61

Odp: wymarzona praca

Pajej napisał/a:
Karol323 napisał/a:
Pajej napisał/a:

Gdybym wiedział to powiedziałbym Ci

Weź bądź chłop, idź do ludzi, do świata i zacznij iść do przodu, szukasz kobiety? Załóż nawet profil na Badoo, czy innym portalu, zobacz jakie są kobiety w okolicy, napisz, może coś się trafi, tylko napisz nie że "Hej, co tam?" Bo będziesz spalony na początku, coś kreatywnego trzeba wink Ja sam jak szukałem i powiem Ci że Dziewczynę mam hoho :love: porównywać Do szona nawet nie ma co, bo szon doi już męża :stu: a moja jak coś kupię dla niej, to mało co w łeb nie dostanę, bo tego nie oczekuje ode mnie tylko abym był i się układało dobrze big_smile Pajej DO ROBOTY ! :walka:

widac za mało kreatywny jestem...

LGBT??? :red:

mdw

62

Odp: wymarzona praca

Pajej napisał/a:
Karol323 napisał/a:
Pajej napisał/a:

Gdybym wiedział to powiedziałbym Ci

Weź bądź chłop, idź do ludzi, do świata i zacznij iść do przodu, szukasz kobiety? Załóż nawet profil na Badoo, czy innym portalu, zobacz jakie są kobiety w okolicy, napisz, może coś się trafi, tylko napisz nie że "Hej, co tam?" Bo będziesz spalony na początku, coś kreatywnego trzeba wink Ja sam jak szukałem i powiem Ci że Dziewczynę mam hoho :love: porównywać Do szona nawet nie ma co, bo szon doi już męża :stu: a moja jak coś kupię dla niej, to mało co w łeb nie dostanę, bo tego nie oczekuje ode mnie tylko abym był i się układało dobrze big_smile Pajej DO ROBOTY ! :walka:

widac za mało kreatywny jestem...

Pajej, jak byś był obok mnie to Ci bym *** za przeproszeniem w łeb, w czym Ty jesteś mało kreatywny?  Weź się w garść, życie przeleci i będzie kwas...  Jak masz problemy ze sobą to nie wiem, włącz YT, pooglądaj Np Robert Marchel, posłuchaj, wyciągnij wnioski działaj wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

63

Odp: wymarzona praca

Jakyś załatwił z moja żónka to chętnie mógłbym z Toba w jakiś balet pójść. Tylko to trudny temat do przetłumaczenia. Teraz zima już więcej czasu, ale nie chce mi się tłumaczyć do niej, że to dla Kolegi smile Dobrze chłopaki mówili, sa przeróżne stronki internetowe, gdzie ludzie chca się poznać, bo też sa jacyś nieśmiali. Tylko nie na roksie szukaj. big_smile

64

Odp: wymarzona praca

Karol323 napisał/a:
Pajej napisał/a:
Karol323 napisał/a:

Weź bądź chłop, idź do ludzi, do świata i zacznij iść do przodu, szukasz kobiety? Załóż nawet profil na Badoo, czy innym portalu, zobacz jakie są kobiety w okolicy, napisz, może coś się trafi, tylko napisz nie że "Hej, co tam?" Bo będziesz spalony na początku, coś kreatywnego trzeba wink Ja sam jak szukałem i powiem Ci że Dziewczynę mam hoho :love: porównywać Do szona nawet nie ma co, bo szon doi już męża :stu: a moja jak coś kupię dla niej, to mało co w łeb nie dostanę, bo tego nie oczekuje ode mnie tylko abym był i się układało dobrze big_smile Pajej DO ROBOTY ! :walka:

widac za mało kreatywny jestem...

Pajej, jak byś był obok mnie to Ci bym *** za przeproszeniem w łeb, w czym Ty jesteś mało kreatywny?  Weź się w garść, życie przeleci i będzie kwas...  Jak masz problemy ze sobą to nie wiem, włącz YT, pooglądaj Np Robert Marchel, posłuchaj, wyciągnij wnioski działaj wink

Mam konto na badoo i co jak dziewczyny nie raczą odpisywać. Czasem odpisze jakaś rozwódka ale one mnie nie interesują

Rolnik z powołania:-)

65

Odp: wymarzona praca

Pajej - dziewicy szukasz?? To koło podstawówki się zakręć. Tylko uważaj na prokuratora.
Z doświadczenia Ci powiem, że dobra rozwódka nie jest zła (zwłaszcza ta po przejściach....)

66

Odp: wymarzona praca

Przestańcie, to wątek o pracy a nie dupie dla Pajeja...😂😂

67

Odp: wymarzona praca

Tomek, dlaczego, to wątek Pajeja. Te tematy mają silne wzajemne korelacje.

68 Ostatnio edytowany przez damian9871 (2019-12-06 14:27:30)

Odp: wymarzona praca

Jak ma być dziewica to tylko kółko różańcowe albo chór kościelny tobie pozostał.

Na poważnie idź może teraz jako wolontariusz jakieś akcje, zbiórki przed świętami są może tam poznasz pannę.

