Temat: Cześć wszystkim

Witam wszystkich. Mam na imię Paweł. Prowadzę gospodarstwo o powierzchni 46 ha. Oprócz gospodarstwa pracuje jako agronom i przedstawiciel handlowy. Obecnie jeszcze nie posiadam żadnej maszyny fortschritt ale jestem na etapie poszukiwań ZT 323. Wiec jeśli ktoś chciałby sie pozbyć egzemplarza w dobrym stanie o piszcie śmiało.

Pozdrawiam
Paweł

Odp: Cześć wszystkim

Witaj Paweł,na pewno sie cos znajdzie,a jak bedzie usterka to znajdziesz u nas odpowiedż jak to naprawić.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

3

Odp: Cześć wszystkim

Właśnie sporo przejrzałem to forum i wygląda na to że jest tu sporo ludzi którzy naprawdę znają się na fortschrittach

4

Odp: Cześć wszystkim

Witam Imiennika! Myślę że na tym forum znajdziesz odpowiedź na każde pytanie dotyczące sprzętów sprzętów fortschritt wink

5

Odp: Cześć wszystkim

Cześć Paweł ,jakby co to pomożemy smile

6

Odp: Cześć wszystkim

witam ziomka  !!! dokładnie to skąd w lubuskim ?

Leszek   dla kolegów'

7

Odp: Cześć wszystkim

północ lubuskiego, okolice Słońska. Ale jeżdze po gospodrstwach jako przedstawiciel od Zielonej w dół. A Ty skąd jesteś?

8

Odp: Cześć wszystkim

siemasz Paweł jak będziesz miał problemy z elektryka we forszu to polecam się

Nie ma to jak FORTSCHRITT

9

Odp: Cześć wszystkim

Cześć.

10

Odp: Cześć wszystkim

ursus1991 napisał/a:

północ lubuskiego, okolice Słońska. Ale jeżdze po gospodrstwach jako przedstawiciel od Zielonej w dół. A Ty skąd jesteś?

GMINA GUBIN.

Leszek   dla kolegów'

11

Odp: Cześć wszystkim

Siemasz Paweł wink Jak cos trzeba to poradzimy wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

12

Odp: Cześć wszystkim

Dziękuje wszystkim . Jak kupie i będę potrzebował pomocy to na pewno się zgłoszę do was.

Sarast  Często przejeżdżam przez Krosno i często jestem w  Cybince a to już niedaleko do Cb