81

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Marek, czy dla Ciebie nie wygląda ta sytuacja na zapowiadaną od dawana depopulację ?

82

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Niby ten wirus z ,,dupy,, się nie wzioł tylko stworzyli go ludzie

mdw

83

Odp: Koronawirus z Wuhan.

sławek 42 napisał/a:

Marek, czy dla Ciebie nie wygląda ta sytuacja na zapowiadaną od dawana depopulację ?

Prawie, ale to dopiero wstęp do preludium jak mawiał mój nauczyciel biologii Na tę chwilę eliminacji poddane są osoby najbardziej kosztochłonne dla budżetów państw. Ciekawe jaki jest następny punkt planu.
Od dziesięciolecia dzieją się dziwne rzeczy: spadają,, giną  i są zestrzeliwane zupełnie bezkarnie cywilne samoloty. Organizuje się przeprowadzki milionów ludzi w inne lokalizacje. To też przypadki? Bardzo ciekawi mnie następny punkt planu.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

84

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Nie mam dużo czasu do dyspozycji, Sytuacja jest bardzo dynamiczna. Co mogę to powiem. Zgodnie ze specustawą. Dla naszego dobra robi się wszystko nawet wbrew naszej woli. Jest przygotowany plan pozbawienia nas wolności dla naszego dobrze zrozumianego dobra. Jutro, za dwa dni, za trzy, będzie wprowadzony zakaz poruszania się w przestrzeni publicznej. Zero wyjść na ulicę, drogę, plac zabaw. Wszyscy w domu.
Powiedział mi to gość blisko tych ludzi odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo ! Ku*****a, nawet nie mogę przekazać informacji w przejrzystej formie. To nie informacje do rozpowiadania. Za to mój informator może stracić robotę.
Kto ma ewidentne braki w zapasach, serdecznie zapraszam jutro na zakupy. Jutro.
Mój telefon jak i dziewięć milionów innych użytkowników jest na podsłuchu. Teraz ze specustawą równie dobrze może być osiemnaście lub wszyscy !
Jestem od wielu lat podsłuchiwany. O paniach dających ciała można rozmawiać zawsze i wszędzie, tylko nie przy żonie. Kto wie, czy w sieci mnie nie kontrolują ?
Szykuje się chwilowa pacyfikacja, gdy kogoś namierzą z wirusem.
To się kiedyś nazywało syndromem Macierewicza lub Pałubickiego. Nie pamiętam.
Nie wykazuję syndromu oblężonej twierdzy, obserwuję jednak na tyle znaczące objawy pier**l, że mogę go tak nazwać.

85

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Sławek tak bez obrazy ale weź czasami pigułkę innego koloru  i odpocznij trochę od teorii spiskowych.....

86

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Nie biorę żadnych pigułek.
Jak na razie optymistyczne wersie wydarzeń się nie sprawdzają. Miało być jak przy zwykłej grypie, świńskiej, ptasiej czy kuta..ej. Widać gołym okiem, że jest odrobinę inaczej.
Co do teorii spiskowych. Zasadniczo nie przekazuję informacji w formie plotek. Po otrzymaniu takiej sprawdzam w miarę swoich możliwości. Dopiero po takiej obróbce przekazuje ją dalej i to nie zawsze.
Nikomu nie bronię żyć w błogiej nieświadomości. Wszyscy ludzie na Świecie są wspaniali. Każdy człowiek robi to za co mu płacą. Wszyscy ludzie są odpowiedzialni i wzorowo wywiązują się z powierzonych im obowiązków. Wtedy żyje się spokojnie.
Tylko to jest fałszywy obraz rzeczywistości. Już babka Kiepska doszła do wniosku, że Światem rządzą kurwy i złodzieje. Gdyby tylko oni - byłoby zajefajnie !
Wg moich danych, wygląda to trochę inaczej - dla nas gorzej.

87

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Będą ćwiczyć nasze posłuszeństwo jak w '81 . Tylko nie wiem względem kogo ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

88 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2020-03-13 03:30:53)

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Względem suwerena ! Czyli Ciebie !
W każdym  tzw demokratycznym państwie są wybory, sroty, pierdoty. Podobno większość parlamentarna wybiera rząd. Ta. Kto tak sądzi - jest szczęśliwy.
W całym Świecie karty rozdają służby bez nazwy. Układy, układziki, zależności. Czy to jest spiskowa teoria ? Nie sądzę. O co chodzi w relacjach pomiędzy służbami a odbiorcami informacji dla laików przeznaczonych ? O dawkę. Odbiorca ma wiedzieć maksymalnie tyle i nie więcej. Może mniej, ale nie więcej !
Czy ogląd  Świata można opierać na informacjach z ogólnodostępnych mediów ? Jaki on będzie ?
Ja propaguję teorie spiskowe ?
Będę teraz rozkminiał wyższość Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy i będę udowadniał od dziś jedną z opcji. Nie.
Powiem otwarcie. Wkurwiłeś mnie Koseś z tymi tabletkami. Argumentów używaj jeśli mogę poprosić ! Masz jakieś - dawaj.

