321 Ostatnio edytowany przez Massey (2020-10-10 00:18:12)

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Zgłasza organizator strajku do komendanta powiatowego policji .  Przynajmniej tak zawsze było, uczestnicy zgłaszać się nigdzie nie musieli.

322

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

We wtorek jedziemy do stolicy 48 osób autokarem, mamy sponsora na autokar a dziś załatwiłem innego sponsora i kupiłem dla wszystkich kamizelki i firma od reklam z powiatu zrobi nam napis
ROLNICY
      Z
NIDZICY
Tak że jak w tv zobaczycie kogoś jak leja go pałami z takim napisem to będzie ktoś od nas...

323

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

tylko w mojej okolicy to chyba ja z kolegami będziemy organizować

Rolnik z powołania:-)

324

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

No to tak Pajej.  Wybieracie między sobą organizatora, najpierw niech idzie do gminy pogada najlepiej z wójtem o organizacji strajku , gmina powinna wydać organizatorowi identyfikator i chyba coś tam się też wypełnia, to pierwszy krok zgłoszenia. Następnie organizator idzie do komendanta powiatowego policji i ustala z nim przebieg , formę , datę  i miejsce protestu. Tak to przynajmniej wyglądało parę lat temu u nas

325

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Pajej napisał/a:

tylko w mojej okolicy to chyba ja z kolegami będziemy organizować

A to nie macie izb rolniczych?? Nie ruszają dupe z foteli i robią papierologie za was, u nas wszyscy z izby rolniczej załatwił wszystko i razem z nami byli na proteście!

326

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

jak członkowie izb to pisiory partyjne

Rolnik z powołania:-)

327

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Widzę że na forum wielkie poruszenie odnośnie wczorajszego protestu  jak w TVP, TVN czy polsat.....
Opucz mnie był ktoś z forumowiczów ? Czy boicie się przyznać?
Ja byłem mimoo że 180 szt bydła na stanie  700t obornika do wywiezienia, i orki zimowe do wykonania to rozplanowalem jakoś to tak aby udać się z kolegami rolnikami. I powiem wam było warto, daliśmy politykom do myślenia czy postępują słusznie, a tyle policji to w życiu nie widziałem, praktycznie wszyscy byli do nas mile nastawieni i w prywatnych rozmowach popierał nasz protest.
A wy???

328

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

koseś napisał/a:

Mimo że mam prawie 200 na stanie to lata mi to koło huja.....
Jak ceny spadną to tylko pomogą mi podjąć decyzje o likwidacji całego rogatego dziadostwa i wyjścia z niewoli roboty.....
Kupi się jakaś koparko ładowarkę  albo wywrotka i parę groszy do ziemi się dorobi...

Napisasłeś to odnośnie piątki kaczyńskiego. I to nie tak dawno przecież. Coś tu nie gra

E 516 na części
Telefon 695 076 269

329

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

A ty myślisz że ja protestuje dla siebie??? To jesteś w błędzie ja i tak je zlikwiduje ale mnóstwo gospodarstw co ma małe arealy to ich jedyna możliwość na utrzymanie  a w tej ustawie to nie tylko rytuały bydła ale i inne ważne sprawy, przeczytaj a zrozumiesz.
Dobra wątek umarł jak całe forum i do zamknięcia....

330

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Ja nie byłem. I przyznam się szczerze. Moim buntem było głosowanie przeciwko rządzącym  już w czasie wyborów.

Siły na zamiary zmierz....

331

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Koseś nie byłem ale  popieram jak najbardziej .  Jak piotrek nie głosowałem na pis   ale to nic nie dało . Strajkować jak będą w naszych okolicach ok jadę a jak będą robić   zapoznanie z gnojowicą w warszawie . Niczym jak we Francji to też pojadę .

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

332

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

tez nie byłem bo brokuł nie zaczeka niestety, ale pipieram i jak w powiecie bedzie blokada drogi to pojadę

Rolnik z powołania:-)

333

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

koseś napisał/a:

Widzę że na forum wielkie poruszenie odnośnie wczorajszego protestu  jak w TVP, TVN czy polsat.....
Opucz mnie był ktoś z forumowiczów ? Czy boicie się przyznać?
Ja byłem mimoo że 180 szt bydła na stanie  700t obornika do wywiezienia, i orki zimowe do wykonania to rozplanowalem jakoś to tak aby udać się z kolegami rolnikami. I powiem wam było warto, daliśmy politykom do myślenia czy postępują słusznie, a tyle policji to w życiu nie widziałem, praktycznie wszyscy byli do nas mile nastawieni i w prywatnych rozmowach popierał nasz protest.
A wy???

