Temat: Zt 323 napędzany silnikiem s359

Witam
Jest w trakcie modernizacji forsza wpada silnik że stara s359 będę na bieżąco zamieszczal fotki i informacje co i jak. 
Jak narazie silnik wyjęty
Ogarnięty problem ze sprzęgłem
I ogarniam silnik że stara ogólnie jest w super stanie praktycznie zerowy przebieg ale podstawowe rzeczy jak filtry malowanie itp

2

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

a jak filtr oleju i pompa hydrauliczna mieszczą się w ramie ?

3

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

Te silniki byly montowane w stara 266 ich norma spalania wynosi 31litrow na 100km

4

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

Te silniki były montowane nie tylko w 266 ale i 244 jaki i 200, a ich odmiana a ich odmiana t359 miała turbo i generowała 170 km. a norma spalania to około 27 litrów przy zdrowym silniku.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

5

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

nie miałem stara a to 100 km to w jakim czasie i przy jakich obrotach ?

6

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

s359 maja 150KM

7

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

Ja użytkuje stara 244 i prędkość maks to niecałe 90km/h (chyba 85 dokładnie) te bez napędu podobno większą prędkość osiągały.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

8

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

Szejk się znalazł.... T359E to i owszem można próbować - to jest poprawiona i uturbiona wersja S359M.
Marcin gwarantuje ci że się rozczarujesz...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

9

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

https://www.youtube.com/watch?v=Eh2_jUzAugA
https://www.youtube.com/watch?v=TYNm_8tSXXo
No i git

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

10

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

Trafił się za grosze taki silnik to wzielem
Dobrze że już żeliwny blok nie Alu.  Napewno trochę pochodzi.  Jak się coś wysra to na pewno nie będę remontowal wsadzi się znów coś tym razem z turbo. 
Traktor jak już przedluze itp pod 6 cylindrową jednostkę to przy wymianach silnika będzie z górki

Co do pompy to bedzie ta co była coś się wykombinuje a filtry jak będą wadziły zmieni się na inne

11

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

bamreras napisał/a:

Szejk się znalazł.... T359E to i owszem można próbować - to jest poprawiona i uturbiona wersja S359M.
Marcin gwarantuje ci że się rozczarujesz...

Czemu będę rozczarowany, co masz na myśli?

12

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

Moc i spalanoe. Masz przed sobą wolnossące coś, co żeby moment obrotowy złapało musisz kręcić na 2ttsie. Silnik mógł być za darmo, a i tak po kilkunastu godzinach pracy z tym silnikiem odłożyłbyś na coś normalnego. Widziałem taką przeróbkę i po testach ciągnik przeznaczono do ciąganoa przycze0 dom-pole.
Jak robiłem przeróbkę swojego, to znajomy miał na chandel s359 ze skrsynią. Chciał całe 70gr za kilo. Silnkk po remoncie głównh. Żeby był ten model co wart to uwież nie spojrał bhm na inne.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

13 Ostatnio edytowany przez Marcin30 (2017-11-13 14:46:20)

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

Nie pocieszyles mnie :-) dobrze ze ropę mam troszkę taniej ;-)

14

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

Takimi rzeczami sie nie chwal.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

15

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

Właśnie chwal się dawaj do mnie po tej cenie tongue

16

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

Było dużo o tm pisane ale chyba w wątku 6vd albo sw400. Nie pamiętam.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

17

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

sawek.1990 napisał/a:

Ja użytkuje stara 244 i prędkość maks to niecałe 90km/h (chyba 85 dokładnie) te bez napędu podobno większą prędkość osiągały.

jakie sa opłaty na takiego stara?

Rolnik z powołania:-)

18

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

kosmiczne

Nie ma to jak FORTSCHRITT

19

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

Ubezpieczenie 1000 pln.Podatek drogowy 750 pln.(Maksymalne ulgi).

20

Odp: Zt 323 napędzany silnikiem s359

też myślałem o tym silniku bo jest tani i łatwo dostępny ale ma słabe opinie może turbo na pompie boscha ale chciałem o czym innym bo mam założone dwa silniki od samochodów i jest jeden problem w normalnej jeździe nie ma problemów ale jak się podłączy coś pod wałek np,cyklop to jak ma ciężko to zejdzie z obrotów i nie chce wrócić oczywiście jak trzyma się na ręcznym gazie ,podnosiłem dawki paliwa ale nic nie pomagało a bardziej grzebać w pompie się boje