181

Odp: Awaria sprzęgła w 303

w tym traktorze inaczej się nie da tylko albo wyjąć albo odsunąć...

182

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Wojtas- odsunąłem nie bez problemów ale sie da i sprzegło   wyszło - widac  jest to możliwe

183

Odp: Awaria sprzęgła w 303

żeby odsunąć to trzeba go trochę podnieść a żeby podnieść to trzeba odłączyć ,to lepiej z nim na bok wejść w ramę i sprzęgło do góry a kobieta ci deskę podłoży na ramę

184

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Coś koło tego ale można!

185

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Mam mały dylemat po zmianie  sprzęgła z siłownika  na mechaniczne  biegi  wchodzą idealnie - ale  mam problem   z żólwiem  włączając go  nie mogę sie wysprzeglić  nie używając go  0 problemów  ze zmiana biegów  w czymś tkwi przyczyna  tylko nie wiem gdzie   - czekam na  podpowiedż

186

Odp: Awaria sprzęgła w 303

wyregulowane masz dobrze?

187

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Sprzegło  jest wyregulowane  dobrze  tarcze są nowe biegi  wchodza  mieko i plynnie tak jak powinne  a jednak  ULS  sprawia mi problem?

188

Odp: Awaria sprzęgła w 303

A dokładnie w jaki sposób wyregulowałeś II stopień?

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

189

Odp: Awaria sprzęgła w 303

traktor napisał/a:

Sprzegło  jest wyregulowane  dobrze  tarcze są nowe biegi  wchodza  mieko i plynnie tak jak powinne  a jednak  ULS  sprawia mi problem?

Zwichrowany docisk sprzęgła, za mało pary w nogach i nie dajesz rady wycisnąć. Spróbuj pod obciążeniem.

190

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Witam
Mam pytanie jak wyregolowac sprzeglo bo jak chcem wlączyć walek to musze go gasic inaczej nie zaskoczy prosze o pomoc

191

Odp: Awaria sprzęgła w 303

chodzi o forszaja 303d:)

192

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Jest na forum piękna kolorowa obrazkowa instrukcja opisana po polsku, ona rozwieje twoje niejasności, poszukaj, a będziesz zadowolony. Dział LITERATURA I INSTRUKCJE

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

193

Odp: Awaria sprzęgła w 303

tak tylko to jest dla 323 a ja nie mam hydraulicznego sprzegla tylko pneumatyczne i jest zupełnie inny pedał sprzegła

194

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Wujek popatrz tutaj http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=2084
a na przyszłość lepiej szukaj

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

195

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Ciotka zobacz co wyskakuje

Złe zapytanie. Link który podałeś jest niepoprawny lub nieaktualny.

196

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Link poprawny, wszystko i na temat jest w nim opisane...

...

Trochę kultury, przywitaj się, jest Sylwester, nie żądaj, żeby ludzie siedzieli non stop online na forum i odpisywali, bo Tobie się nie chce poszukać...

197

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Przepraszam bardzo ale jak wkleiłem ten link to mi to wyskoczyło

198

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Bo jak chcesz korzystać z dobrodziejstwa tego Forum to zacznij od przeczytania REGULAMINU,  czytania najważniejszych rzeczy które są na bieżąco wyświetlane i STOSOWANIA SIĘ DO TEGO!!!. Miłej lektóry

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

199

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Juz nie mam siły co kilka tygodni urywa mi srube ta od docisku sprzegła i zeby było smieszniej to nie zawsze ta sama tylko w sposób wybiórczy. co moze byc tego przyczyna?

Rolnik z powołania:-)

200

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Nie równo łapki dociągasz albo masz zabrudzone sprężyny i łapki mają za ciężko i zrywa śrubę co ma najciężej albo kupujesz do dupy śruby.