1

Temat: Heder rzędowy do kukurydzy.

Panowie potrzebuję wszelkich informacji na temat montowania hedera rzędowego ,jakości sieczki , bo według mnie powinna być lepsza. Wiem że Fenol taki miał i chciał nawet go sprzedać ale nie mamdo niego żadnego kontaktu . Interesuje mnie to bo muszę kupić heder do kukurydzy .Wszelkie info pożądane i mile widziane.Dzięki.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

2

Odp: Heder rzędowy do kukurydzy.

Co by nie założył to i tak sieczka nie będzie idealna..... dlatego e281 stoi pod dachem nieużywana ....

3

Odp: Heder rzędowy do kukurydzy.

To czym tero kosisz? Ile wołasz za nią?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4

Odp: Heder rzędowy do kukurydzy.

Wynajmuje, w zeszłym roku był dwuletni jaguar....
Na razie nie sprzedaje swojej  ale różnica w sķarmianiu jest kolosalna.

5

Odp: Heder rzędowy do kukurydzy.

Czyli nikt nic nie wie , a jaguary są wszędzie.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

6

Odp: Heder rzędowy do kukurydzy.

Marczi coś tam widział u kogoś chyba i podobno cięło lepiej ale to by się sam wypowiedzieć , Ja wiem że każdy tnie koszty ale jak ja policzyłem wszystko to usługa już nie wygląda tak przerażająco , bo kosząc swoim sprzętem i wynajmując ludzi na ciągniki to zyskał bym mniej niż zarabia firma  co mi kosi

7

Odp: Heder rzędowy do kukurydzy.

U mnie około 1000 za ha sobie życzą , samemu zrobię za połowę a rozwalił mi się heder kukurydziany i myślę jaki kupić , myślę że rzędowy będzie lepszy bo układa i równo podaję masę , ale pewny nie jestem.Ma ktoś nr do Fenola?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

8

Odp: Heder rzędowy do kukurydzy.

Ja za jaguara płacę 450 za hektar. Gdy szukałem czegoś w starszych tematach to wydaje mi się ,że w którymś poście Fenol podawał swój mail ,więc gdyby to znaleźć to być może by Ci odpisał.

9

Odp: Heder rzędowy do kukurydzy.

Ja mówię o całym zestawie 2 rozrzutniki , sieczkarnia i ładowarka.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

10

Odp: Heder rzędowy do kukurydzy.

U nas za jaguara 890 8rzędów i zestaw do odwózki najczęściej 3 zestawy bierze 800 zł od hektara

E 516 na części
Telefon 695 076 269

11

Odp: Heder rzędowy do kukurydzy.

U nas też 800/ha tyle że za JonDera dodatkowo jak ktos potrzebuje 50 zł za gniecenie gdy jest blisko i mogą na dwa zamiast 3 wozić

12

Odp: Heder rzędowy do kukurydzy.

pawelg napisał/a:

U mnie około 1000 za ha sobie życzą , samemu zrobię za połowę a rozwalił mi się heder kukurydziany i myślę jaki kupić , myślę że rzędowy będzie lepszy bo układa i równo podaję masę , ale pewny nie jestem.Ma ktoś nr do Fenola?

Proszę bardzo:721775165:

13

Odp: Heder rzędowy do kukurydzy.

U nas od godziny biorą 1000 ale jest jaguar nowy
.dwie odbjętościówki  I ciągnik z turem na pryzme. 5 ha w zeszłym roku 3200 u znajomego

Siły na zamiary zmierz....

14 Ostatnio edytowany przez Laszek (2018-07-04 06:53:50)

Odp: Heder rzędowy do kukurydzy.

Kuzyn znowu to ma stawkę od hektara + paliwo. To jest chyba najlepsze rozwiązanie gdy jest zróżnicowany plon. Piotrek to widzę że Oleszczyk nie kosi u was. Kto tam ma tego nowego jaguara?

E 516 na części
Telefon 695 076 269