69

Odp: wymarzona praca

Tomek, czemu? Jak dobra dupa to i inne nastawienie będzie i lepsza pracę może znajdzie 😀

Pajej, mi też może 1/3 odpisywała, zazwyczaj było że zaglądną na profil i tyle było.. był taki przypadek że napisałem do jednej,  hej, fajne masz zdjęcia i ogółem było by miło Cię poznać... Patrzę odpisuje więc rozmowa trwa aż do tego momentu że zapytała gdzie pracuje, po paru dniach tak się zapytała, ja piszę że no na gospodarstwie rolnym i się zaczęło, że ja nie mogę mieć takiej dziewczyny "ładniejszej" jak to powiedziała tylko taka prostą co będzie do chlewa szła i doiła krowy, żeby tylko w polu robiła a w dodatku wyszło że ma dziecko 3letnie i pisała że nigdy swojego dziecka nie wyśle na "wiochę" i się skończyła taka znajomość 🤣 Jednym słowem *** 🤣 Zawsze na początku nie pisałem gdzie pracuje tylko że praca wymaga poświęcenia dużo czasu i wgl, ma dziewczyna zobaczyć tę coś w Tobie a praca jaką się robi nie powinna być problemem wink  Jak nie ta to inna, Tą co mam swoją dziewczynę to też nie mówiłem że pracuje na gospodarstwie, a ona nie mówiła że pracuje w Biedronce tylko że w sklepie 😀 Z tego wszystkiego jesteśmy już nie cały rok i jest bardzo dobrze i jest ładna co Koseś może potwierdzić 😀

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

70

Odp: wymarzona praca

Wklej foto to może nie tylko koseś potwierdzi 😁

Kompletny noob w temacie Fortschitt

71

Odp: wymarzona praca

szs napisał/a:

Wklej foto to może nie tylko koseś potwierdzi 😁

Wstydam się :red: tongue

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

72

Odp: wymarzona praca

No nie muszą być z tej kategorii  "tylko dla twoich oczu" 😉

Kompletny noob w temacie Fortschitt

73 Ostatnio edytowany przez Rur3k (2019-12-06 16:34:13)

Odp: wymarzona praca

szs napisał/a:

No nie muszą być z tej kategorii  "tylko dla twoich oczu" 😉

A kto Ci pozwolił się wypowiadać za wszystkich wink taka decyzja wymaga przegłosowania :satan:

74

Odp: wymarzona praca

szs napisał/a:

Wklej foto to może nie tylko koseś potwierdzi 😁

ja też potwierdzam więc jest już dwóch Tomków co potwierdza wink

Nie ma to jak FORTSCHRITT

75

Odp: wymarzona praca

Aj aj 🤣
https://zapodaj.net/f4efd3f0cab1e.jpg.html

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

76

Odp: wymarzona praca

No właśnie już dawno powinieneś to zrobić  bo wstydzić się nie masz czego.

77

Odp: wymarzona praca

Wyglada super!!!!pomyslnosci

78

Odp: wymarzona praca

no ładna z was para

mdw

79

Odp: wymarzona praca

Ja swojej powiedziałem, że pracuję za granica. Oczywiście tak było, a że na wsi jak wolne i weekendy to przyszło jej się przyzwyczaić. Jak zamieszka u ciebie coś się urodzi i się przyzwyczai to i do ciągnika wsiądzie i to sama.

80

Odp: wymarzona praca

Karol323 napisał/a:

Tomek, czemu? Jak dobra dupa to i inne nastawienie będzie i lepsza pracę może znajdzie 😀

Pajej, mi też może 1/3 odpisywała, zazwyczaj było że zaglądną na profil i tyle było.. był taki przypadek że napisałem do jednej,  hej, fajne masz zdjęcia i ogółem było by miło Cię poznać... Patrzę odpisuje więc rozmowa trwa aż do tego momentu że zapytała gdzie pracuje, po paru dniach tak się zapytała, ja piszę że no na gospodarstwie rolnym i się zaczęło, że ja nie mogę mieć takiej dziewczyny "ładniejszej" jak to powiedziała tylko taka prostą co będzie do chlewa szła i doiła krowy, żeby tylko w polu robiła a w dodatku wyszło że ma dziecko 3letnie i pisała że nigdy swojego dziecka nie wyśle na "wiochę" i się skończyła taka znajomość 🤣 Jednym słowem *** 🤣 Zawsze na początku nie pisałem gdzie pracuje tylko że praca wymaga poświęcenia dużo czasu i wgl, ma dziewczyna zobaczyć tę coś w Tobie a praca jaką się robi nie powinna być problemem wink  Jak nie ta to inna, Tą co mam swoją dziewczynę to też nie mówiłem że pracuje na gospodarstwie, a ona nie mówiła że pracuje w Biedronce tylko że w sklepie 😀 Z tego wszystkiego jesteśmy już nie cały rok i jest bardzo dobrze i jest ładna co Koseś może potwierdzić 😀

to ze zrywaja kontakt po tym jak sie dowiedzą że jestem rolnikiem to tez norma.
Bardzo ładna z was para a dziewczyna wyglada na normalna a nie sztuczna lalkę.

Rolnik z powołania:-)