101

Odp: Koronawirus z Wuhan.

a dlaczego teoria o depopulacji jest np. nie prawdziwa ? po co ktoś stworzył wirus który uśmierca starszych i chorych ? a skoro ktoś go stworzył to dlaczego  niby nie ma szczepionki ? czyżby był robiony test przed czymś większym jak sobie państwa poradzą? jak działają służby? związek przyczynowy-skutkowy,  czy zwykły przypadek , u was też tak ludzie szturmują sklepy ?

102

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Depopulacja ludzi którzy rzekomo są obciążeniem dla budżetu , walcząc z wirusem który miał tą depopulacje wykonać państwa wydają grubą kasę na walkę z nim i ratowanie ludzi , czy to nie jest trochę pozbawione sensu?

103

Odp: Koronawirus z Wuhan.

No i co ile lat taka akcja ?
Depopulację o ile pamiętam wymyślił pewien anglik. Marzyło mu się zmniejszenie ludności ziemi do sporo poniżej miliarda.

104

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Mógł zacząć od siebie

105

Odp: Koronawirus z Wuhan.

ale Massey hiter był świecie przekonany że robi dobrze dla Niemcow, choć wiedzial że zginie ich miliony podczas wojny , to jeszcze mniej logiczne

106 Ostatnio edytowany przez Massey (2020-03-15 02:15:45)

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Hitler chciał w szybkim czasie zaspokoić swoje chore ambicje panowania nad światem i czystości rasowej więc nie liczył się z kosztami (czyli ofiarami ze strony własnego kraju) . W obecnym przypadku sytuacja być może wygląda podobnie, ale rzekoma depopulacja mająca na celu eliminacje ludzi stanowiących obciążenie dla budżetu pociąga za sobą ogromne koszty i wywoła zapewne kolejny kryzys gospodarczy który znacząco odbije się na rynkach światowych więc gdzie tu sens ? nawet jeśli miała by ta depopulacja przynieść oczekiwane przez kogoś skutki za powiedzmy 10 czy 15 lat po podniesieniu się rynków z kolan to znów okaże się ,że jest kogoś za dużo i znów obciąża budżet... no chyba ,że następny krok to będzie dekopulacja..
Wirus po prostu zmutował , przeskoczył na człowieka i tyle , a ,że zasrani turyści włóczą się po  całym świecie to rozwlekli zarazę jak niegdyś dżume szczury.

107

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Koniec świata miał być w 2012 póżniej odłożyli go na 2032 ale chyba będzie w 2022 majom mógł się trochę kalendarz przestawić.Jak narazie na ubojni pełna dazynfekcja łącznie z jajcami,od poniedziałku mierzenie temperatury zakaz wchodzenie do stołówki i kibla na ubojni dla prywatnych przewożników.

108 Ostatnio edytowany przez pablo721 (2020-03-15 06:18:36)

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Jestem kierowcą międzynarodowym. Kierunki takie jak Włochy wcześniej były tylko dla wybranych. Dwa tygodnie temu jak zacząłem swoją pracę po wolnym pierwsza trasa Mediolan. Teraz 90% kierowców u nas (150 osób) dostaje trasy na Włochy bo szef ma z tego kasę. Jak po powrocie do Frankfurtu dostałem znowu kierunek Mediolan ,a później Rzym odmówiłem. Z początku dostawałem telefony z groźbami ,że zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec mnie ,łącznie ze zwolnieniem dyscyplinarnym. Jak zobaczyli ,że mnie to nie rusza to zmienili mi trasę i zaczęły się telefony żebym zachował to dla siebie. Ogólnie większość naszych kierowców wraca przeziębiona i nikt nie wie co to jest. Sam wczoraj wróciłem do domu i trzymam się z daleka od swoich rodziców ,którzy są już w podeszłym wieku. Moim zdaniem nasz rząd podejmuje dobre decyzję ,lecz zostawianie otwartej furtki dla transportu jest błędem. Tylko kierowcy międzynarodowi nie są poddawani kwarantannie dwu tygodniowej jak reszta społeczeństwa przekraczająca granice. A porównywanie tego do grypy jak nie którzy piszą to dla mnie jest śmieszne. To nie jest wirus co zabija tylko starszych. Jest niebezpieczny dla wszystkich przewlekle chorych bez względu na wiek  bo liczba respiratorów jest ograniczona ,a nad lekiem ciągle pracują.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

109

Odp: Koronawirus z Wuhan.

