Temat: Kupię części do Ursusa 912 zaczep hitch

Jak w temacie kupię kilka części do zaczepu, posiadam sam zaczep więc potrzebuję wieszaków które go podnoszą i zatrzasku.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

2

Odp: Kupię części do Ursusa 912 zaczep hitch

Mam dwa rodzaje zaczepów

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3

Odp: Kupię części do Ursusa 912 zaczep hitch

Masz zdjęcia tych zaczepów bo ma zamawiać w sklepie bo udało mi namierzyć coś w dobrych pieniądzach ale nie mają wszystkiego.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

4

Odp: Kupię części do Ursusa 912 zaczep hitch

https://archiwum.allegro.pl/oferta/wies … 36496.html
https://sklep.mizar.com.pl/cieglo-kpl-z … 15050.html
Na tych 2 elementach mi zależy najbardziej.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

5

Odp: Kupię części do Ursusa 912 zaczep hitch

musiałbym dobrze popatrzeć ale na razie nie mam możliwości bo zaczep leży w innym miejscu i nie mam jak tam jechać na razie

Nie ma to jak FORTSCHRITT