41 Ostatnio edytowany przez Laszek (2020-01-03 15:33:15)

Odp: Kockerling AT

No jak masz ciężkie ziemię to z 4 metry może być problem. Tam gdzie robię to jest kockerling 4,6 i generalnie 936 z nim lata ale jak jest bardzo sucho to ma co robić... A pumy większej nie chcesz? Czy zakochałem się w JD?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

42

Odp: Kockerling AT

Jakoś ciągnie mnie do zielonego big_smile No mam ciężkie ziemie... I tak bym go chipował na 250 KM. Najwyżej pożyczę agregat od znajomego i zobaczę. On niby nh 200 konnym robi ale nie ma takiej ciężkiej gleby...

43

Odp: Kockerling AT

Kawał maszyny, gratulacje !

mdw

44

Odp: Kockerling AT

jak on ma rozwiazana hydraulikę?

45 Ostatnio edytowany przez pablo721 (2020-01-05 04:41:32)

Odp: Kockerling AT

Dzięki Yoko. Podnoszenie i znaczniki normalnie od rozdzielacza z ciągnika. Reszta jest napędzane od przystawki z pompą nakładanej na wom. Ma jeszcze zabezpieczenia hydrauliczne na łapach.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

46

Odp: Kockerling AT

Fajny, niech dobrze służy smile

47

Odp: Kockerling AT

Czekam na relację z pracy i wschodów. Niech Ci dobrze służy 🍻

E 516 na części
Telefon 695 076 269

48

Odp: Kockerling AT

Zabrałeś  tego z imbramowic czy z kątów ??
patrzyłeś po ile elementy robocze ? bo tam strasznie duże  serca są ...
bezpośrednio  po poplonie może być trudno chyba że  poplon po kolana bo ten co u mnie był to gryka miała  po 1.5m wysokości  to nie pójdzie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

49

Odp: Kockerling AT

ciekawi mnie jakie będzie miał wrazenia z pracy

Rolnik z powołania:-)

50

Odp: Kockerling AT

Mieszane z początku .  Sceptycznie do tego podchodziłem a pług już 3 rok w krzakach stoi .   pewnie też tak będzie ... potrzeba czasu  a wilgoci szkoda   niestety przy tradycyjej uprawie izie jej w powietrze  mnóstwo

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

51

Odp: Kockerling AT

A jak się sprawują te siewniki 2 komorowe bo zaciekawiły mnie.

52

Odp: Kockerling AT

Ja ma firmy junkkari bardzo proste i fajne siewniki. Jedynym minusem mojego jest to ,że ma z przodu zęby do wysiewu nawozu i przy dużej ilości resztek pożniwnych potrafi się zapchać ,ale też nie ma z tym tragedii. Ogólnie polecam.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

53

Odp: Kockerling AT

Pablo nie nie mam takiego ale siałem  i sieje nowszym ... nie mam czasu bo bym wstawił  jakiś filmik z tego roku z siania . Znaczy z 19 roku siew rzepak ... maszyna prosta jak cep .  Ale ze słabego materiału ... Strasznie pęka  wszystko , do tego nie  na widzi siania na uwrociach .  a tak to ok

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

54

Odp: Kockerling AT

A dostęp do czesci? Jak później ze wschodami ?

55

Odp: Kockerling AT

Paweł czemu sprzedajesz kockeringa? mój 525 obok ciebie pojechal do świdnicy polskiej

mdw

56

Odp: Kockerling AT

Badam rynek chcę zobaczyć czy jest zainteresowanie takimi siewnikami. To blisko mnie ,mała wioska pewnie go ,gdzieś zobaczę w akcji.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

57

Odp: Kockerling AT

A co obsługuje się z hydrauliki która jest na siewniki? No bo podnoszenie i znaczniki na szybkozłącza do traktora?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

58

Odp: Kockerling AT

Dmuchawę wentylatora ,dzięki czemu nie ma wałka wom i nie ma problemu z manewrami.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

59

Odp: Kockerling AT

To lepiej założyć dmuchawe na wieżyczce a tylko wąż z wiatrem będzie pracować na zakrętach. Tak jest jednak pompa, silnik, kupa oleju... A to zabezpieczenie elementów roboczych to jest na siłownikach hydraulicznych?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

60

Odp: Kockerling AT

Piotrek1990 napisał/a:

Odnosnie tego co mówisz to mam nowe kompletne redlice do podsiewu nawozu. Bodajże 26 sztuk. Od Beckera Aeromata. Ktoś zainteresowany ? Do takiego projektu w sam raz ;P

Talerze podwójne w V układzie?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)