21 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2017-09-26 16:28:16)

Odp: Zniknęło sprzęgło... ZT 303

Czy zrobiłeś choć jedną rzecz o której Ci pisaliśmy?  Po co Ci siłownik od przyczepy? Do pierwszego stopnia sprzęgła powietrze nie jest potrzebne...równie dobrze można dac silownk hydrauliczny i pchać tym wąsem ile wlezie, a jak coś nie tak w środku to tylko sajgonu narobisz.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

22

Odp: Zniknęło sprzęgło... ZT 303

303 wspomaga się siłownikiem na wiatr.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

23

Odp: Zniknęło sprzęgło... ZT 303

Siłownik wymieniłem bo stary puszczał powietrze tak że nie nadazylo pompować. Na forum nie jeden pisał że pasuje od przyczepy i faktycznie się zgadza. Regulowalem sprzeglo wg instrukcji i Waszych porad ale z mizernym skutkiem, bez powietrza za nic nie włączę biegu. Ale są niby 2 stopnie bo wciskam do połowy i ciagnik się zatrzymuje a dopiero jak do końca to rozlacza pompę i WOM.

24

Odp: Zniknęło sprzęgło... ZT 303

MAREKPE napisał/a:

303 wspomaga się siłownikiem na wiatr.

Myślałem ze to tak samo jak 323. W takim razie nic tu po mnie.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

25 Ostatnio edytowany przez Massey (2017-09-26 21:58:17)

Odp: Zniknęło sprzęgło... ZT 303

Może masz cięgło za krótkie.

26

Odp: Zniknęło sprzęgło... ZT 303

Witam jestem calkiem nowy tak samo jak nowoscia jest moj forsz niedawno kupiony i juz mam problemow kilka . rowniez brak sprzegla doszedlem ze sruba urwana. Mam model zt 303 i tylko dwa okna czy to oznacza ze trzeba go rozpolawiac?

27

Odp: Zniknęło sprzęgło... ZT 303

cześć norek przedstaw sie w odpowiednim dziale
a co do sprzegła jeżeli urwało sie coś w koszu sprzęgłowym to niestety ale wyjmowanie silnika cię czeka

Nie ma to jak FORTSCHRITT

28

Odp: Zniknęło sprzęgło... ZT 303

Jakby kolega zadal sobie troszkę trudu i przeczytał ten wątek od początku to by uzyskał odpowiedź.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

29

Odp: Zniknęło sprzęgło... ZT 303

Hej szeryfie brak czasu na takie wzdęty