21

Odp: Kołysanie się MDW 525

Dzieki za foto mam instrukcje ale brakowalo tej kartki...

22

Odp: Kołysanie się MDW 525

Moja styrana dlatego zrobiłem kopię. Ale coś widać

Siły na zamiary zmierz....

23

Odp: Kołysanie się MDW 525

Dzieki za wiadomosc. Wysle Ci fote o co mi chodzi.

24

Odp: Kołysanie się MDW 525

Nie mam tego czegoś a mimo wszystko nie mam problemu z sitami smile

Siły na zamiary zmierz....

25

Odp: Kołysanie się MDW 525

Ja nie wiem czy to jest oryginalne ale w 517 na pewno takie cos jest bo jak bylem w przennie po czesci to widzialem takie ustrojstwo i gadali ze to do 517...

26

Odp: Kołysanie się MDW 525

Koledzy pilna sprawa dlaczego heder nie chce wciagac masy w 525? Dzisiaj pierwszy wyjazd nowym nabyykiem i masakra...

27

Odp: Kołysanie się MDW 525

Bo pojawił się rdzawy nalot pod ślimakiem? Na początku sezonu tak z godzinę nie chce mi wciągać a potem jak już się wszystko wyślizguje chodzi ok.

28 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2019-07-11 23:45:22)

Odp: Kołysanie się MDW 525

Najlepiej ruszyć w rzepak albo pszenicę. Nie daj boże kośić jęczmień bo masakra jest wtedy big_smile

Ja  w moim dziś dalej grzebałem. I zauważyłem, że mi kosz sitowy stukał o rozpórkę pod koszem co rozpiera na dole te wahacze.Ktoś ją odwrotnie założył. Tersz wszystko jak należy. Po wymianie łożysk na wytrząsaczach kombajn się nie buja tak jak wczęściej.

Siły na zamiary zmierz....

29

Odp: Kołysanie się MDW 525

Ja wjechalem w przenice i 200 metrow je halem pół godziny. Pszenica okazala sie mokra i trzeba bylo zjechac... jak byscie mogli sprawdzic jak macie ustawiona regulacje od palcow slimaka, na ktorym otworze jest bo mi sie wydaje ze zle mam ustawione

30

Odp: Kołysanie się MDW 525

A podłogę w hederze masz prostą ? I w którą stronę listwy na podajniku. Chociaż prawdę mówiąc zawsze mieli jak lekko przyrdzewieje. Chyba ze złapałeś ziemię to nie będzie brał masy

Siły na zamiary zmierz....

31

Odp: Kołysanie się MDW 525

Podloga prosta lancuchy dobrze odwrocone ale heder dos mocno brudny od rdzy i wysmarowany olejem przepalonym. Moze jak sie troche wytrze to bedzie dobrze. Na jakim biegu kosisz?

32

Odp: Kołysanie się MDW 525

Ja mam hydrostat i w słabym nawet 3 jeździlem. Ale tak normalnie to 2 bieg i do przodu.
Pamiętaj że on ma śmiesznie biegi ułożone.

Siły na zamiary zmierz....

33

Odp: Kołysanie się MDW 525

Czemu smiesznie?

34

Odp: Kołysanie się MDW 525

mam zwykla skrzynie i dwójką wiekszośc kosze

mdw

35 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2019-07-12 20:44:54)

Odp: Kołysanie się MDW 525

Jasiuhonda Może i normalnie ale 1 obok 2 jest.
Pytałes o ustawienie ślimaka /palców. U mnie piąta dziura od góry tam na prawym boku.
Dziś wymieniałem  palce - czy tylko u mnie ktoś założył bizonowskie czy takie tam pasują ?

Siły na zamiary zmierz....

36

Odp: Kołysanie się MDW 525

Dzieki Piotrek za odpowiedzi ogolnie to masz u mnie literka bimbru smile jeszcze mam probleb bo jakkosilem to lecialo mi bardzo dużo słomy na sita i nie wiem o co chodzi...

37

Odp: Kołysanie się MDW 525

Sprawdź sobie czy czasami ta listwa na jęczmień nie jest załączona. Ale jak kombajn mieli już w hederze to całkiem możliwe, że stąd ta słoma. Z ciekawości spytam czy nie masz ulamanego z przodu wytrząsacza któregoś ?  Otwórz te duże okna po bokach i się przyjrzyj. Miałem tak w 512

Siły na zamiary zmierz....

38

Odp: Kołysanie się MDW 525

No byla ta listwa zalaczona... a to drugie klepisko jak masz ustawione? I czy one jest uniwersalne czy sa rozne do zboża i do kuku bo u mnie sa duze szczeliny miedzy drutami jak do kukurydzy...

39 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2019-07-13 11:46:37)

Odp: Kołysanie się MDW 525

Szczerze to nie wiem  czy drugie klepisko się wymienia. Pójdę zobaczę na którym mam ustawione i zaraz napiszę. Ale z tego co kojarzę jest tak jak w ustawieniach z kartki której zdjęcie wyslalem

Siły na zamiary zmierz....

40

Odp: Kołysanie się MDW 525

U mnie jest ustawione na 1 dziurę tak ze pchając wajchą na dół można obniżyć o kolejne dwie. Czy tak powinno być nie wem ale tak mam. Zboże było czyste ale trochę potłuczone przez tą listwę o której nie wiedziałem  smile

Siły na zamiary zmierz....