901 Ostatnio edytowany przez zorak (2019-02-20 10:51:26)

Odp: Wasze opryskiwacze

Pajej tak szukane 7 sekcji, a i komputer ma i 3000 litrów, 21m - tylko brać
https://www.olx.pl/oferta/kuhn-3000l-21 … c5d28262bb

gg 5118068

902

Odp: Wasze opryskiwacze

aż mnie ciekawi co teraz? wink

903

Odp: Wasze opryskiwacze

Ujowy kolor...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

904

Odp: Wasze opryskiwacze

no i daleko, jak pojadę to akurat mróz wyskoczy i nie uruchomią, na pewno jakiś gość szemrany ............................

905

Odp: Wasze opryskiwacze

Nie ten budżet

906

Odp: Wasze opryskiwacze

Albo już kupił

907

Odp: Wasze opryskiwacze

Przez was biedak nie wie co napisać tongue

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

908

Odp: Wasze opryskiwacze

Od rana nie widać naszego Pajeja może jednak pojechał kupić, smartfona wink

909

Odp: Wasze opryskiwacze

I się zalogować nie potrafi 😂🤣

910

Odp: Wasze opryskiwacze

Okrutniaki  z Was:P
Mogę Wam opowiedzieć pewna historię na moim przykładzie big_smile
Kiedyś kiedyś szukałem opony do auta. Używki ale maksymalnie jednoroczne do dwuletnich. Najlepiej żeby miały bieżnika z 7 mm. I cenę do 100 zł. I przewalam te opony, a że sprzedawała w serwisie Babka- gaduła to żeśmy sobie rozmawiali. Nagle Spytala czy mam dziewczynę. Powiedziałem, że nie. A ona po chwili wypaliła do mnie z tekstem "jak dziewczyny tak samo szukasz jak opony to nic dziwnego że jej nie masz. Dla Ciebie Ta za stara, ta przelatana, ta z dziurą, tamta za droga"
Kur... nie dość, że było mi głupio i byłem wkurzony to tak mnie zagięła, że nie wiedziałem co powiedzieć. Dziś historie wspominam z uśmiechem na twarzy wink ale pasuje do Pajeja i jego wyborów sprzętów tongue

Siły na zamiary zmierz....

911 Ostatnio edytowany przez Pajej (2019-02-21 08:49:56)

Odp: Wasze opryskiwacze

No opryskiwacz fajny, Jak się na śląsk wybiorę to pojadę go obejrzeć.
Wczoraj mnie nie było bo pojechałem za kołami wąskimi do same, fajna wycieczka. Prawie na ukrainie byłem, okolice ciekawe pola, pola PGR i pola i za kilka km PGR nie ma normalnych wiosek. Do rzeczy zrobiłem 320km i wróciłem zmęczony, jakos jazda mi nie służy, dlatego średnio usniecha mi sie gonić 400km w jedna na Śląsk
dzwoniłem do tego gościa https://www.olx.pl/oferta/caruelle-medi … vy0K2.html to powiedział ze nie ma czasu żeby sprawdzac czy działa "belka sie rozkłada to dlaczego komputer ma nie działać" dla mnie to nieporozumienie, on nie sprawdzał kompa bo mu sie nie chciała mi nie pozwoli to podziekowałem

Rolnik z powołania:-)

912

Odp: Wasze opryskiwacze

Teraz zakupy robi sie przez internet i nawet nie trzeba z domu wychodzić. Ile maszyn już tak kupiłem, i tylko kasę przelałem i transport do domu. Ile emocji big_smile

913

Odp: Wasze opryskiwacze

bez oglądania? odważny jesteś

Rolnik z powołania:-)

914

Odp: Wasze opryskiwacze

Pajej co Ty rowerem jechałeś czy co? Takie wygody ale jak człowiek leniwy to i tak nic to nie da. Sorry ale inaczej tego nie potrafię nazwać

E 516 na części
Telefon 695 076 269

915

Odp: Wasze opryskiwacze

Pajej jak cię jazda męczy zmnień furę...
A tu opryskiwacz z za "mojego płotu" 3 km
Zadzwoń do chłopa. gość ma transport i parę opryskiwaczy na podwórku.
https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-s … c;promoted

916

Odp: Wasze opryskiwacze

Krzysiek ładny ten opryskiwacz. Jeden minus dla mnie to te lance . Trzeba uważać przy drzewach jak przy drodze rosną. I na skosach przy manewrowaniu złożonym.

Siły na zamiary zmierz....

917

Odp: Wasze opryskiwacze

Krzysiek napisał/a:

Pajej jak cię jazda męczy zmnień furę...
A tu opryskiwacz z za "mojego płotu" 3 km
Zadzwoń do chłopa. gość ma transport i parę opryskiwaczy na podwórku.
https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-s … c;promoted

Jeden lepiej znosi jazde inny gorzej i tyle. Na pomorze sie nie wybieram, a żeby kupic bez oglądania to az taki nowoczesny nie jestem

Rolnik z powołania:-)

918

Odp: Wasze opryskiwacze

przecież Krzychu mógby ci go sprawdzic...?

mdw

919

Odp: Wasze opryskiwacze

No mógłbym...

Odp: Wasze opryskiwacze

Czy zawieszany opryskiwacz 1000 litrów to dobry pomysł do 360? Mam starego pilmeta 400 i jeżdzenie nim tam i z powrotem na pole zaczyna denerwować. Przyczepiany nie wchodzi w grę bo mam pola od 0,2 ha do 5 w kawałku.