nie licze tak myslałem ze bedzie palić koło 8, przy rozsądnej jeździe. wkońcu te prawie 150 koni trzeba czymś nakarmić

36

Odp: Jakimi furamin jeździcie

najlepiej to wodą smile

Odp: Jakimi furamin jeździcie

ja mam poldka 95r. 1,6 GLI i silnik jest po prostu zaj.....
i najnowszy nabytek VW Transporter 95 r. 2,4 D

38

Odp: Jakimi furamin jeździcie

a wczym ten silnik jest taki ***?

Odp: Jakimi furamin jeździcie

mam porownanie z kuzyna astra tez 1,6 i astra nie ma szans smile

40

Odp: Jakimi furamin jeździcie

niewydostanieszsie napisał/a:

mam porownanie z kuzyna astra tez 1,6 i astra nie ma szans smile

UUUUUU... miałem kojoty (czyt. polonezy ) i chyba cię troszkę wyobrażnia poniosła (chyba ,że ta astra to jakaś przytarta ) lol