Temat: sprzedam E512

Panowie - z różnych względów, nie mogę tego zrobić oficjalnie przez portale ogłoszeniowe, dlatego zaczynam od forum.
Sprzedam swoją 512. Popytajcie proszę swoich znajomych. Silnik był robiony przez Panów K. w 2012 r. Zostawiłem u nich przeszło 4 tys zł. Ostatnie jego żniwa to rok 2016. Od tamtej pory stoi pod wiatą. Heder 4,2, wózek, stół do rzepaku, przystawka zwalniająca obroty bębna. Sieczkarnia - sprzęgło niby elektromagnetyczne, ale zaspawane przez to, że szczotkotrzymacz kosztuje krocie, a ten z Wągrowca wytrzymał kilka dni. Sieczkarnie załączam poprzez naciąganie napinacza - zajmuje to 1 minutę. Sita to zboża i rzepaku. Pompka elektryczna do zaciągania paliwa z beczki, Założony filtr na nawiew kabiny. Opony niczego sobie. Brak akumulatorów. Do ostatniej chwili chodził w miarę ok - choć nie ukrywam tego - maszyna już swoje lata ma.
https://www.youtube.com/watch?v=UUCAc1U3FlQ
https://www.youtube.com/watch?v=Mt5NEKTVbOw
https://www.youtube.com/watch?v=k9lgQsJMPVQ

Chciałbym za niego dostać 18 000 zł

2

Odp: sprzedam E512

Ja założyłem do sieczkarni biso szczotkotrzymacz ten z Wągrowca i cały sezon wytrzymał a większość słomy w ubiegłe  żniwa ciąłem

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3

Odp: sprzedam E512

Czym ty będziesz teraz kosił  jak John deera sprzedasz smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4

Odp: sprzedam E512

wojtas napisał/a:

Czym ty będziesz teraz kosił  jak John deera sprzedasz smile)

Claas'em

5

Odp: sprzedam E512

Czyż by nowy nabytek ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: sprzedam E512

wojtas napisał/a:

Czyż by nowy nabytek ??

Nie. Od trzech lat korzystam z usług.

7

Odp: sprzedam E512

Cena chyba wygórowana , te kombajny się kończą i kupców będzie coraz mniej . Ja swojego wystawilem za 17 z dwoma hederami  a poszedł za 13500.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

8 Ostatnio edytowany przez Massey (2020-03-02 03:26:07)

Odp: sprzedam E512

Kupców coraz mniej bo coraz mniej drobnych gospodarstw , a jak ktoś ma większe to przeważnie jakiś kombajn ma i nim pracuje... Z kolei te gospodarstwa które się rozwijają w kierunku zbóż to kupują większe wydajniejsze maszyny bądź korzystają z usług nowym sprzętem.

9

Odp: sprzedam E512

Sąsiad 514 za 18  v dobrém plnÄ› funkčním stavu ma, z transportem na kołach - można?. Czasy takie.
Z tymi usługami to w zeszłym roku były wojny, bo ludzie się przyzwyczaili, a jak pogoda szyki pomieszała to do dzisiaj się po imieniu H.....i nazywają.
Podobnie jak z cwaniakami z zachodniej Europy i Skandynawii. Najpierw wszystkie trujące środowisko fabryki do Chin i Indii wywlekli i wszystkich pozostałych pouczają jak emisję gazów cieplarnianych ograniczać. Zobaczymy skąd oni teraz te Volva i Scanie będą brać, nie mówiąc o chemii i innych produktach..

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

10

Odp: sprzedam E512

O moim systemie usług pisaliśmy już w jakimś wątku - czystko przyjacielsko-partnerski układ.