41

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Grzegorz89 napisał/a:

W okolicach środy pewnie ogłosza, że jest już w kraju, podkarpacie jak dobrze mnie słuchy doszły.

a nie mówiłem

42

Odp: Koronawirus z Wuhan.

androl napisał/a:

A sąsiadkę dopadły już gospodarcze skutki. Szyje chałupniczo, ostatnio trampoliny, siatka na nie z Chin, no i nie dopłynęła, zleceniodawca oczywiście nie wie kiedy dopłynie.

Trampoliny na bok.
Teraz biznes na szyciu szmacicek na twarz. Tzn maski jednorazowe. Te szmaciane normalne.... Idą jak ciepłe bułki, bo żółtodzioby łykają jak pelikany......
Szyć na gwałt bo zaraz się epidemia skończy i można z towarem zostać....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

43 Ostatnio edytowany przez androl (2020-03-04 20:07:41)

Odp: Koronawirus z Wuhan.

U nas też schodzą, nawet przeciwpyłowej nigdzie nie kupi big_smile

44

Odp: Koronawirus z Wuhan.

I już. pier**l ludzki szaleje sklepy pełne ludzi. Szał zakupowy w pełni. Panika gorsza od faszyzmu. Dzieciak kaszlnie w szkole to wyganiaja do domu. Skoczenie.

Leszek   dla kolegów'

45

Odp: Koronawirus z Wuhan.

A moja kobita po pracy pojechała do Piły to mówi że wręcz przeciwnie, w mieście pustka, zarówno na jezdniach jak i w sklepach

E 516 na części
Telefon 695 076 269

46

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Może koronawirus już ich wytępił i dlatego pustki wink

47 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2020-03-05 04:32:48)

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Nie wiadomo w jakim kierunku temat się rozwinie.
Przyschnie, czy będzie się rozwijał ?
Dla bezpieczeństwa trzeba wziąć pod uwagę wersję pesymistyczną.
Wirus się rozwija, coraz więcej chorych. Ludzie przenoszą wirusa wszędzie nawet nieświadomie. Kontakty międzyludzkie w naszych warunkach i naszym zawodzie można ograniczyć do minimum. Dopóki działają telefony, większość spraw da się załatwić zdalnie. Powiedzmy że towar w sprzedaży jeszcze będzie, więc co jakiś czas trzeba zrobić zakupy. Żywność, lekarstwa, paliwa itp. Jedna chora osoba potrafi skazić cały duży sklep. Nie musi kasłać czy kichać, wystarczy że oddycha czy rozmawia. Żywność szczelnie zapakowana (konserwy, opakowania próżniowe, butelki) jest bezpieczna. Wystarczy przed otworzeniem opakowanie spłukać bieżącą wodą. Gorzej z pieczywem, słodyczami i innymi tego typu produktami. Apteka, gabinet lekarski czy poczekalnia, kościół. Nie wiadomo kto stoi obok albo był minutę temu. Wracamy do domu i wnosimy na sobie (obuwie. ubranie, zakupy) wszystko co się do nas przyczepiło. Mamy zdrową rodzinę, ale może przestać być zdrowa. Dlatego warto zastanowić się nad ochroną siebie i rodziny na czas bardzo niesprzyjający. Starożytni mawiali - mój dom moją twierdzą. Trochę głupio by było przynieść wroga do naszej twierdzy na butach, plecach czy w torbie z zakupami.
W wiadomościach słyszę, przemysł produkuje na tempa środki do dezynfekcji. Czy produkuje czy tylko mówią że produkuje ? Zdąży wyprodukować na czas czy też nie ? Czy tym środkiem można potraktować bochenek chleba i bułki dzieciom na śniadanie ?
Woda utleniona to biobójczy młot. Zabija wszystkie drobnoustroje tyle tylko, że jej działanie jest stosunkowo krótkie, w środowisku do sześciu godzin po zastosowaniu. Można przedłużyć działanie biobójcze dodając do wody utlenionej srebro i złoto. Srebro, w dużym skrócie działa na bakterie, grzyby, pleśnie. Złoto szczególnie na wirusy. Woda utleniona bije wszystkie one i jednocześnie czterdziestokrotnie potęguje działanie tych metali. Czyli wodę utlenioną dodaje się do srebra i złota. Mając do dyspozycji tak skonstruowany preparat, wystarczy zrobić jego roztwór wodny, wlać do ręcznego opryskiwacza i opryskiwacz trzymać przed drzwiami wejściowymi do domu. Robotę swoją robi, szkodliwy dla człowieka nie jest. Przed każdym powrotem (ze strefy skażonej) przed domem szpryca.
W Hyde Parku założę nowy temat dotyczący tych zagadnień.

48

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Ciekawe rzeczy Sławek piszesz , przydatne informacje w pigułce... tylkoo skąd wziąć złoto w takiej formie by zrobić owy roztwór? bo chyba nie ze ślubnej obrączki?🤔

49

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Możesz zrobić i z obrączki poprzez elektrolizę. Tyle że to nie takie złoto i wyjdą nie takie cząsteczki.

