61

Odp: Koronawirus z Wuhan.

ja raz w tygoniu staram się odkazić bez względu na post smile

mdw

62 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2020-03-07 03:25:24)

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Ja tam się co dziennie odkażam. Pukam gardło lekarstwem teraz idzie Jack Daniels po 2 kieliszki co wieczór....
Ale dziś się skończy no i wtedy mam bimberek trza go do 55% rozrobić i kontynuować kurację...

63

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Ja po łyszce albo fantazje mam albo choruje więc unikam.. z reguły to piwo obowiązkowo a jak musze to czysta..

mdw

64

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Lufa zbójeckiej śliwowicy 63% co wieczór od tygodnia.

65

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Wziąłem następny etat i mam tak napięty grafik że nie mam czasu na wirusa......

66

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Co tam działasz?

67

Odp: Koronawirus z Wuhan.

W grudniu miałem przekladke stara 1142 na mana, czyli wymiana kabiny, silnika z skrzynią i przeróbka podnośnika koszowego na sterowanie elektryczne + sterowanie z kosza. W styczniu kapitał y remont fastraca i malowanie maski i kabiny.
A teraz przyczepa kablowa sterowana hydraulicznie i składana do transportu na szpule 3m średnicy.

68

Odp: Koronawirus z Wuhan.

koseś napisał/a:

W grudniu miałem przekladke stara 1142 na mana, czyli wymiana kabiny, silnika z skrzynią i przeróbka podnośnika koszowego na sterowanie elektryczne + sterowanie z kosza. W styczniu kapitał y remont fastraca i malowanie maski i kabiny.
A teraz przyczepa kablowa sterowana hydraulicznie i składana do transportu na szpule 3m średnicy.

Opłacało się tyle przerabiać nie lepiej było zabudowe przełożyć na mana?

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

69

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Słyszałem o jcb, że robiłeś. Jak ogarnę lepszy telefon to zadzwonię pogadamy.

70

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Pablo  man był typowy szosowy a Star zrobiony został na 4x4 i terenowe opony  pod energetykę. Klient masz Pan.

71

Odp: Koronawirus z Wuhan.

koseś napisał/a:

W grudniu miałem przekladke stara 1142 na mana, czyli wymiana kabiny, silnika z skrzynią i przeróbka podnośnika koszowego na sterowanie elektryczne + sterowanie z kosza. W styczniu kapitał y remont fastraca i malowanie maski i kabiny.
A teraz przyczepa kablowa sterowana hydraulicznie i składana do transportu na szpule 3m średnicy.

Tomek i jak tam Jakóby z Elbląga ci ten silnik ogarnęli zadowolony jesteś z nich nie bylo okazji pogadać

Nie ma to jak FORTSCHRITT

72

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Nie było kiedy bo zawsze biegiem... A firma i właściciel bardzo fajna
Ja będę robił silnik ładowarki to też tam.

73 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2020-03-11 07:59:45)

