421

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

No bo tak, to się kozy nie pier**l, ale jak by trzeba było panu wiceministrowi przypomnieć,to podeślę eksperta!

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

422

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

co tu taka cisza? ktoś dzisiaj gdzieś? ja byłem w pile ale jeszcze raz chyba pojadę bo do 24 mamy zaplanowane. frekfencja dopisuje

E 516 na części
Telefon 695 076 269

423

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Myślę że część jest  na proteście

424

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

w Olsztynie do jutra rana zablokowane centrum

425 Ostatnio edytowany przez androl (2024-02-20 19:02:12)

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

mpopis napisał/a:

w Olsztynie do jutra rana zablokowane centrum

Jesteś tam ?, oglądałem relację i wypatrywałem Cię.

426

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Elbląg trasa S7 zablokowana w obu kierunkach do jutra do 10 kilkaset maszyn i samochodów

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

427

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Moim zdaniem trzeba zacząć blokować systematycznie i całodobowo centra dystrybucyjne popularnych sieci handlowych. Wszystkie są dostępne na mapach GG. Jedyne co pomoże to puste półki przed weekendem.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

428

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Ja byłem u siebie gdzie miałem najbliżej. Za tydzień na Warszawę jak nic się nie zmieni.

429 Ostatnio edytowany przez androl (2024-02-21 12:01:24)

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Marek, nie wiem czy stać rolników na protesty w tych miejscach ?. Oni przecież mają taką osłonę prawną że wielu z nas zsadzili by z gospodarstw. Ten szaleniec ze śląska chyba nie zdawał sobie sprawy co namazgrolił, przy okazji i rolnikom zrobił niedźwiedzią przysługę.
Oglądam w necie filmiki z protestów w całej Polsce, chyba Krzyśka MF-a w Człuchowie było widać.

430

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Tak to byłem ja i mój  mf255 Jak mogę to jadę. Trochę mnie irytuje już to że protesty trwają ponad miesiąc i ciągle słyszę że mamy rację, że postulaty są słuszne.....  Dziś Hołownia pier**l..... ????

https://weekendfm.pl/?n=111819&zako … to-rozmowa

431

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

https://youtu.be/ATt4eyVrXqs?si=8PFVayOQLdXAYTQ_

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

432

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Chłopaki na granicy brakuje ludzi. Organizujcie się ze znajomymi i jedzcie. Ja byłem tej nocy na korczowej. Naprawdę jest tam bardzo dobrze, w sensie mili organizatorzy i policja mówi ludzkim głosem

Rolnik z powołania:-)

433

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Wszędzie brakuje. Jeszcze tego nie widać bo pogoda na Pomorzu nie pozwala na polowe szaleństwo. 
Moi sąsiedzi stają na wysokości zadania. Zostało nas we wsi 6ciu z 50 i 5 się udziela. W innych jest już gorzej.... Bywają wioski z 20 gospodarzami gdzie 1 pojedzie na protest. Średnia z powiatu to +-10% ????????
Po zapomogi ustawia się wszyscy....

A tu link. Proponuję nie komentować...
https://youtu.be/3DIGQuIxlmw?si=4Ka-bxaW3R5A-M3H

434

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

kto jutro na stolicę?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

435

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

gazem wczoraj ktoś oberwał?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

436

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Ode mnie z autokaru oberwał

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

437

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Moi poszli z myśliwymi(tłuste towarzystwo, prawnicy, lekarze, etc), i ich przepuścili, a zaraz za nimi psy wbiły się klinem i zaczęły pałowanie i granaty hukowe. Czyli, że na kolejny protest trzeba się dozbroić?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

438

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

przecież amunicja była na wysięgnięcie ręki. ale nie o to chodzi. zwrócił ktoś uwagę na to że wzdłuż barierek przy kancelarii premiera leżało pełno kamieni, kawałków kostek betonowych itp?  W jednym miejscu stała nawet w połowie załadowana paleta z kostkami polbruku... ciekawe bardzo

E 516 na części
Telefon 695 076 269

439

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Tak na prawdę, nasi po raz kolejny pokazali klasę, mimo potężnych ataków prowokatorów. Chodziło o skompromitowanie rolniczych protestów, a wyszło bez mała idealnie. Na szczęście skompromitowali się trzymający władzę. Dzięki zaangażowaniu szerokiego środowiska rolniczego, i nie tylko, premier, nie pierwszy z resztą raz, zwyczajnie się osrał.
A teraz jak w lesie mówią starzy górale: "Wio bo idzie"!
Trzeba kuć żelazo póki gorące.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

440

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Tak się przyznam że nie pasowała mi ta forma protestu patrzyłem na zaangażowanie Kolegi Yokosława w jego wyjazdy na Medyke i Warszawę z podziwem i nie dowierzaniem że mu się chce.....ale to co teraz widziałem W Warszawie to ..dobra  po 10.03.blokowanie przescia granicznego W Gubinku na drodze 32 jadę na 3 traktory o ku.....a dość....pozdrawiam serdecznie.

Leszek   dla kolegów'