261

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Laszek napisał/a:

Jaki weterynarz? Wysyłają łepków podwykonawców co tylko patrzą aby szybciej szybciej a z nimi można wszystko.

Raz wysłali takich dwóch, odkąd pamiętam i potem jeździł osobiście powiatowy, bo przeważnie wszyscy psem ich szczuli. Albo lekarz weterynarii albo nikt, przynajmniej w moim powiecie tak jest.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

262

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Laszek napisał/a:
MAREKPE napisał/a:
Laszek napisał/a:

Zacznie się jeszcze większe posiadanie stanu pogłowia tylko na papierze. Każda dotacja na wieś budzi coraz to większą nienawiść miasta do nas

Ale co nakombinujesz jak masz 3-4 wizyty w roku weta w chlewie co notuje stany przy okazji Aujeszkiego itp

Jaki weterynarz? Wysyłają łepków podwykonawców co tylko patrzą aby szybciej szybciej a z nimi można wszystko. Dawanie dopłat do czego się da nie jest rozwiązaniem tylko drogą na dno. Po to są wybierani do sejmu aby coś mądrego wymyśleć i za to dostają nie małe pieniądze

K...wa Laszek aleś ty tępa pa...a ,co ci ku..a przeszkadza dopłata do zwierzaków hodowanych ekologicznie  jak to pieniądze unijne ,wiele państw z tego korzysta to dla czego Polska by nie miała a zapomniałem ty jesteś z opozycji i tylko pomysły platformy ci się podobają.Tylko że platforma i PSL ma rolników głęboko w du...e !!!!

263

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

ja czekam na 500+ do kota, obecnie mam 5 sztuk  z czego dwie kotki wydają sie być kotne smile

mdw

264 Ostatnio edytowany przez sarast (2019-04-09 22:08:36)

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

yokoslaw napisał/a:

ja czekam na 500+ do kota, obecnie mam 5 sztuk  z czego dwie kotki wydają sie być kotne smile

jak coś to ze dwie kotki wezmę kocura mam. się chodowle pociągnie.:dance::dance:

Leszek   dla kolegów'

265 Ostatnio edytowany przez Laszek (2019-04-09 22:34:25)

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

tomek1974 napisał/a:
Laszek napisał/a:
MAREKPE napisał/a:

Ale co nakombinujesz jak masz 3-4 wizyty w roku weta w chlewie co notuje stany przy okazji Aujeszkiego itp

Jaki weterynarz? Wysyłają łepków podwykonawców co tylko patrzą aby szybciej szybciej a z nimi można wszystko. Dawanie dopłat do czego się da nie jest rozwiązaniem tylko drogą na dno. Po to są wybierani do sejmu aby coś mądrego wymyśleć i za to dostają nie małe pieniądze

K...wa Laszek aleś ty tępa pa...a ,co ci ku..a przeszkadza dopłata do zwierzaków hodowanych ekologicznie  jak to pieniądze unijne ,wiele państw z tego korzysta to dla czego Polska by nie miała a zapomniałem ty jesteś z opozycji i tylko pomysły platformy ci się podobają.Tylko że platforma i PSL ma rolników głęboko w du...e !!!!

Tępą pizdą to sam jesteś pajacu i dupolizie. Pokaż mi gdzie i kiedy napisałem że jestem w opozycji i za platformą?? Obiecywanie pieniedzy ktore moze to beda za dwa lata...Marek pisałem jak jest u nas, kontrolę na świnie to u nas były najwyżej raz w roku. Chyba że ostatnio się coś zmienilo

E 516 na części
Telefon 695 076 269

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

MAREKPE napisał/a:
Laszek napisał/a:

Jaki weterynarz? Wysyłają łepków podwykonawców co tylko patrzą aby szybciej szybciej a z nimi można wszystko.

Raz wysłali takich dwóch, odkąd pamiętam i potem jeździł osobiście powiatowy, bo przeważnie wszyscy psem ich szczuli. Albo lekarz weterynarii albo nikt, przynajmniej w moim powiecie tak jest.

Tylko lekarz weterynarii ma prawo wejść na kontrol. Jak nie jest weterynarzem to mozna mu grzecznie kazac wypierdalac z podwórka.

267

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

tomek1974 napisał/a:
Laszek napisał/a:
MAREKPE napisał/a:

Ale co nakombinujesz jak masz 3-4 wizyty w roku weta w chlewie co notuje stany przy okazji Aujeszkiego itp

Jaki weterynarz? Wysyłają łepków podwykonawców co tylko patrzą aby szybciej szybciej a z nimi można wszystko. Dawanie dopłat do czego się da nie jest rozwiązaniem tylko drogą na dno. Po to są wybierani do sejmu aby coś mądrego wymyśleć i za to dostają nie małe pieniądze

K...wa Laszek aleś ty tępa pa...a ,co ci ku..a przeszkadza dopłata do zwierzaków hodowanych ekologicznie  jak to pieniądze unijne ,wiele państw z tego korzysta to dla czego Polska by nie miała a zapomniałem ty jesteś z opozycji i tylko pomysły platformy ci się podobają.Tylko że platforma i PSL ma rolników głęboko w du...e !!!!