Ja swoje w 1980 odstrajkowałem. Ale popieram i rozumię. Pozd

Leszek   dla kolegów'

334

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Super że byłeś za nas tam strajkować. Widzę ogromną flustracje w Twoich postach, ja nie mam żalu do głupków że są głupkami natomiast Ci co na nich głosowali to powinni w pierwszym rzędzie na strajku być. A jeszcze lepsza propaganda jak za Ardanem murem stoją , koń by się uśmiał....

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

335

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Koseś ja wiem że to nie tylko chodzi o bydło. Zaczęło się od likwidacji poglowia trzody. Teraz futerka, drób i bydło mięsne. Następnie co jajko czy mleko będzie w kolejce? Na następny strajk jak będzie w stolicy już jestem zapisany. W necie widziałem że był też tam Bosak. Powiedz czy jakieś opinie chodziły o nim między strajkującymi? Koniec sprzeczek, w kupie siła.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

336 Ostatnio edytowany przez sarast (2020-10-15 00:08:49)

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Andrew89 napisał/a:

Super że byłeś za nas tam strajkować. Widzę ogromną flustracje w Twoich postach, ja nie mam żalu do głupków że są głupkami natomiast Ci co na nich głosowali to powinni w pierwszym rzędzie na strajku być. A jeszcze lepsza propaganda jak za Ardanem murem stoją , koń by się uśmiał....

żadnej flustracji nie mam. Głupio i nie potrzebnie cisną tą  skandaliczną ustawę. I są zgodni i z PiS i PO.Lewica również za. Dziwna i chora sytuacja. A walą chłopa równo. I bez osobistych wycieczek proszę.ps. A na kogo głosowałeś jak to nie tajemnica i jak się te ugrupowanie zachowało w sprawie ustawy. Pozd

Leszek   dla kolegów'

337 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2020-10-15 01:35:38)

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Ja głosowałem na Konfederację. Nie wiem na co ich stać ale Braun w ich imieniu zaorał rząd nie raz. Podchodzą do spraw bardzo przyziemnie i realnie. Nie wierzę natomiast w PSL a od agrouni strasznie cuchnie. Od 2013 roku głosuje z żoną zawsze na Korwina i nigdy nie miałem okazji się tego wstydzić.

Poprzedni post nawiązywał do Koseś-ia , sorki że nie zaznaczyłem a co do strajków w 80'  to tam służby ładnie Polaków wyrolowały. 8 lat wystarczyło żeby WSI przejęło struktury Solidarności. Potem to już wiadomo: ile to trzeba zmienić, żeby wszystko zostało po staremu. Bolek musiał obalić rząd Olszewskiego żeby to szambo nie wybiło po uchwale Korwina.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

338

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Andrew89 napisał/a:

Ja głosowałem na Konfederację. Nie wiem na co ich stać ale Braun w ich imieniu zaorał rząd nie raz. Podchodzą do spraw bardzo przyziemnie i realnie. Nie wierzę natomiast w PSL a od agrouni strasznie cuchnie. Od 2013 roku głosuje z żoną zawsze na Korwina i nigdy nie miałem okazji się tego wstydzić.

W zaistniałej sytuacji to raczej dobry wybór okazał się. Kto wie.?

Leszek   dla kolegów'

339

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Na konfederacje  dużo osób głosowało .  Nie patrząc na Korwina . On w okół siebie ma jednak wg mnie mądrych ludzi .  Bosak ciekawie gada  ale mnie przekonał  Mentzen czy jak on tam ma .. Mówią że od nich cuchnie  ruskimi ...   a od PIS PSL i PO czuchnie zdrajcami i sprzedawczykami .  Jak nie damy  młodszym  i może bardziej uczonym  pokazać na co ich stać to się nie przekonamy ... WG mnie Polska już pływa po uszy w szambie ale trzyma się deski ,,, Kwestia czasu jak deskę puścimy to co będzie  gorszy krach niż był po wojnie ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

340

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

krachu nie bedzie ale pływamy w szambie to fakt tylko że to samo jest wszędzie w zachodniej częsci tzw. cywilizacji

mdw