21

Odp: Fortschritt zt303

Gdzie można zobaczyć to ogłoszenie ?

22

Odp: Fortschritt zt303

Arek gdzie koło Ciebie jest forsz za 4500? chętnie bym obczaił bo jestem z okolic

Umiesz liczyć?...Licz na siebie

23

Odp: Fortschritt zt303

hdi napisał/a:

Arek gdzie koło Ciebie jest forsz za 4500? chętnie bym obczaił bo jestem z okolic

Za Chojnowem w kierunku Lubina miejscowość Żabice

24

Odp: Fortschritt zt303

xtc napisał/a:

Gdzie można zobaczyć to ogłoszenie ?

W gazecie rolniczej ale masz namiary  Stronie Śl pow. Kłodzko. Numer 888607808  niby ubezpieczone z przeglądem. Dzwoń i pytaj czy aktualne i co to jest.

25

Odp: Fortschritt zt303

Ten z turem już nie jest na sprzedaż, a druga sztuka to ta https://www.olx.pl/oferta/fortschritt-z … 90ee4fd8bb

26

Odp: Fortschritt zt303

Jakiego nie kupisz to na pewno coś będzie do roboty chyba że trafi sie od jakiegoś pedanta takiego jak My z forum, reszta nie dba o maszyny nie ma co sie oszukiwać
Moder jak nie spuścisz maszyny to po żniwach bede miał klijenta na twoje cacko, koledze tak sie mój spodobał chce takiego do ciągania, a za bardzo w ogł nie ma nicinteresującego

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

27

Odp: Fortschritt zt303

Może ja spośród forumowiczów jestem wyjątkiem, o estetykę już nie dbam, byle chodził wink

28

Odp: Fortschritt zt303

Ja też.Do pieszczenia są kobiety.Traktory są do roboty,ale aby to zrozumieć trzeba przeżyć conajmniej pół wieku.

29

Odp: Fortschritt zt303

androl napisał/a:

Może ja spośród forumowiczów jestem wyjątkiem, o estetykę już nie dbam, byle chodził wink

Ja już dawno temu stwierdziłem, że farba pługa nie pociągnie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

30

Odp: Fortschritt zt303

A ja lubię jak maszyna jest zadbana , sprawna i jeszcze oko do tego pocieszy dlatego praktycznie wszystko co miało już resztki oryginalnej farby  mam wymalowane i oblepione fabrycznymi emblematami... wink

31

Odp: Fortschritt zt303

gelek79 ja to wiem nawet jak w ogłoszeniu będzie stan bdb, ten z linka ma do wymiany uszczelkę ale czy to tylko uszczelka, a może coś z głowicą czy blokiem.
W dodatku na dzień dobry przednie opony do wymiany a to już około 2,5tyś.
I jeszcze te spawane blachy do ramy pod poduszki z 323

androl widziałem Twojego i jest elegancki, jeśli Ty nie dbasz o estetykę to nie wiem jak określić te z ogłoszeń.

Massey x2

32

Odp: Fortschritt zt303

Xtc, jakoś jeszcze wygląda, ogarniałem go przed 50-tką wink

33

Odp: Fortschritt zt303

Ja dbam estetycznie i mechanicznie o maszyny chociaż ostatnio coraz mniej estetycznie, wiadomo farba pługa nie pociągnie ale moge sie założyć że jak bedzie ciągnik sprawny mechanicznie ale wizualnie nie utrzymany i będzie wylizany trup to ten trup szybciej znajdzie nowego właściciela😁

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

34

Odp: Fortschritt zt303

Witam można prosić zdjęcia ZT 323 i kilka słów o nim jaki stan  pawel.dobek@poczta.onet.pl

35

Odp: Fortschritt zt303

ja szukałem swojego fortschritta prawie dwa lata objeździłem całe województwo  i naprawdę oglądałem takie po 15tyś i takie po 5 tyś i kupiłem w tej dolnej granicy i to jeszcze dwa z tym że  323 ma spaloną kabinę  ale mogę przyznać że ciężko jest znaleźć coś rozsądnego  w każdym coś do zrobienia jest i uważam że nie wiele ludzi umiało te traktory naprawić tak jak powinno to być zrobione

36

Odp: Fortschritt zt303

Piotrfire napisał/a:

12000

Witam można prosić zdjęcia ZT 323 i kilka słów o nim jaki stan  pawel.dobek@poczta.onet.pl