open your mind , jak mi kiedyś powiedział jeden profesor , nie mam na myśli jakiegoś światowego spisku czy czegoś takiego , tylko ze to jest możliwe, skąd wiesz ze jakiś stary milioner nie postanowił sobie ze załatwi starszych ludzi żeby uzdrowić system emerytalny?  czy zaspokoić jakiej swojej chorej ambicji?, możemy się sprzeczać ale nikt nie wygra a wiesz dlaczego ? nie muszę pisać...  , wirusy mutują być może to jest sars 2 który zmutował na zwierzętach, i to jest czysty przypadek ale możesz mi to zapewnić ? wiem ze chcesz być racjonalny i nie wywolwac paniki ponieważ ona jest gorsza niż ten wirus , dlatego zadałem pytanie bo chciałem poznać opinie,

110

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Ale Sławka Lubie czytać wiec pisz włącz się do dyskusji

111 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2020-03-15 10:37:08)

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Tekila256, niezmiernie lubię jak czuję się doceniony. To wkurwiające ale szczere. Mówisz i masz.
Ależ Panowie ! O co kaman ? Poszło do matki ziemi (na dziś) tylko 3 % chorych, w grypie hiszpance poszło 60 %. Sukces ! Po co kupować produkty spożywcze i lekarstwa ? Idzie wiosna. Będziemy przez następny miesiąc wpierdalać szczaw, szkoda że mirabelek nie będzie. Zioła też już wypuściły ! Jest dobrze ! Po co siać panikę ?
Ależ ja jestem dobry w straszeniu Ku*****a ! Nasze zacne Forum musi być tłumaczone na pół języków Świata. Bo mniej więcej tyle przychodzi zamówień na na SMKA. Co dzień robię 500 km żeby dowieźć komponenty. Gleba leży nawet nie pogłaskana. Muszę ratować zdrowie i życie  ludzi. Poważnie. Nawet nie gadałem co jak i za ile. Widzę, że tak trzeba. Ziemia zrozumie, tak ja ją od wielu lat. Miłość bez wzajemności. Ja ją głaszczę nasionami, nawozami, uprawkami - a Ona mi 2 tony ziarna, bo wody nie było. A co ja Pan Bóg, wodą dysponuję ? Do mnie pretensje ?
Na jutro na Słowację 15000 litrów. Hongkong chce w ciemno 150000 litrów,  coby powtórki nie było. Sam zwożąc to się zaj..ę.
Twardy jestem, z roczników sześćdziesiątych, najlepszych. Uratuję ilu ludzi się da i jak się da, zarobię ile się da . Więc mam nadzieję, że nie jest dziwne że posta piszę o 4 rano.
Czy czegoś od Was oczekuję ? Tak, zrozumienia ! Powiedzmy ratuję ludzi, zarabiając lub mając zwrot kosztów. Pożyjemy, zobaczymy.

112

Odp: Koronawirus z Wuhan.

sławek 42 napisał/a:

Tekila256, niezmiernie lubię jak czuję się doceniony. To wkurwiające ale szczere. Mówisz i masz.
Ależ Panowie ! O co kaman ? Poszło do matki ziemi (na dziś) tylko 3 % chorych, w grypie hiszpance poszło 60 %. Sukces ! Po co kupować produkty spożywcze i lekarstwa ? Idzie wiosna. Będziemy przez następny miesiąc wpierdalać szczaw, szkoda że mirabelek nie będzie. Zioła też już wypuściły ! Jest dobrze ! Po co siać panikę ?
Ależ ja jestem dobry w straszeniu Ku*****a ! Nasze zacne Forum musi być tłumaczone na pół języków Świata. Bo mniej więcej tyle przychodzi zamówień na na SMKA. Co dzień robię 500 km żeby dowieźć komponenty. Gleba leży nawet nie pogłaskana. Muszę ratować zdrowie i życie  ludzi. Poważnie. Nawet nie gadałem co jak i za ile. Widzę, że tak trzeba. Ziemia zrozumie, tak ja ją od wielu lat. Miłość bez wzajemności. Ja ją głaszczę nasionami, nawozami, uprawkami - a Ona mi 2 tony ziarna, bo wody nie było. A co ja Pan Bóg, wodą dysponuję ? Do mnie pretensje ?
Na jutro na Słowację 15000 litrów. Hongkong chce w ciemno 150000 litrów,  coby powtórki nie było. Sam zwożąc to się zaj..ę.
Twardy jestem, z roczników sześćdziesiątych, najlepszych. Uratuję ilu ludzi się da i jak się da, zarobię ile się da . Więc mam nadzieję, że nie jest dziwne że posta piszę o 4 rano.
Czy czegoś od Was oczekuję ? Tak, zrozumienia ! Powiedzmy ratuję ludzi, zarabiając lub mając zwrot kosztów. Pożyjemy, zobaczymy.

Sławek jesteś poprostu kolejnym oszustem który próbuje zarobić na koronowirusie i tyle w temacie!!  Szarlataństwo jest w Polsce karane także  miałbym sie na uwadze na twoim miejscu..

mdw

113

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Pana Sławka już dawno przestałem traktować poważnie. Niech sobie pisze ma taką potrzebę. Rozumiem.

