161

Odp: Awaria sprzęgła w 303

jakby to tylko to było to przez okienko zrobi??? jutro jak będzie widno to zobaczę to. czekam na inne pomysly

Rolnik z powołania:-)

162

Odp: Awaria sprzęgła w 303

To to, miałem to samo jak gniotłem kukurydze. zupełnie to samo smile

163

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Mieliście racje koledzy plusiory dla was

Rolnik z powołania:-)

164 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2011-10-13 10:13:05)

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Czyli Pajej, dopadła Cię usterka najmniejsza z możliwych, wręcz drobnostka, że tak powiem wink A śrubę dobrą dobrałeś?

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

165

Odp: Awaria sprzęgła w 303

niestety drobnozwojnych nie było. kupiłem wzmacnianą o normalnym gwincie i oddałem tokarzowi żeby ja zrobił tak jak oryginał

Rolnik z powołania:-)

166

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Tam jest zwykły gwint, ale konkretnie jaką wzmacnianą dostałeś? Śruby w klasie 8.8 to też są śruby wzmocnione ale tu i tak dalej będą za słabe.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

167

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Sorki ze tak późno pisze ale jakoś tak zeszło ta śruba to właśnie 8,8 zobaczymy ile pochodzi

Rolnik z powołania:-)

168

Odp: Awaria sprzęgła w 303

w sklepach fortschritowskich są oryginalne śruby oczywiście wzmacniane po 6 zł

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

169

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Trza będzie zamówić i po robotach wymienić

Rolnik z powołania:-)

170

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Oryginalne są także robione ze śrub, ale czasami zdarza się że robią je ze śrub w klasie 8.8, a powinny być w klasie 10.9. Oznaczenie powinno pozostać więc łatwo to sprawdzić.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

171

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Masz te śruby u siebie???

Rolnik z powołania:-)

172

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Jeszcze kilka powinienem mieć.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

173

Odp: Awaria sprzęgła w 303

napisze ci maila

Rolnik z powołania:-)

174

Odp: Awaria sprzęgła w 303

witam problem ze sprzęgłem, a raczej z półbiegami chodzi o to, że nie działają jak powinny, a raczej wcale nie działają wciskam pierwszy guzik od skrzyni działa potem wciskam drugi i nic płyn ze zbiorniczka zaczyna podnosić się do góry no jednym słowem kicha.

175

Odp: Awaria sprzęgła w 303

aqswde żeś to chłopie tak opisał że ni w ząb nie łapie o co chodzi.

176

Odp: Awaria sprzęgła w 303

witam wszystkich i prosze o pomoc amianowicie mam problem ze sprzegłem i nie wiem jak go wymienić.Czy musze wyciągnać silnik?

177

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Boshe, choć 10minut na forum poczytaj, a wszystkiego się dowiesz ze szczegółami. Nie że taki nieuprzejmy ktoś się odezwał, ale po prostu szkoda miejsca marnować i przepisywać posty.

178

Odp: Awaria sprzęgła w 303

lukasz jak byś trochę poczytał to byś się wszystkiego dowiedział ale tak silnik musisz wyciągnąć i odkręcać i odkręcać aż wyjdzie.

179

Odp: Awaria sprzęgła w 303

Dzisjaj w swoim zt304 wymontowalem  sprzegło bez wyjmowania silnika!- i to we dwóch; - piekielnie proste - a zarazem trudne ? jutro zloże  - poszedl docisk + tarcze  kupię w Pszennie lub Pankowie

180

Odp: Awaria sprzęgła w 303

silnik odsunełeś ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile