41 Ostatnio edytowany przez sarast (2019-05-27 21:48:45)

Odp: Salon polityczny

Tak tak retoryka znana głupi i nie do uczony prosty lud zaglosował na PiS. Jak zwykle ciężko się pogodzić z wynikami demokracji. Tym wykształconym. Otwartym na kochającym inaczej. Czyli pedałom. Przeciwnikom każdej wiary. Itd. W dupie to mam.co ty tam chłopaku do mnie piszesz. Nie dostanę niczego od nikogo bo sam własnymi rękoma drapie w życiu i nie pieprz że jestem naiwny.

Leszek   dla kolegów'

42

Odp: Salon polityczny

Tekila a w jakim sensie jesteś tą odstawioną na boczny tor resztą ?

43

Odp: Salon polityczny

No to ja jestem menelem biorącym 500+ według popierających KórwyEuropejskie

mdw

44

Odp: Salon polityczny

Ja tam nie chcę kopać leżącego, ale wypadałoby mieć jakikolwiek program wyborczy, bo program mający 1 punkt: Odsuniemy PIS od władzy i sami będziemy rządzić to dla 38,30% wyborców (wykształconych, biznesmenów itp) wystarczający argument. No, żeby mieli, chociaż jeszcze z jeden atrakcyjny dla wyborców punkt programu, to sukces murowany, ale to dopiero trzeba wymyślić... Jeszcze nie głosowałem na PIS, ale na ten moment, zakładam, że w jesiennych wyborach do parlamentu, zagłosuję na PIS. Dlatego, że mają jakąkolwiek ofertę dla wyborcy. Argument: Odsuńmy PIS od władzy, żeby było tak jak było, to nie argument, bo ja nie chcę żeby było tak jak było. Najwyższe profity z tytułu działalności rolniczej osiągnąłem właśnie w okresie kiedy u władzy jest akurat PIS. Może to przypadek, a może już czas pier**l pseudoliberalnych, dymających wszystkich wokoło cwaniaków na aut. Umarł mój przyjaciel z którym takie tematy rozważaliśmy i ciężko coś ustalić.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

45

Odp: Salon polityczny

hehe uderz w stół a nożyce się odezwą , a nie oceniajcie się nigdy tak nisko koledzy, bo ja was tak nie oceniam, a ja zawsze miałem gdzieś kto wygra i na wybory nie chodzę, tylko nigdy nie mogłem zrozumieć, co daje ludziom taka satysfakcje że ich partia wygrała w takich wyborach gdyby to były jeszcze do naszego rządu to może bym zrozumiał ale tam wiadomo po co idą tylko po kasę, wiec co tu świętować, jaki tam mogą mieć program wyborczy itp? ale  gdy ktoś mi mówi przed wyborami do europarlamentu żeby obronić 500 plus to każdy rozumie o co chodzi, a takie rzeczy  uchwala polski rzad nie żaden europarlament prawda czy się mylę?

46 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2019-05-28 07:42:44)

Odp: Salon polityczny

Zgadzam się z MArkiem. PO  od 4 lat bazuje na odsuwaniu PISu od władzy. WTF?
Ich głównym postulatem/obietnicą jest przywrócenie demokracji i mają problem bo mało kto widzi brak demokracji w Polsce.
Mój ojciec zawsze głosuje teraz nie poszedł bo stwierdził że nie ma na kogo....
Do wczoraj mówiłem że prawdopodobnie pis wygra jesienią teraz jestem tego pewny.
Choć sam nigdy na nich nie zagłosuję..

47

Odp: Salon polityczny

Jeżeli to była i tak ma wyglądać demokracja jaka była w czasie 8-miu lat rządów PO to ja już wolę się przełamać jesienią i ..........

48

Odp: Salon polityczny

Tyle mowy o programie który ma PiS a co jeśli komuś ten program nie odpowiada? Musi być lewakiem kochającym pedałów ? Ludzie opanujcie się ,dość jadu w naszym życiu. Kto nie z nami to przeciwko nam?  Wyluzujcie . Trochę obiektywizmu. Wasi mogą kraść ale jak kradną tamci to już źle , bo nasi to przynajmniej z nami się dzielą. Jestem w szoku jak widzę polską debatę polityczną , coraz bardziej chce mi się na to wszystko żygać , czekam na nowego Piłsudskiego. I dajcie sobie spokój z komentarzem że Tusk wraca.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

49

Odp: Salon polityczny

No no, ja aż tak radykalny nie jestem, przewrót majowy mi się nie marzy. Jak widać demokratycznie potrafimy obecnie izolować szkodniki. Co do Tuska, Wałęsa i Kwaśniewski też próbowali wracać.

50

Odp: Salon polityczny

Ktoś musi rozwalić ten duopol.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

51

Odp: Salon polityczny

Ekipa Kukiza! Bo on sam  czasami tak pieprzy....
No ale słabo to im idzie.  Choćby dla tego że nie biorą kasy dla partii...

52

Odp: Salon polityczny

W 89 roku była wielka radość i nadzieja na nowy rozdział. I jak to dla prostego luda to wyszło. Wiadomo.,!!! Ale że liderzy kiedyś Solidarności  a dzisiaj Będącym w PO. zaprosili tych dinozaurów z PZPR. Na swoje listy wyborcze w rocznicę wolnych wyborów z4. 06.89.to to jest dopiero kpina i chichot historii. I nie ma co się dziwić że dla PiS wzrosło. Bo jaka alternatywa???? Kukiza przemilcze bo to też moja pomyłka...

Leszek   dla kolegów'

53 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2019-05-28 18:41:35)

Odp: Salon polityczny

Pierwszy raz głosowałem do PE i to nie dlatego że pierwszą i trzynastą rentę dostałem razem bo dla mnie to dodatek ale dla wielu taki ekwipunek to podstawa egzystencji.Są tutaj tacy co potrafią wypominać 500+ i trzynastki, gdzie byli jak ubecy brali kilku ikilkunasto tysięczne emerytury a bojownicy o demokrację cierpieli niedostatek[byłem w sanatorium i widziałem jak rozpychają się postkomuchy wiecznie nienapasieni i gnuśni że ich czas już minął, a "solidaruchy" skromni ,pogodni choć zchorowani i srać o kijku chodzą.
W poglądach popieram Sorasta,bo takie też mam ,wyniosłem to z domu lub jak kto woli wyssałem z mlekiem Matki'Rzadzących poparłem wiadomo że za "coś";za 500+ którego nikt w rodzinie dotychczas nie brał,za deubekizację emerytur i politykę emigracyjną bo z afrykańskich emigrantów to toleruję tylko bociany.

54 Ostatnio edytowany przez marcel (2019-05-28 18:48:55)

Odp: Salon polityczny

Sarast w ke dinozaury pzpr są be,  ale towarzysz piotrowicz i reszta w pis to juz nie przeszkadza?

55

Odp: Salon polityczny

marcel napisał/a:

Sarast w ke dinozaury pzpr są be,  ale towarzysz piotrowicz i reszta w pis to juz nie przeszkadza?

TAKICH Piotrowiczy w PRL było coś z 40 milionów a Aleksander ,Olek, Włodek i im podobni w latach 80 bronili socjalizmu i przewodniej roli partii , i nie pomogła im gruba kreska ojców założycieli UW, a dziś po przefarbowaniu w  PO. bo jest jeszcze spora grupa ludzi którzy ich pamiętają. ci starsi dziś panowie w/w. to przykład  jak można się w życiu ustawić i śmiać się w nos chłopakom z steropianu... to dopiero chichocik.... i to mi przeszkadza i przeszkadzało !!! ale nigdy mi do głowy by nie przyszło iść na ulicę i protestować przeciwko  wyborom demokracji . a platforma to robiła i tego im też mam prawo nie zapomnieć.,!!

Leszek   dla kolegów'

56

Odp: Salon polityczny

Brawo Lechu!

57

Odp: Salon polityczny

Wystarczy przeczytać i przeanalizować. http://www.grzechy-platformy.org/deklaracja-krakowska/

58

Odp: Salon polityczny

PO było skończone już dawno  i nie przeczytałem ani jednego postu który by ich bronił, teraz rządzi pis wiec wolę ich rozliczać a o  po to chyba nikomu się nie che nawet gadać, a zrozumcie że ten co nie jest za pisem to odrazu nie jest wyznawcą Po, a ja za pisem nie bedę ale to nie napisze dlaczego bo za chwile znowu wysłucham że jestem pedalem czy Ku*****a europejską,

59

Odp: Salon polityczny

Nadal danie główne to kaczka po żydowsku. co było do przewidzenia. Ja bym wolał kaczkę po polsku.
Przypomnę kol chronologię ostatnich wydarzeń. Zdaje się 12 maja demonstracja "Stop act 447", 13 maja emisja filmu "Tylko nie mów nikomu", po kilku dniach reżimowa tv zaczyna puszczać kawałki o roszczeniach żydowskich co się wcześniej nie zdarzało.
Ciąg dziwnych "przypadków". 25 tys ludzi manifestowało w Warszawie swój sprzeciw wobec żydowskich roszczeń. Poszedł smród. Spuszczono Sekielskich ze smyczy żeby panujący smród przykryć innym bardziej przykrym. Przez kilka dni wąchano czy udało się przykryć. Niestety oba wydarzenia śmierdziały tak samo i dopiero wtedy PiS zatrząsł się świętym oburzeniem, nie będziemy żydom płacić ! Od niemców będziemy żądać reparacji !
Czarny scenariusz dla ekipy rządzącej, ogólnie dla POPiS. 8 lat rządów PO, 4 lata PiS i dopiero na kilka dni przed wyborami, wyciągnięci siłą do tablicy zaczynają coś mówić o ataku światowego żydostwa na nasz kraj. Żeby nie wyszło, że tylko Konfederacja ma w swoich szeregach patriotów i żeby urwać coś trochę ich wyborców. Dla mnie to czyste skurwysy...wo.
Posłuchajcie "ruskiego agenta", kto chce oczywiście
https://www.youtube.com/watch?v=vZ2OdsRyyic
Nie wykluczam, że wśród komunistów byli patrioci i chcę widzieć patriotów wśród obecnych elit rządzących. Słuchać spokojnie się nie da, zmusza do myślenia. W jakim kraju my ku..a żyjemy ?
https://www.pch24.pl/lech-walesa-wyznaj … 962,i.html
https://3obieg.pl/wstrzasajacy-zyciorys … iewskiego/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Anna_Komorowska
https://pl.wikipedia.org/wiki/Agata_Kornhauser-Duda
ojciec obecnej prezydentowej
https://pl.wikipedia.org/wiki/Julian_Kornhauser
Wystarczy na potwierdzenie słów Siwaka ?
Co dopiero mówić o trochę niższych szczeblach władzy ? Jestem coraz bardziej przerażony i wkur....y.
Sarast, moje poglądy możesz mieć nie tylko w nosie ale i w d...e tylko nie rób do mnie wycieczek.

60

Odp: Salon polityczny

Wystraszyłem się i Pana Sławka nie  komentuje więcej. 😂😂😂

Leszek   dla kolegów'