89

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Może za 10- 15 lat wyjdzie na jaw co to miało być,  czy depopulacja ? Nie można tego wykluczyć, chociaż eugenicy chcieli pozbyć sie tylko plebsu. Z drugiej strony może to byc pretekst do zamknięcia granic i jeszcze głębszej inwigilacji.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

90

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Jak mi kolega mówił na poczatku grudnia że jest nas za dużo o jakiś miliard to jakoś do bani tego nie brałem....  Z drugiej strony jeżeli to wina  " tuska" to coś słabo to idzie.  Jeli ma to być depopulacja to powinna być wycelowana w Afrykę i Azję. Tym czasem podobno w Afryce wirus najsłabiej się daje we znaki.... i nik nie wie czemu....  A Azjaci powoli się ogarniają....

91

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Sławek  a może powinieneś coś wziąść....
Wszystkie kraje świata walczą z wirusem jak mogą, politycy ustawami  lekarze w szpitalach, ratownicy medyczni, policja wojsko i pewnie niedługo straż.
A  u pieprzycie o depopulacji?????
Ocknijcie się i zróbcie coś dał kogoś innego niż wasze własne ja, stosując się do zalecen bioasekuracji możecie uratować życie innego człowieka.
A ty Sławku poczytaj swoje posty że zrozumieniem bo ja za cholere nie wiem o co w nich tak naprawdę chodzi i co mają na celu.

92

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Krzysiek napisał/a:

Tym czasem podobno w Afryce wirus najsłabiej się daje we znaki.... i nik nie wie czemu....

To jak u nas  boreliozą, dopóki nikt nie badał to nie było.

Krzysiek napisał/a:

A Azjaci powoli się ogarniają....

Budując piece krematoryjne że i nawet firma Topf & Söhne by się nie powstydziła.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

93

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Ja łatwo co mogę wywnioskować ze Sławka postów to jego opcję polityczną. Sikorszczyzną wręcz mi zajechało.

94

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Tak patrząc z innej perspektywy to na zwykłą grypę tylko od początku marca zachorowało ponad 200 tys ludzi a zmarło bodajże 23... W porównaniu do obecnej sytuacji z koronawirusem to te dane jednak wydają się tragiczne.... Gdyby media podawały te informacje w taki sam sposób jak koronawirusa to strach się bać co by się działo wśród społeczeństwa..

95

Odp: Koronawirus z Wuhan.

MAREKPE napisał/a:
Krzysiek napisał/a:

Tym czasem podobno w Afryce wirus najsłabiej się daje we znaki.... i nik nie wie czemu....

To jak u nas  boreliozą, dopóki nikt nie badał to nie było.

Krzysiek napisał/a:

A Azjaci powoli się ogarniają....

Budując piece krematoryjne że i nawet firma Topf & Söhne by się nie powstydziła.

Byleś widziałeś? Dziś  w TV podali że z Chin do włoch przyleciał samolot wyładowany lekami i lekarzami.....

96

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Bo może w Afryce wykrywalność jest słaba... Umarł bo był chory... Massey z jednej strony masz rację ale we Włoszech jest już wg statystyk ponad 1000zgonów a nie 23...

97

Odp: Koronawirus z Wuhan.

https://expressbydgoski.pl/studenci-mus … 1-14856691

Chyba spodziewają się że będzie tylko gorzej sad

98

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Wrocław z rekomendacji chin wdrożył eksperymentalne leczenie za zgodą pacjęta lekami na Aids i malarię podobno z dobrym skutkiem

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

99

Odp: Koronawirus z Wuhan.

jestem w niemczech półki powoli pustoszeja we włoszech przyjmuja tylko zdrowych do szpitali chozy umieraja bo nie ma dla nich miejsca brakuje respiratoröw i nie mozna przejechac z miasta do miasta sklepy i pułki puste  na to niema leku a co gorsze sa to mlodzi i dzieci tak samo wiem bo dzwonilem do kolegi co byl we wloszech i jest na 2 tygodniowej kwarantanie udalo mu sie uciec z tamtad do niemiec zaczynam sie bac co czeka nasza cywilizacje

100

Odp: Koronawirus z Wuhan.

https://www.youtube.com/watch?v=ksuFZ28bnG4