50 Ostatnio edytowany przez Laszek (2020-03-05 12:54:43)

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Reklama dźwignią handlu...
Tak jak olejek goździkowy w "ranczu", kto oglądał ten wie...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

51 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2020-03-06 07:01:14)

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Koronowirusa nie wymyśliłem jak Czerepach meszek. To się dzieje tu i teraz. Akurat mam taką wiedzę i produkty na dziś zajefajne, że grzechem byłoby się nimi nie pochwalić. Półtora sezonu zabiegów, powiedzmy ponad dwieście. Zapisków, uwag, spostrzeżeń nie mniej. Mam o tym pisać za rok czy za pięć, bo dziś nie wypada podsycać atmosfery zagrożenia ? Nie ja piszę scenariusz. Mam do czynienia z ludźmi inteligentnymi. Nikogo do niczego nie zmuszam. Każdy ma swój rozum. Każdy wie czego chce. Gdybym miał do czynienia z ludźmi specjalnej troski - pisałbym specjalnie zrozumiale dla Nich. Na razie nie widzę takiej potrzeby.
Jest produkt biobójczy, osobiście przeze mnie sprawdzony. Nie że gdzieś tam, coś tam pisali, ktoś komuś powiedział.
Będzie potrzeba kupienia, wyłożenia gotówki - odchodzi dylemat działa nie działa. Zapewniam że działa. Podpisuję się pod produktem własnym imieniem i nazwiskiem, mało ? Czy pod gównem bym się podpisał licząc na jakieś pieniądze ? Mam co jeść. Nie muszę łgać żeby przeżyć.

52

Odp: Koronawirus z Wuhan.

https://youtu.be/Ku7pCe88mKI

E 516 na części
Telefon 695 076 269

53

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Przez wirus nie pojadę na agrotech, ja się nie boje ale domownicy chcą mi 2 tygodniową kwarantanne w stodole zrobić

Rolnik z powołania:-)

54

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Pajej napisał/a:

Przez wirus nie pojadę na agrotech, ja się nie boje ale domownicy chcą mi 2 tygodniową kwarantanne w stodole zrobić

Kolegę syna który był w północnych Włoszech podczas ferii, matka zamknęła na 4 dni w pokoju. Karmiła go naleśnikami podsuwanymi pod drzwiami na kawałku papieru smile

55

Odp: Koronawirus z Wuhan.

A spaghetti przez dziurkę od klucza?

Kompletny noob w temacie Fortschitt

56 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2020-03-07 00:39:54)

Odp: Koronawirus z Wuhan.

a ja od wczoraj leżę z anginą i temperaturą wachajacą się miedzy 37-38 stopni wczorajsza noc była najgorsza 39,4 i cała noc nie przespana łykać nic nie można dzisiaj byłem u lekarza dostałem 10 dniowy antybiotyk i tak sobie leżę
a tylko miałem otwarte drzwi w ciągniku i tylną szybę apotem we wiacie robiłem i trochę pizgało i gotowe

Nie ma to jak FORTSCHRITT

57

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Dobra dobra pewnie skusiła Cię sezonowa promocja na Azjatki wink

58

Odp: Koronawirus z Wuhan.

tomek 323 napisał/a:

a ja od wczoraj leżę z anginą i temperaturą wachajacą się miedzy 37-38 stopni wczorajsza noc była najgorsza 39,4 i cała noc nie przespana łykać nic nie można dzisiaj byłem u lekarza dostałem 10 dniowy antybiotyk i tak sobie leżę
a tylko miałem otwarte drzwi w ciągniku i tylną szybę apotem we wiacie robiłem i trochę pizgało i gotowe

Znajomy w ten sposób ucho tak sobie załatwił że chodził jakby wypił litra wódki. Minęło już ładnych parę miesięcy i nadal jeździ po lekarzaach.
Więc nie rwij się za szybko do roboty.

59

Odp: Koronawirus z Wuhan.

powoli puszcza ale dwie do trzech dób trzeba czekać jak by nic nie pościło bezzwłocznie trzeba jechać do lekarza

a co do tych Azjatek to nie moje zainteresowania chciałem nabyć okład z młodych polskich piersi ale nie mieli w aptekach

Nie ma to jak FORTSCHRITT

60

Odp: Koronawirus z Wuhan.

tomek 323 napisał/a:

a ja od wczoraj leżę z anginą i temperaturą wachajacą się miedzy 37-38 stopni wczorajsza noc była najgorsza 39,4 i cała noc nie przespana łykać nic nie można dzisiaj byłem u lekarza dostałem 10 dniowy antybiotyk i tak sobie leżę
a tylko miałem otwarte drzwi w ciągniku i tylną szybę apotem we wiacie robiłem i trochę pizgało i gotowe

Tu w okolicy też panuje angina. Sam przechodziłem 2 tygodnie temu. Antybiotyk i po sprawie...

Kompletny noob w temacie Fortschitt