261

Odp: Salon polityczny

No, Marcel, zadajesz zasadnicze pytanie. Z gatunku tych, na które nie jestem w stanie odpowiedzieć.

262

Odp: Salon polityczny

https://www.farmer.pl/finanse/kolodziej … 89435.html

mdw

263 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2019-10-28 20:53:10)

Odp: Salon polityczny

No dogadali się panowie zamiast gnoić jeden drugiego...
CO do tej kasy. 89tyś to nie dużo jeżeli solidnie przyłożą się do tego co zaplanowali.
Dla porównania przypomnę coś z innej beczki mianowicie koszt opracowania nowego logo samego nowego znaku graficznego ministerstwa zdrowia to jedyne 20-30-60 tyś za 5czy 6 kresek!
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka … 1w#slajd-1
I nie żebym się do PO przypier... myślałem że to było już za kadencji PIS

264 Ostatnio edytowany przez Rur3k (2019-10-28 22:54:42)

Odp: Salon polityczny

A co do tych 89 tyś jak znajdzie ludzi którzy go popierają lub stażystów któru odwalą za darmo całą robotę z pisaniem artykułów/robieniem filmów to zarobi a jak przyjdzie mu zapłacić normalne stawki rynkowe to może dołożyć.

265

Odp: Salon polityczny

czyżby początek końca agrouni? Prawda wyszła na jaw ze przed wyborami pisio...ry kupili sobie przychylność za niecałe 90 tyś.... publicznie nazywał go kłamcą a teraz takie kumple..... kasa  kasa  jeszcze raz kasa

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

266

Odp: Salon polityczny

Ręce opadają.  Wszystko jest na sprzedaż. A porządnie ustawy o szacowanie szkód łowieckich nikt nie napisze.  Mecz się Chłopie dajej sam. A ci się promocją zajmują. Guma i waskie dzwi

Leszek   dla kolegów'

267

Odp: Salon polityczny

pieniądze, stołki,  wszyscy tacy  sami, czyli koniec patrzenia na ręce ministrowi ? sarast od początku  miał racje że tego konia szkoda obstawiać

268

Odp: Salon polityczny

No a dopiero dziś beat pojechał do agencji złożyć wnioski suszowe bo dopiero wróciły podpisane a babka mówi że puki co kasy i tak już nie ma...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

269

Odp: Salon polityczny

Odpowiedź Kołodziejczaka

Szkalowanie, manipulacja informacja i podawanie nieprawdziwych faktów - oto przykra dla mnie działalność p. Marcina Bustowskiego i portalu Farmer.pl
Za takie nieuczciwe zagrywki będziemy kierowali sprawy do sadu. Dziś zostały wysłane wezwania do ww. to ostatnia szansa dla nich by uniknąć odpowiedzialności prawnej.
Prowadzona przeze mnie działalność od samego początku ma charakter pro publico bono i tak pozostanie.
Skuteczność AGROunii wynika oprócz mojego dużego zaangażowania z pracy wielu osób -niektórzy z nich wykonują ja w ramach swojej pracy stanowiącej źródło utrzymania ich rodzin.
Będę dbał i zabiegał o to, by żeby agrounia posiadała wystarczające środki finansowe do dalszej efektywnej działaności.
To my często jesteśmy obiektem podziwu ale tez zazdrości ze strony tych, którzy nie potrafią dotrzymać nam tempa ani tak skutecznie zarządzać funduszami.
Każda złotówkę oglądamy 4 razy ale nie będziemy ich szczędzić na prawników, którzy będą w naszym imieniu dbać o nasz wizerunek i ścigać tych, którzy fałszywymi oskarżeniami próbują go poddawać w wątpliwość.
Lecimy dalej z działaniami ❤️💪‼️

270

Odp: Salon polityczny

Dużo słów a nic nie powiedział.....