Dlaczego PiSiorki nie obiecują że zatrzymają import z ukrainy? to byłoby lepsze niż rozdawanie pieniędzy na prawo i lewo. 500+ też jestem przeciwny a za PO nie jestem. jestem za rozsądkiem.

yokoslaw napisał/a:

ja czekam na 500+ do kota, obecnie mam 5 sztuk  z czego dwie kotki wydają sie być kotne smile

Lepsze byłyby do szczurów hehe

Rolnik z powołania:-)

268

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Brat ostatnio miał kontrolę bydła z arimr. Jak przyjechali to się tylko śmiali, że teraz dobrze bo mają normalny nieoklejony samochód a wcześniej jak była dacia arimr to jak kogoś szukali i pytali na wsi to ludzie specjalnie prowadzili w całkiem przeciwnym kierunku 😁

E 516 na części
Telefon 695 076 269

269

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

żeby wszędzie tacy ludzie byli  smile dadzą tym co mają krowy to zabiorą innym więc to też nie jest rozwiązanie tylko łagodzenie bólu a choroba i tak nie będzie wyleczona, ale efekt przyniesie w postaci głosów.

270

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

moi Niemieccy koledzy się zorganizowali i ciągnikami pojechali na Berlin  chyba wszyscy?? dopiekło, im, normy azotanowe bo na Brandenburgi głównie bydło mleczne i UE śrubę przykręca u nas to samo . same ograniczenia !!!

Leszek   dla kolegów'

271

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

w goerlitz wczoraj moi niemieccy sasiedzi  tez

mdw

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Jak już Niemiec zauważył, że państwo za krótko za mordę trzyma to już chyba nie jest dobrze.

273

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Nowy pomysł "dobrej zmiany " h...j mnie strzeli miłego oglądania https://www.youtube.com/watch?v=ZNsj7GOUK28 i https://www.youtube.com/watch?v=GjpUJmdKk3I nie wspomnę o noszeniu masek na ryju gacie na dupie też nie potrzebne pierdniesz smród i tak wyleci a co dopiero wirusik przez maske :crez:

274

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Daleki jestem od bronienia dobrej zmiany i nie wiem ile naszych produktów wykorzystane w produkcji futrzarskiej. Ale nie daleko od nas jest ferma norek Holendrów i mniałe okazję poznać jak ta fabryka działa to choć już nie jedno widziałem to dla mnie był to szok. Nazywanie tego produkcją rolną jest nad użyciem. Pozd

Leszek   dla kolegów'

275 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2020-09-13 02:32:06)

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Myślałem że nad bałtyk nie dojdze do ciebe smile nie wiem kto tego gościa sponoruje z You tUba,ale facet ma wyrażny ból dupy na PIs (zresztą też jak kolega który zaczął ten temat i w sumie obserwując profil jak i na cały świat także więc...)  , a czy jest to prawda co opwiada ten gość to już każdy sam musi ocenić

mdw

276

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Życzę wszystkim udanej hodowli sam zrezygnowałem z bydła w 98 roku a ze świń w 2006 przestało to być opłacalne w małych ilościach,brachol handluje żywcem od wczoraj znowu asefik w niemczech nie biorą macior, tuczniki i bydełko też odmówione wszystkie partie po okrągłym stole kradły jedne mniej inne więcej ale ta terazniejsza chyba wykończy Polskę.

277

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

To co wyprodukujemy w małej hodowli jest najzdrowsze, nasza trzoda miała dużo smalcu a krowa naszej rasy dawała mleko z 5 procentami tłuszczu.  Każdy trzymał kabana żeby mieć swoje jedzenie a krowe miał z reguły na własne potrzeby. Zsiadłe mleko jest niedocenionym lekarstwem na problemy układu trawiennego. Chroniczne zapalenie jelit  spowodowane skarzeniem żywności glifosatem powoduje że do krwi dostają sie substancje które tam nie powinny być,  takie jak gluten czy laktoza. Te białka będąc we krwi powodują choroby takie jak celiaka egzema itp dodatkowo uczulają. Walka jest o zdrowie nasze i naszych szkrabów a my pozbawieni zdrowego jedzenia coraz częściej chorujemy i napedzamy biznes farmaceutyczny, który to jest w tej chwili bardziej dochodowy niż ropa naftowa. Zabrali to co najlepsze a dają nam żywność w supermarketach która jest dla nas zabójcza.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

278

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Andrew89 napisał/a:

To co wyprodukujemy w małej hodowli jest najzdrowsze, nasza trzoda miała dużo smalcu a krowa naszej rasy dawała mleko z 5 procentami tłuszczu.  Każdy trzymał kabana żeby mieć swoje jedzenie a krowe miał z reguły na własne potrzeby. Zsiadłe mleko jest niedocenionym lekarstwem na problemy układu trawiennego. Chroniczne zapalenie jelit  spowodowane skarzeniem żywności glifosatem powoduje że do krwi dostają sie substancje które tam nie powinny być,  takie jak gluten czy laktoza. Te białka będąc we krwi powodują choroby takie jak celiaka egzema itp dodatkowo uczulają. Walka jest o zdrowie nasze i naszych szkrabów a my pozbawieni zdrowego jedzenia coraz częściej chorujemy i napedzamy biznes farmaceutyczny, który to jest w tej chwili bardziej dochodowy niż ropa naftowa. Zabrali to co najlepsze a dają nam żywność w supermarketach która jest dla nas zabójcza.

Nic dodać nic ująć:brawo:

279

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

pisiorki chcą upadku hodowli bydła w Polsce ciekaw jestem dlaczego? o norkach sie nie wypowiadam

Rolnik z powołania:-)

280

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Coś jest na rzeczy z mlekiem moi Niemcy rzecz nie do pomyślenia zrezygnowali z prod. mlecznej bo przy 350 krowach dojnych stracili opłacalność obok nich po sąsiedzku jes moloch 5 tys krów mlecznych i im się opłaca. A dziwili się dla czego na naszych pięknych polskich łąkach nie ma krów. Jak im tłumaczyłem ze za darmo nikt pracować nie chce to nie rozumieli. Teraz mają to samo. Tylko molochy mają przyszłość.

Leszek   dla kolegów'