Temat: Kupię pokosówkę

Panowie potrzebuję pokosówki, może być bez hedera. Najważniejsze, żeby była w miarę kompletna i sprawna.  Mało teraz się ogłoszeń wystawia,, bo trzeba za nie płacić, a może ktoś wie że gdzieś stoi. Dodatkowo, czy Ktoś wie ile taka pokosówka może ważyć?

2

Odp: Kupię pokosówkę

E301 katalogowo waży 5330 kg

3

Odp: Kupię pokosówkę

Sama bez hederu? tam niby nie ma co ważyć aż tyle.

4

Odp: Kupię pokosówkę

Na wyorywacz buraków chcesz zrobić?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

5

Odp: Kupię pokosówkę

Na zbiór konopii, maszyna od podstaw budowana. Jedynie pokosówka na bazę.
Chociaż, na wyorywanie buraków też raczej dałoby radę. Mocy starczyłoby.

6

Odp: Kupię pokosówkę

Tylko do wyorywacza musiałbyś fest odciążyć tył...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

7

Odp: Kupię pokosówkę

Dociążyć wink Poza tym jakby rzeczywiście ważyła koło 5 ton to nie byłoby aż tak źle.
Pokos ówka może stać w pokrzywach aby to kompletne było w miarę.

8

Odp: Kupię pokosówkę

No dociazyc tylko mój telefon chce być mądrzejszy i pisze na odwrót 😁

E 516 na części
Telefon 695 076 269

9

Odp: Kupię pokosówkę

Panowie temat dalej aktualny. A jeszcze chciałem się  zapytać jak wygląda sprawa w modelach 302. 303 z rewersem poniekąd coś takiego tam siedzi. I czy silniki w różnych modelach też różniły się czymś? Niby wszystkie od mtz, jednak i mtz miał różne silniki.

10

Odp: Kupię pokosówkę

Z jaką najmniejszą prędkością może poruszać się taka fortschrittka?

11

Odp: Kupię pokosówkę

20,5 jak dobrze pamiętam

12

Odp: Kupię pokosówkę

pytał o najmniejsza a nie najwiekszą

Rolnik z powołania:-)

13

Odp: Kupię pokosówkę

I 1,5- 3,8
II 3,5-8,7
III 8,6-21,5
Jak by co to mam instrukcję od 281C

14

Odp: Kupię pokosówkę

Dzięki Pany może na dniach jakoś podjadę klamota obejrzę. Powiem szczerze, że taka pokosówka to u mnie miałaby mnóstwo zastosowań.... A prędkość mała potrzebna do kopania buraka.

15

Odp: Kupię pokosówkę

Jest sprawa pokosówki miały wyjście hydrauliki, czy tylko tyle, że podnoszenie hederu/? Bedę potrzebował chociaż ze trzy wyjścia a nie wiem czy ma chociaż jedno :hmmm:

16

Odp: Kupię pokosówkę

wrazie  co to ci rozdzielacz od e281 sprzedam czterosekcyjny smile

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

17

Odp: Kupię pokosówkę

czy pompa podoła...?

18

Odp: Kupię pokosówkę

Marek będę się odzywał jak ściągnę klamota, bo oglądałem ale nie zwróciłem na to uwagii.. Jeszcze jakby Ktoś mi powiedział jak wstępnie ustawić te sprzęgła żeby ładnie ruszało to byłoby super.
Krzysiek pompa podoła, bo wszystko ładnie podnosi i lekko skręca, a mi potrzebne na kilka siłowników tylko, żadne hydromotory. Także nie potrzebuję szału.

19

Odp: Kupię pokosówkę

no siłownki podnoszenia z tego co pamiętam to mają te same czy pokosówka czy sieczkarnia, pompa w sieczkarni też szału nie robi ale całą maszynę obsłużyła.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

20

Odp: Kupię pokosówkę

No własnie bo niektóre hedery miały siłowniki, w sieczkarniach., czyli opcjonalnie i rozdzielacz też powinien być rozbudowany.