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Znowu wyjdzie, że straszę, ale każde Wasze życie jest dla mnie niezmierne cenne, Na następną Orkiestrę Wielkiej Świątecznej Pomocy chciałbym widzieć Sponsorów w komplecie jak i ich rodziny. Już nie musicie kupować produktów z egp, nie ma potrzeby to na luz.! Denaturat kosztuje 4 zł flaszka z niego zrobi się środka dezynfekującego 0,75 l. Też można !
Z informacjami staram się być na bieżąco. Nie tylko z tymi oficjalnymi, z tymi mniej też.
O Chinach nie wspominam prawie. To nadal kraj komunistyczny jakby nie było. Jak w bloku kilkunastopiętrowym namierzą wirusa to pierwsze co robią to zaspawują drzwi wejściowe. Żadne organizacje broniące praw człowieka nie protestują. Proszę spróbować taki numer zrobić w Polsce ! Jakoś słabo sobie radzą mimo możliwości. Japonia - szkoły pozamykane, Korea Południowa, Iran, Włochy, Francja, Niemcy. Mimo że jestem niepoprawnym patriotą nie sądzę, że Japonia ma słabiej wyposażoną służbę zdrowia jak Polska. Jednak ! Francja już nie przyjmuje chorych z tym gównem do szpitali jak nie zagraża bezpośrednio ich życiu. Miejsc brak. U nas OT rozstawia namioty medyczne na przejściach granicznych pod telewizję. Zarażenia następują w tempie geometrycznym. Co dzień cztery razy więcej.
Mam matkę 85 lat. Dziś żona była z nią w banku, na zakupach. Nie wiem, czy ja mam jej ręce myć, czy całą. No matkę mam jedną. Jak to gówno się do niej przyczepi to dla niej jest zgon. Dylemat, na zimne dmuchać, czy absolutny spokój ? Kto z Was da mi gwarancję ? Faktycznie, po tym zdaniu jakbym słyszał Czerepacha.
Żarty na bok. Jak się zrobi gęsto w nielicznych oddziałach zakaźnych będziemy musieli liczyć tylko na siebie. Na nasze wiadomości, umiejętności i zapasy. Dziś w reżimowej telewizji   laska z opozycji mówiła, że szpitalny oddział zakaźny w Skierniewicach został właśnie zamknięty. Nie wiem gdzie mam najbliższy. W Łęczycy zamknięty od wielu lat. W Płocku na Winiarach był, ale czy jeszcze jest ? Służby są przygotowane ! Wszystko przygotowane ! Pieprzona nowomowa dobrej zmiany. Za wszelką cenę uspokoić społeczeństwo. Niech się nasłucha, rączęta umyje, naje i położy spać. Jutro do roboty. Tu nie Chiny ! Tu się zdalnie nie pracuje !
W tej chorobie przed drgawkami i krwotokiem dopłucnym występuje faza duszności. Płuca chodzą na pół gwizdka. Dlaczego wisus zabija ludzi starszych ? Bo u młodego jak wydajność płuc spadnie o 20 % to nawet tego nie zauważy ! Po przejściach chorób wszelakich, paleniu papierosów 40 lat, piciu gorzały też z tyle, wydajność płuc na wyjściu ma 50 %. Minus 20 % w chorobie = 30 % a to bez wspomagania jest na dwa razy babka wróżyła. Śmiertelna granica jest na 13 % (u zdrowego).
Co zrobić jak państwowa opieka zdrowotna nie będzie mogła albo chciała zająć się Waszym zdrowiem i życiem ? Radzić sobie samemu.
Są dwie metody dotlenienia organizmu kiedy dostępne powietrze atmosferyczne nie daje rady. Tlen do płuc. W mieszance, nie czysty. W tym temacie mógłby pomóc kol mpopis, gdyby chciał. Zna mieszanki. Tlenu medycznego będzie brakować, kto ma techniczny , proszę go zabezpieczyć i odstawić. Lepszy techniczny jak żaden.
Skóra jest największym organem naszego ciała. Z braku tlenu do płuc, można chorego umieścić w wannie wypełnioną wodą z dodatkiem wody utlenionej (tlenem w płynie). Jeszcze jest dostępny perhydrol 35 %. Bo typowa woda utleniona 3 % jest już w aptekach nie dostępna.  Robi się stężenie w wannie od 1 % do 1,5 %. Człowiek leży w wannie z krwotokiem płucnym i żyje, oddychając skórą. Nie wiem ile pożyje. Najlepiej do czasu nadejścia profesjonalnej pomocy. Oby !
Bakterie, wirusy, ogólnie chorobotwórcze drobnoustroje powodują stany zapalne narządów. Bez witaminy C nasz organizm nie jest w stanie zwalczyć zapalenia. Gdziekolwiek ono jest. W tej nietypowej sytuacji moja prośba. Jest jeszcze czas i możliwość zamówienia witamin i nie tylko, żeby uniezależnić się od dostaw  aptecznych. Jak już jadę po całości, znajdę ściągę i podpowiem Wam w co się zaopatrzyć na już.
Kwas askorbinowy - syntetyczna witamina C. Tak się ma do naturalnej witaminy C jak gówno do twarogu. Ale nikt nic lepszego na razie nie wymyślił, gość za wynalezienie słusznie odebrał Nagrodę Nobla. Wit C pochodząca np z warzyw i wyekstrahowana byłaby 100 razy droższa. No !
Askorbinian sodu - też witamina C tylko w innej postaci. Jak kwas askorbinowy to kwas, tak askorbinian sodu to sól. Kwas jest kwaśny sól jest słona. O co chodzi ? To witamina i to witamina. Zależy od potrzeb do zastosowania.
Krótki darmowy kurs. Kwas jest do użytku powiedzmy doustnego. Jak ktoś nie lubi kwaśnego, lewatywa też podziałka. Kwas jest bezpieczny. Organizm, układ pokarmowy nie weźmie więcej niż może przyswoić. Bezpieczny temat. Reszta nie potrzebna wyjdzie z organizmu w postaci nagłej sraczki.
Askorbinian sodu - sól witaminy C, to wyższa szkoła jazdy. Ją się stosuje na wlewy dożylne w przypadkach zupełnie beznadziejnych. Ona (sól) potrafi w organizmie cuda zrobić. Kwas dożylnie stosowany przez amatorów (o sobie mówię) może zabić. Askorbinian może życie ocalić, do 300 g jednorazowo w skrajnie beznadziejnych przypadkach.
Kwas acetylosalicylowy - aspiryna. Nie muszę nic dodawać do opisu.
Dałem Wam precyzyjne nazwy.
Już producentów, czy dystrybutorów nie będę podawał. Wujek Gogle w wyszukiwarce temat załatwi. Cena na razie od 20 do 70 zł za kg.
Jeden kg kwasu askorbinowego jadłem trzy lata.
0.5 kg pięciotlenku magnezu siedmiowodnego jem 4 lata, taki przykry. Ale chociaż wiem co jem. Wszystko w jakości CZDA - czyste do analizy.
Nikogo do niczego nie namawiam. To Wasze szanowne zdrowie i życie. Podpowiadam gotowe rozwiązania które sam stosuję.

