61

Odp: pompa wtryskowa

piotrk mam pytanie do ciebie zwiazane z traktorem nigdy mi sie nic nie zdarzyło takiego ciągnik ciepły nie pali zimny tak co to morze być macie morze pomysł

62

Odp: pompa wtryskowa

Ale jak nie pali , nie kręci czy kręci a nie zapala?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

63

Odp: pompa wtryskowa

joker-konin domyślam się że chodzi o układ zasilania paliwa? Może ci się zapowietrza? Jaki jest moment kiedy już zapala (silnik całkowicie zimny, czy może jakiś określony odstęp czasu). Na gorącym zdażało się że sam zgasł czy po zgaszeniu nie chce zapalić? A jak palił w mrozy?

Jakby mi przestał palić to pierwsze (zakładając że winię układ zasilania) odkręciłbym od pompy przewody do wtrysków i patrzył czy wszystkie sekcje równo dają (założyć przezroczyste węże na wyjścia). To pierwsze co mi do głowy przychodzi...

64

Odp: pompa wtryskowa

to tak musi byc zimny rzeby zapalił krecic kreci paliwo idze do pompy wtryskowej ale nie pali zimom palił tylko coś teraz poszło i nie wiem co sie stało

65

Odp: pompa wtryskowa

no i chodzi zapalony ciepły ale jak go zgasze to nie odpale jak ciepły

66 Ostatnio edytowany przez Dario (2010-05-23 10:55:49)

Odp: pompa wtryskowa

Luz na zaworach to Ty masz ?
Jak jest za mały to na gorąco nie ma go wcale, a nawet gorzej bo jest "ujemny" i zawory się niedomykają. Przy niedomkniętych zaworach kompresja ucieka i odpalenie rozrusznikiem może się nie udać, są za małe obroty żeby zdążyć pokryć straty kompresji. Możesz na pych zapalać lub na zaciąg, dopóki nie wypalą się zawory to będzie działać, a później zrobisz sobie remont głowic albo ustaw luz na zaworach taki jak ma być i powinno odpalać z rozrusznika na ciepłym.

67

Odp: pompa wtryskowa

silnik igła myśle ze coś z pompą wtryskową

68

Odp: pompa wtryskowa

Sprawdź luzy na zaworach. Odpal, zagrzej dobrze, zgaś ściągnij choćby jeden dekiel z głowicy i zobacz czy na ciepło jest jakikolwiek luz na zaworach. Pompa wtryskowa jest na zewnątrz silnika i raczej przy obecnych "upałach" nie jest w stanie tak się przegrzać żeby był z nią kłopot.

69

Odp: pompa wtryskowa

Kolego wykręć choć jeden wtryskiwacz i zobacz czy paliwa podaje pompa bo może sekcje już siadły.Może filtry ale takie głupoty to powinieneś sam sprawdzić.

70

Odp: pompa wtryskowa

a moga byc przyczyna nowe wtryskiwacze bo paliwo do pompy podaje

71

Odp: pompa wtryskowa

nie uwierzycie ale mu przeszło tylko sie zastanawiam co bo jak kiedys co sie stanie to dupa bedzie

72

Odp: pompa wtryskowa

Dziwny przypadek :hmmm:
Jeśli to rzeczywiście coś z pompą wtryskową to jak będziesz mieć kłopot z odpaleniem, odkręć dekiel z niej i zobacz czy listwa się nie zacina.

73

Odp: pompa wtryskowa

no mi to samo kumpel powiedział ze tylko stuk mlotkiem i cheja

74

Odp: pompa wtryskowa

Młotek dobry na wszystko wink Czasami podobne problemy może powodować zaworek ciśnieniowy pompy (ten do którego przykręcony jest przewód przelewowy z wtryskiwaczy), choć nie zdarzają się one tak regularnie jak w Twoim przypadku. Może jakiś brud gdzieś w pompie tak Ci życie uprzykrza?

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

75

Odp: pompa wtryskowa

Witam,może mi ktos powiedzieć ile oleju wchodzi do pompy wtryskowej,umnie nie ma centralnego samrowania a ni ja tam zadnych przelewów nie widze,wymieniłbym sobie ten olej tak profilaktycznie nie wiadomo tez czy on tam z ropa nie jest wymieszany.Tam sa dwa korki do wlewu oleju czy jeden ?

76

Odp: pompa wtryskowa

zdaje mi się że wchodzi 0,7litra,a korki są dwa ale jak wlejesz w ten wyżej to i tak pójdzie do drugiej komory

77

Odp: pompa wtryskowa

0,7 to chyba z butelką ci się mylnęło wink
Wg. strony ddr-landmaschinen do pompy wchodzi 0,31 litra i do regulatora 0,15 litra czyli razem 0,46 litra.

78

Odp: pompa wtryskowa

Ja lałem według zaleceń PiotraK kazał spuścic wszystko z pompy i regulatora i wlac 1l oleju silnikowego i powiem że jest dobrze a na korku gdzie miałem przelew do miski po zlikwidowaniu centralnego smarowania założyłem kawałek wężyka zaślepiłem go i teraz mam cały czasz poziom oleju w pompie na oku.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

79

Odp: pompa wtryskowa

Dario chyba tobie wszystko kojarzy się z flaszko :beer:

80

Odp: pompa wtryskowa

Ja nie piję tak że , kojarzyć mi się średnio kojarzy. Oleju można wlać ile wejdzie jeśli jest zrobiony przelew to nadmiar sam wyleci smile