Leszek   dla kolegów'

114

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Jeżeli te produkty mają certyfikat, atest. Czyli jakiś papier na zastosowanie o jakim Sławek pisze to ok. Tylko to sprawdzanie na sobie i swoich roślinkach ? Miczurin mi się przypomniał wink

115 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2020-03-18 13:22:03)

Odp: Koronawirus z Wuhan.

No to Koledzy, określiliście się bardzo precyzyjnie. Lepsza jest najgorsza prawda niż najlepsze łgarstwo. Ja bym chciał, coby w Hyde Parku nie było działu "ku pamięci" a przy nickach "śp".
O co poproszę wymaga od Was cywilnej odwagi i konsekwencji. Za jakiś czas kiedy sytuacja Was zmusi do zakupu środków odkażających, omińcie preparaty egp, bo ten h.j sławek 42 ma z litra 0,05 zł.



A tak po prawdzie po jaki ... się odzywałem ? Uczciwości mi się zachciało ? !
Niech sobie każdy radzi jak chce. Może wodę święconą pić.
Przyszła chyba pora na wyłożenie kart na stół. Co, przypadkowo założyłem temat "zagrożenia " ?
Jestem zdeklarowanym preppersem od wielu lat. Od zawsze nim byłem, jak Wszyscy z Was. Mamy z okazji wykonywanego zawodu zapasy żywności. Nasiona, żywe mięso, pochodne hodowli zwierząt, produkty wstępnie przetworzone, mrożonki, kiszonki, solanki i inne. No taka specyfika.
Od lat kolekcjonuję umiejętności, robię zapasy, nie myślałem, że dożyję czasów w których będę musiał z nich skorzystać. Ot takie nieszkodliwe nikomu dziwactwo. Sądziłem, że córka po moim zejściu wszystko w piecu spali.
Kolejki w sklepach. Idę do sklepu po chleb i papier do dupy bo systematyczne co dzień ubywa tych towarów. Ja mam się bać ? Ja sieję panikę ?
Panowie, ja się dziś śmieję i od razu Wam współczuję! Mam wszystko co do przeżycia potrzebne. Broń, amunicję, środki czystości, wodę, paliwa, żywność, lekarstwa, środki opatrunkowe, alternatywne oświetlenie, źródła ognia, środki łączności, trzy agregaty prądotwórcze z paliwem, środki pewnej komunikacji, proste ręczne narzędzia do obróbki drewna i metali, grupę wyszkolonych i zaufanych ludzi w pobliżu. Mnie panika zżera ? Mogę ze swoją rodziną nie wychodzić z domu rok. Nie mam zamiaru udowadniać czego ile mam, ale lubię okrągłą liczbę 1000. Kogo przez tyle lat na Forum zrobiłem w hu.a ? Teraz, po tylu latach naszło by mnie żeby Was robić ?
Tak nie może być. Jak Wam szanowni Koledzy nie podchodzi z jakiś powodów moja osoba, albo mój przekaz, to może być mój ostatni wpis na Forum Fortschritt.

116

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Sławek czytam wszystko jeszcze raz, co napisałeś w tym wątku i o nanotechnologi. Oglądając przez laptopa po raz kolejny jedną z części "parku jurajskiego". No cóż wink

117

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Sławek nie obrażaj się, nikomu nie przeszkadzasz ale koledzy mogą mieć tez inne zdanie,  a co do sprzedaży to gratuluje gdy większość będzie liczyła na pomoc rządu ty bierzesz wszystko w swoje ręce, i odnajdujesz się,    ale podczas wojny atomowej to się do ciebie zgłoszę he he

118

Odp: Koronawirus z Wuhan.

O widzisz Sławku przypomniałem sobie że amunicji muszę dokupić  bo jak koronawirus zmutuje i będzie zamieniać ludzi w zombi  to tanio skóry nie sprzedam 😂.
W czwartek przywiozlem 40kg wyrobów z dzika a jeszcze był zapas, bo w miesiąc 3 strzelone, ziemniaki jeszcze w piwnicy i paliwo w mauzerach więc dwa miesiące mogę wytrzymać w obrębie podwórka.
A martwić się na zapas nie warto, kuzynka żony dziś dzwoniła z Szwecji bo tam mieszka od kilku lat że tam nic nie robią i twierdzą że to selekcja naturalna, kto przeżyje to przeżyję a kto nie to trudno

119

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Holandia też chyba chce się trochę ludzi pozbyć to tam z tego co słyszałem wszystko normalnie pracuje a zarażonych już koło tysiąca na tak mały kraj. Włosi też na początku olewali sad

120

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Koseś tylko uważaj żeby asf na Tobie nie zmutował po tej kiełbasie 😁😅