101

Odp: Jakimi furamin jeździcie

Miałem okazję takim jeździć. Silnik muzyka, prowadzenie super, buda trochę ciężka. Ogólnie dobry sprzęt, masz +.

102

Odp: Jakimi furamin jeździcie

maro spokojnie ten samochód ma super wspomaganie wiec do kierowania niema sie zastrzezen tongue i dizeki sławek za plusika smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

103

Odp: Jakimi furamin jeździcie

Chodzi mi głownie o wygląd

104

Odp: Jakimi furamin jeździcie

Co o tym sądzicie?

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5392902

Planuje kupić takie cudo pod koniec wakacji smile

105

Odp: Jakimi furamin jeździcie

ogulnie zez biorac nielubie mercedesów tongue i ta pojemnosc  neutral 3.2l troche powalajaca na kolana chodz ma gaz to  drogo bedzie wychodziło na jazde ale moge sie mylic tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

106

Odp: Jakimi furamin jeździcie

Ogulnie OK ale byl bym za dizlem!

107

Odp: Jakimi furamin jeździcie

Hmm instalacja sekwencyjna nie głupia sprawa, ale jednak to jest ładne parę latek i benzyna ja bym uważał ale w końcu ostatnio benzyna tańsza od diesla big_smile

108 Ostatnio edytowany przez misiek (2008-06-08 14:56:31)

Odp: Jakimi furamin jeździcie

Maro napisał/a:

Hmm instalacja sekwencyjna nie głupia sprawa, ale jednak to jest ładne parę latek i benzyna ja bym uważał ale w końcu ostatnio benzyna tańsza od diesla big_smile

No właśnie. Gadałem akurat z właścicielem innego egzemplarza ale ten sam model. Jest fanatykiem merca i mówi że silniki conajmniej 3L są najbardziej ekonomiczne w tak dużym aucie. Gazu w mieście bierze 13l w trasie 10-11L co wychodzi prawie 10zł taniej na 100km niż dieslem

109

Odp: Jakimi furamin jeździcie

ale sekwencja jak dalekiej trasy nie bedziesz wykonywał to sie nie przelaczy bo ona samoczynnie sie przełacza przy danej tmp nie tak jak w zwyklym gazie ze se sam przelaczysz albo sie przełaczy przy 25stopniach silnika  wiec jak sie silnik nie zagrzeje to i tak bedziesz pare kilosów zasówał na benzynie wiec watpie by bylo ci taniej niz dieslem ale moge sie mylic co do przełaczania sie nagaz przy sekwencji

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

110

Odp: Jakimi furamin jeździcie

chyba tak jest ale nie wiem czy we wszystkich instalacjach, ewentualnie można by było coś kombinowac żeby zmniejszyc temperaturę tego przełączenia, zresztą 3l silnik nie jest mały i dosc szybko się rozgrzewa

111

Odp: Jakimi furamin jeździcie

wojtas napisał/a:

ale sekwencja jak dalekiej trasy nie bedziesz wykonywał to sie nie przelaczy bo ona samoczynnie sie przełacza przy danej tmp nie tak jak w zwyklym gazie ze se sam przelaczysz albo sie przełaczy przy 25stopniach silnika  wiec jak sie silnik nie zagrzeje to i tak bedziesz pare kilosów zasówał na benzynie wiec watpie by bylo ci taniej niz dieslem ale moge sie mylic co do przełaczania sie nagaz przy sekwencji

Aktualnie w astrze mam sekwencje i przełącza się automatycznie po przejechaniu ok 1-2km lub jak zrobi się większą przegazówke

Maro napisał/a:

chyba tak jest ale nie wiem czy we wszystkich instalacjach, ewentualnie można by było coś kombinowac żeby zmniejszyc temperaturę tego przełączenia, zresztą 3l silnik nie jest mały i dosc szybko się rozgrzewa

Silniki merca mają to do siebie że się bardzo szybko nagrzewają

112

Odp: Jakimi furamin jeździcie

a ha czyli podobnie dziala jak zwykły gaz  przygazówka do okolo 3 tysiaków i gaz właczony albo manualnie przełacznikiem

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

113

Odp: Jakimi furamin jeździcie

Jestem szczęśliwy, bo kupuję benzynę tylko do motocykli, lut - lampy i piły spalinowej. I do mycia wnętrzności, nie swoich !

114

Odp: Jakimi furamin jeździcie

wojtas napisał/a:

a ha czyli podobnie dziala jak zwykły gaz  przygazówka do okolo 3 tysiaków i gaz właczony albo manualnie przełacznikiem

Manualnie to się tylko wyłącza gaz. Włącza się automatycznie lub przegazówka do ok 3 tyś

115 Ostatnio edytowany przez Maro (2008-06-09 06:55:31)

Odp: Jakimi furamin jeździcie

U mnie w  Polonezie przełączał się przy 2.5tys z tego co pamiętam big_smile hehe ale to nie ta technologia, tylko tam bodajże dało się albo na samym gazie, benzynie lub ten "automat" ale jak mowiłem nie ta technologia big_smile

116

Odp: Jakimi furamin jeździcie

misiek manualnie włacznikiem tez mozna właczyc  włacznik przynajmniej umnie jest na 3 pozycje pierwsza pozycja to sama benzynka 2 to palenie i jazda odrazu z gazu a 3 pozycja to palenie na benzynie i przełaczenie przez przygazówke albo przy 25stopniach

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

117

Odp: Jakimi furamin jeździcie

ja mam inaczej:
- włączony automat gdzie włącza gaz przy ok 3 tyś lub jak jest ciepły
-wyłącza gaz i jedzie na benzynie

118

Odp: Jakimi furamin jeździcie

Więc wychodzi na to że co instalacja to inaczej, najprościej przed kupnem się zorientowac.

119

Odp: Jakimi furamin jeździcie

w każdym autku jest podobnie ale nie tak samo u mnie są dwie pozycje benzynka alub automat przełancza się po przegazówce czyli jakieś 2-3 sek po odpaleniu wink a wiadomo że im więksszy silniczek tym większa radocha

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

120

Odp: Jakimi furamin jeździcie

ale sekwencja jak dalekiej trasy nie bedziesz wykonywał to sie nie przelaczy bo ona samoczynnie sie przełacza przy danej tmp

Można obnizyć temperaturę przy której samoczynnie przełączy się na gaz. tak jest w sekwencji IV generacji w V generacji gaz wtryskiwany jest w formie cieklej nie ma już parowników.

Wracając do cen paliw  to niestety ale w chwili obecnej jazda na gazie jest najbardziej ekonomiczna no chyba , że ktoś ma prostego diesla i jeździ na orenzadce

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty