381

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Jest

382

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

https://www.google.de/maps/d/viewer?mid … 62&z=7

Leszek   dla kolegów'

383

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

W lubuskim spokojnie jak zawsze

Leszek   dla kolegów'

384

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

A w waszych rejonach działają jeszcze jakieś struktury samoobrony? U nas za każdym razem. w ostatnich wyborach startował też do senatu ale niestety nie przeszedł

E 516 na części
Telefon 695 076 269

385

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Śladowe ilości..reszta poprawna politycznie bastion PSL  ...I PO...

Leszek   dla kolegów'

386

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Mam nadzieję że żadna frakcja polityczna nie skradnie mam tego wydarzenia. W mojej okolicy poruszenie jakiego nie było chyba od czasu szanownego sp. Andrzeja.
Zobaczymy jutro jaka będzie frekwencja.
Moja maszyna gotowa
https://www.facebook.com/10000335705289 … 0/?app=fbl

387

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Ja też jadę. Pozdro.

388

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Tez jadę, aczkolwiek 50 km bo w Zgorzelcu nie było chętnych do organizacji

mdw

389

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Byłem w Jarosławiu. Ponad 100 ciągników i dużo rolników osobówkami. Moim zdaniem jest moc. Podkarpackie nigdy nie było skłonne do wielkich strajków

Rolnik z powołania:-)

390

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

I jak?
U nas słabo bo 61 maszyn i kilka samochodów.
Protest w formie 2 godzinnej przejażdżki z V 3-20km/h
61 na cały powiat w którym 1400 składa o dopłaty...
61 osób świadomych tego że stoją nad przepaścią.... Reszta zniknie i nawet nie będą wiedzieli kiedy i czemu....

391

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

W Ciechanowskim na kilku szosach po kilkadziesiąt ciągników, więc poruszenie było spore.

392

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Byłem widziałem sporo ludzi pukających się w głowy.. Ciekawi mnie efekt.

393

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

A ja widziałem ludzi jak bili brawo, pokazywali kciuki do góry

Rolnik z powołania:-)

394

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Gotowi na piątek jesteście?

Rolnik z powołania:-)

395

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

tak

mdw

396

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

No tak tylko trochę mamy daleko z 70 km.w jedną stronę. Tak bez traktora protest słaby....coś tam myślimy i to bez znaczenia że robione to jest pod patronatem solidarności która słabiutko u nas w terenie działała.. ale skoro tylko oni się zorganizowali to trzeba w tym proteście wziąść udział mimo niechęci mojej do tej formy protestu .MOJE Iżby rolnicze śpiący jak zwykle...dolnośląskie coś ta się ruszyły a lubuskie cisza ...coś dla zarządu po piętach skrobałem ale wszyscy z PSL..I się robi politycznie....ale na bok politykę. Trzeba Być....pozdrawiam strajkujących...

Leszek   dla kolegów'

397

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Ps.z ciekawością wysłucham co na ten temat myśli Sławomir...pozdrawiam

Leszek   dla kolegów'

398

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Mi też nie do końca się podoba, nawet nie z wszystkimi postulatami się zgadzam, ale jako że protest 15km ode mnie to wybieram się ciągnikiem

Rolnik z powołania:-)

399

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Ciągnik mam rozebrany, jutro wiozę świnie na ubojnie wracam w piątek to się załapie na jakiś protest ciężarówką bo niema czym jechać.A propo świń cały czas idzie import z Niemiec i Belgii około 1000 sztuk dziennie,przyjeżdża sześciu helmutów, każdy myje klamota  1,5h czyli mam około 9 h w dupie z praniem mojego zestawu.

400

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Też bym był jakbym mógł. Nie ma znaczenia kto organizuje. Są ważniejsze tematy do ogarnięcia. Jak rolnicy sobie nie poradzą z tą obłędną polityką, to ja nie widzę żadnej innej grupy społecznej czy zawodowej coby sobie poradziła.
Za to jadę do Warszawy następnego dnia tj10 02 2024 god 13. Wrócę to opowiem.
Patrzę na PSL. Patrzę i nadziwić się nie mogę. Dlaczego robią to co robią a nie robią co powinni jako partia chłopska ? Nie rozumiem tego (może i mało rozumny jestem), wiem że o posadki, pensyjki, prestiż chodzi - ale tylko o to ? Wszystko dla pinindzy ? W co tu (w PSL) się gra ?
Ludowcy w rządzie a rolnicy będą protestować między innymi przeciw polityce rządu. To po hu. na nich głosować a później przeciw nim protestować ?
A wszedłem sobie tu https://www.sejm.gov.pl/Sejm10.nsf/klub … lub=PSL-TD
Poświęciłem trochę czasu i wychodzi mi że; PSL ma 32 posłów z czego 8 nie jest rolnikami ale ma wykształcenie rolnicze,
- 9 prawników
- 4 historyków
- 3 nauczycieli
- 3 politologów
- 2 lekarzy
- 2 inżynierów (daleko od rolnictwa)
- 1 pielęgniarka
Proszę sprawdzić samemu. Tylko jedna czwarta składu ma wykształcenie rolnicze (25 %) ! W takim razie jak PSL ma dbać o interesy polskiej wsi ? No jak ?
Dbają tylko o własne prywatne interesy i to od dziesiątek lat. Nie dziwię im się wcale. Skoro chłopi ich wybierają na swoich przedstawicieli w parlamencie !?
Trochę życzeń do wyborców PSL. Wiem, powinienem być tolerancyjny, szanować wybory każdego, itd. Nie jestem tolerancyjny od niedawna, nie szanuję wyborców PSL. Gdyby tylko chodziło o lody które parlamentarzyści kręcą - niech tam. W dzisiejszej sytuacji nie chcą widzieć, nie chcą słyszeć co się z Państwem Polskim dzieje.
Mam nadzieję, wyborcy PSLu, że trzecia droga poprowadzi was w pole srać.