74

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Do mnie wczoraj dotarła witamina c 1 kg.
Propolis w użyciu....
Mikstura z czosnku, cebuli, imbiru, chrzanu, kurkumy ostu jabłkowego i czegoś tam jeszcze też
Dzieciaki chodzą do szkoły ale nie wiem jak długo bo i tak frekwencja w szkole jest na poziomie 30-50% zależy od klasy.

75

Odp: Koronawirus z Wuhan.

No to już mają wolne od jutra. I 2 kolejne tygodnie.

Siły na zamiary zmierz....

76

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Rozpoczęły sie manewry Defender 2020 , ćwiczą na nas a raczej nas ćwiczą.  Będzie zamykanie granic i stan wojenny. To nie może być przypadek.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

77

Odp: Koronawirus z Wuhan.

znależli wirusa jakies 15 km ode mnie, kolega dzwonił ze w sklepach tłumy a na półkach braki

Rolnik z powołania:-)

78

Odp: Koronawirus z Wuhan.

w zgorzelcu ponoć też już jest, na półkach zależy czego brakuje gównie makaronów, kasz i konserw

mdw

79

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Ten koronawirus to się nawet Hitlerowi nie śnił. Sen wariata się ziścił. Choroba kładzie trupem chorych na raka, AIDS, ludzi po przeszczepach i starców. Generalnie wszyscy wymagają opieki i pieniędzy na utrzymanie. Koronawirus w perspektywie odciąży budżety i rozwiąże problemy starzejących się społeczeństw i przeludnienia. Stawiam dolary przeciw złotówkom, że to nie jest przypadek. Skoro dla 80% ludzkości nie stanowi śmiertelnego zagrożenia oznacza tylko jedno, jego pojawienie się nie jest przypadkowe.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

80

Odp: Koronawirus z Wuhan.

U mnie paniki brak i nawet jak zrobili kwarantannę w moim powiecie nie było tego widać. W Biedronce brak tylko makaronów poza tymi z cudownych mąk i trochę przetrzebione środki higieniczne. Rodzina w Bydgoszczy mówi że w ich Biedronce brak połowy towaru makarony ryże i kasze niedostępne podobnie srajtaśma i alkohole powyżej 60% i denaturat środki do mycia podobnie.