281

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

To już chyba jedyna nadzieja w https://www.facebook.com/ZMDK-Z-Mi%C5%8 … 824191205/

mdw

282

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Na czwartek świnki 3,8 netto +vat i nie chcą wziąść wybijają fermowe.

283

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Bo małe gospodarstwa za mało vatu odprowadzaja , ale zawsze jest tak po wyborach

284

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Spadkobiercy to wiedzą jak zarobić na takich małych gospodarstwach. W sąsiedniej wiosce już na takim pracuje farma fotowoltaiczna. W mojej też ma stanąć, jeżeli przebrną całą procedurę.

285

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Chłopaki jak u was z organizacją protestu "polska stanie" co się jutro odbywa od godziny 10. U nas kilkanaście ciągników jedzie na trasę nr  7 aby ją spowolnić i tak co kawałek nastep a grupa. Ktoś coś też robi czy siedzicie na dupie przed telewizorem??

286

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Ja mogę iść pod powiat uprzykrzyć życia urzędnikom politykom nie prostemu ludkowi. Pod starostwem, przed i w biurze poselskim. Sam bym rozganiał z dróg tranzytowych.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

287

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

ja niestety mam za duzo roboty...

Rolnik z powołania:-)

288

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Najlepszym miejscem do protestu jest urna wyborcza ale to tylko moje zdanie

289

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Maro to bardzo dobre miejsce do protestu ale chyba nie w Polsce....

290

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Maro to bardzo dobre miejsce do protestu ale chyba nie w Polsce....
A co do protestu. To zależy od pogody. Jak w nocy popada to jadę jak nie to trza glinę uprawiać bo druga okazja może się nie zdarzyć....

291

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Z tego co słyszałem to 22 ma stać w Podgajach

Siły na zamiary zmierz....

292 Ostatnio edytowany przez Laszek (2020-10-07 02:02:08)

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

koseś napisał/a:

Za żadne skarby dupy nie ruszę na żadne blokady aby utrudniać życie kierowcom zawodowym i tym zwykłym .

🤔a co do mnie to brak czasu. Akcja kiszonka w trakcie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

293

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Widocznie to co się odpierd**a ruszyło nawet dupe Kosesia więc sytuacja jest naprawdę poważna. Widzieliście wypowiedzieć tego tfu nowego ministra? . Ustawa była konsultowana z prawdziwymi rolnikami tymi którym przeszkadza smród, owady, zatruwanie środowiska i oni są jak najbardziej za tą ustawą. A reszta to pseudorolnicy biznesmeni i z nimi nikt konsultował nie będzie.

294 Ostatnio edytowany przez sarast (2020-10-07 10:30:57)

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

U nas w lubuskie na S 3 zaplanowano blokadę węzła pod Sulechowem. Osobiście jednak blokowanie urzędów wojewódzkich byłoby lepszym rozwiązaniem bo kierowcy i pasażerowie aut cóż są winni głupiej nie zrozumiałej ustawie baranów z PiS.. PS. Bywałem na fermie norek ukrytej w lasach i nie podobało mi się cwaniactwo Holendrów którzy zatrudniali paru Ukraińców i tłuką kokosy. Widok obdartych że skory ton norek na podwórku czekających latem na wywóz do utylizacji porażał.!!!!! Ale żeby zaraz wszystko zabraniać to głupota i z dupy pomysł. Pozd

Leszek   dla kolegów'

295

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Jedziemy na kilkadziesiąt ciągników i to podzieleni na kilka miejsc. Jadą mleczne, mięsne i zbożowe, ale też i wielkoobszarowe co nie mają hodowli  zwierząt między innymi Agnieszka znana z programu "specjalistki".
Tak to już jest ze jedni nie śpią by spać mógł ktoś inny, tak że w moich okolicach też są tacy co mają 30ha i 10szt bydła i akurat dziś są zarobieni po pachy..... Pozdrawiam biernych obserwatorów!!!
Z miljonem wymówek...

296

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

nie wiem jaka jest propaganda, ale kolega wczoraj mi powiedział że nie będzie walczył o interesy obszarników. Jednak u nas chłop ciemny że nie rozumie że najpierw padną mali

Rolnik z powołania:-)

297 Ostatnio edytowany przez Laszek (2020-10-07 15:15:16)

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

koseś napisał/a:

Jedziemy na kilkadziesiąt ciągników i to podzieleni na kilka miejsc. Jadą mleczne, mięsne i zbożowe, ale też i wielkoobszarowe co nie mają hodowli  zwierząt między innymi Agnieszka znana z programu "specjalistki".
Tak to już jest ze jedni nie śpią by spać mógł ktoś inny, tak że w moich okolicach też są tacy co mają 30ha i 10szt bydła i akurat dziś są zarobieni po pachy..... Pozdrawiam biernych obserwatorów!!!
Z miljonem wymówek...

To żeś dobrze napisał o tym spaniu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

298

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

koseś jesteś swój chłop, siedzisz w bydle tak jak ja, ciężko pracujesz ale co się zmieniło na przestrzeni kilku lat że postanowiłeś zmienić zdanie i jedziesz na drogi ??
post #11
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=4476&p=1

post #2
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=3823&p=1

post #46
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=3823&p=3

gg 5118068

299

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Ciekawe czy wszyscy maseczki mają w ciągnikach w czasie tych protestów ?

300

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Szanuje za to bo, w innych krajach protesty robia i my ich podziwiamy za to. Jak my robimy to a zwykle Polska na dwie części podzielona. U mnie nic kompletnie nie słyszałem, żeby była organizacja czegokolwiek. Jak Koseś napisał o protestach to pierwsze było co usłyszałem. Górnicy ciagle protestuja i rzad jak zwykle idzie im na ustępstwa. Świnie pomarnowali biora się za resztę.