101

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Marek, ale chyba do Leszka mówisz.

102

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Rzeczywiście,przeoczenie smile

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

103 Ostatnio edytowany przez sarast (2018-12-20 18:40:01)

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

sie pomylił (':D', '');

Leszek   dla kolegów'

104

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Prędzej mi kaktus wyrośnie nim pójdę na blokadę drogi pod przywództwem jakiegoś zupełnie nieznanego mi oszołoma ........
Dziś byłem na walnym w banku spółdzielczym w nidzicy i wiecie co afera knf odbiła się nawet na naszym banku a zarząd powinien się podać do dymisji bo na razie umoczył coś ponad milion i na razie nie wiadomo jak go odzyska. A i to nie koniec jeszcze kosztów próby wyrwania się z grupy BPS i stworzenia banku Apeksowego przez ponad 50 banków spółdzielczych .
Morał z tego taki że do puki polityk ,prezes albo inny urzedas nie będzie odpowiadał swoim prywatnym majątkiem za własne błędy to nic się w tym kraju nie zmieni .

105

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

tak jak piszesz bałagan , Bank Spółdzielczy , pożegnałem 8 lat temu i przeniosłem się do BGŻ i poznałem  bankowość z tej lepszej strony . przepaść cywilizacyjna !!! i  nie muszę być na walnych ! umartwiać stanem banku , a o dewidendach z   bycia członkiem  to tylko do dopłacania udziałów bo ciągle brakowało . a tak mam spokój choć uważam że najlepsze kredyty to te których nie wziełem !!! chyba że lokaty,,,,,,

Leszek   dla kolegów'

106

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Jeżeli chodzi o dywidendy to w tym roku pierwszy raz dostałem takową, po sześciu latach od zakupu udziałów. Firma z obsługi rolnictwa, nie bank.

107

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

a ja mam dobrze w spółdzielczym, tylko mimo że najbliższy oddział mam 5km ode mnie to konto założyłem 50km od domu. Nie mam problemu, że cała okolica dudnico i kto robi, bo jedna i druga kłapie dziobem...na razie sobie chwalę.

108

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Sarast zrobiłem tak jak Ty. Kopara mi opadła.  Spółdzielczy to skansen....
Muszę odnowić kredyt obrotowy ( raz na 5 lat) w BGZ ciekawe co mi zaproponują...

109

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

3,88

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

110

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

A ktoś zna oferty innych banków?

111

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Jestem klientem BGŻetu od 2005 i jak na razie nie zamierzam zmieniać.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

112

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

ja z 10 lat i jest OK,

Leszek   dla kolegów'

113

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

też jestem w BGŻ, ale gdyby nie lenistwo to przeszedłbym do innego banku co ma tańsze obsługi konta

Rolnik z powołania:-)

114

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Jeśli chodzi o samą obsługę konta (opłaty za prowadzenie, obsługa karty) to pko ma najtaniej. Ani BS czy BGZ tak tanio nie ma

Kompletny noob w temacie Fortschitt

115

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

A o którym PKO czy PeKaO mówisz i jakim typie konta? Ja mam w PKO to stałe zmieniają opłaty i za każdym razem drożej. Wcześniej były kody jednorazowe za darmo teraz trzeba płacić (SMS z kodem jest jednak za darmo ale za SMS z powiadomieni np o stanie konta trzeba płacić) wydanie karty płatne i jak nie zrobić min 5 operacji kartą to jeszcze opłata miesięczna po złotówce za każdą niewykonaną. Niby płacę miesięcznie 50 gr za konto i 30zł rocznie za kartę ale jak widzę rodzeństwo i rodzicę w BGŻ mają lepiej.

116

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Tak, PKO. Eeeeee muszę żonę podpytać, bo ona jest tu od rozliczania 😉. Pamiętam, że kiedy kończyło się jej kont da młodych to zmieniła na inną taryfę.
.

Kompletny noob w temacie Fortschitt

117

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

szs napisał/a:

Jeśli chodzi o samą obsługę konta (opłaty za prowadzenie, obsługa karty) to pko ma najtaniej. Ani BS czy BGZ tak tanio nie ma

get in bank ma prowadzenie i obsługe konta, wszystkie bankomaty za darmo tylko jedna tranzakcja kartą w miesiacu potrzebna

Rolnik z powołania:-)

118

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Ja na przekór jestem w bs już  23 lata i raczej już w nim zostanę.

119

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

Wy o bankach i dywidendach a   temat o  wyzysku rolników co raczej kojarzy się ze strajkami i problemami  innego rodzaju ...
Jaki bank by nie był  to każdy nie robi tego za darmo ...  a wg mnie to bank bankiem a chodzi  o ludzi  pracujących i obsługujących  was i wasze rachunki ...  i wasze samopoczucie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

120

Odp: Stop wyzyskowi rolników - protest.

ja pisałem jaki jest mój pomysł na strajk
wchodzimy na róchliwa droge zatrzymujemu ruch i rozdajemu ulotki z opisem sytuacji w rolnictwie, dobrzeby było dorzucic jeszcze jakiegos gratisa ij szklanke mleka, kawałek kiełbaski czy cos w ten deseń po przekazaniu ulotki przepuszczamy samochód. ruch blokowany byłby jak na bramkach, wiec "mistowi" nie powinni sie wkurzac a moze po przeczytaniu zrozumieliby o co nam chodzi i nie byliby na nas tacy źli

Rolnik z powołania:-)