121

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Rur3k napisał/a:

Holandia też chyba chce się trochę ludzi pozbyć to tam z tego co słyszałem wszystko normalnie pracuje a zarażonych już koło tysiąca na tak mały kraj. Włosi też na początku olewali sad

Nie prawda szwagier pracuje na magazynie w Holandii i teraz ma siedzieć w domu. Ma płacone 100% i zakaz powrotu do kraju.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

122

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Podobno dopiero dzisiaj wieczorem wstrzymano szkoły.  bary i restauracje normalnie działały firmy mają dopiero stanąć a przy ich gęstość zaludnienia która jest 4 razy większa niż u nas to trochę większe szanse przeniesienia wirusa.


U nas już zaawansowane przygotowania do wirusa.
W piątek byłem w mieście to już KRUS nie działa. Ubezpieczenia OC w agencjach od wtorku mają być tylko na email sprzedawane (w pon test zmian systemu). Bank przysłał SMS żeby nie przychodzić a jak już koniecznie to wcześniej zgłosić przez tel. (pewnie będą siedzieć zamknięci i otworzą tylko dla tej osoby). Galerie i targowiska w mieście zamknęli. Grene nie wie czy będzie pracować i czy może mi coś sprzedać jak będzie awaria w polu. Budowlane chyba też stają.

Ogólnie miasta będą wyglądać jak o 10 rano po Sylwestrze...

123

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Massey napisał/a:

Koseś tylko uważaj żeby asf na Tobie nie zmutował po tej kiełbasie 😁😅

Spokojna twoja rozczochrana dziki badane i są zdrowe., ale za to jem prawdziwa kiełbasę a nie hyjostwo że sklepu.

124 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2020-03-16 14:31:44)

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Ehhhh nie chce mi się tego czytać, jadę po ON i RSM. Muszę jeszcze załatwić chemię na opryski  i żarcie dla kotów bo nie pomyślałem o nich robiąc zapasy.....  Jak czytam to co wymyslili Anglicy to dochodzę do wniosku że  te wszystkie blokady nie mają już sensu...... co ma być to bedzie.....

125 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2020-03-17 13:46:07)

Odp: Koronawirus z Wuhan.

sławek 42 napisał/a:

Bilans wychodzi dla mnie raczej korzystnie. Miałem się nie odzywać w sumie, ale gaduła jestem.
Pamiętam pierwsze zapasy które robiłem. To był 1996 rok. Suchary bieszczadzkie z kminkiem. Wtedy chyba internetu nie było, tylko telefony. Nigdzie ich nie było, fizycznie. W Armii były, w cywilu nie. Zamówiłem u znajomego w hurtowni, bo San nie odpowiadał, - 500 sztuk. Przysłali 100. Wziąłem, za tydzień jeszcze raz i jeszcze raz, jeszcze raz. 700 było, trza zapakować, tylko w co ? W beczki po ogórkach. Wymyłem, wysuszyłem, dziś i tak mają posmak ogórków kiszonych. Chyba jedynych w kraju,, ale jak potrzebne to udostępnię. Dla zdecydowanych smakoszy sucharów bieszczadzkich o smaku ogórkowym - gratis.
Świece. Obszerny temat. Siedziałem kilka razy przy zniczu w czasie braku prądu. Wrażenie powiedział bym dobitne. Jednak świece. Wybrałem z hurtowni  cały towar raz, drugi raz, po kolejnym razie mnie polubili. No co, dziwak jestem do wczoraj. Gdzie ? Ani żona, ani córka, tym bardziej matka nie wiedziały o moim zboczeniu. Kiedyś, rok temu żona znalazła u mnie w portfelu w takiej odosobnionej przegródce 1000 zł. Ty h..u, to ja pracuję a ty kasę na boku na dziwki wydajesz ? Dobrze, że wtedy już swoją córkę w temat wprowadziłem. Wytłumaczyła matce co i jak. Zaprosiła do magazynu. No tak, ojciec na kurwy nie wydaje.
Świece, chyba płaciłem po 0,6 szt - 1000. Może ktoś z Was czytał wspomnienia Serba na temat wojny w Jugosławii ? Wystarczy wpisać "oblężone miasto". Warto się zapoznać.
Posłuchajcie co ma gość do powiedzenia. Meble, podłogi spalił. Miał jedną butlę gazu propan butan. Pospolity do naszych kuchni. Przeżył dzięki tej butli, a raczej własnemu rozsądkowi. Napełniał zapalniczki. Dlatego zapalniczek mam 1000 . Bomba grafitowa. Zapalniczki są z zapłonem tradycyjnym i elektronicznym. Dlaczego nikt ludziom nie mówi, że elektroniki to gówno ? I tak dalej i tym podobne . Nie wiem czy Was to nie nudzi. Że lubię gadać to gadam.  Latarki elektryczne, bez baterii - nie do całkowitego ***..a, tylko trzeba im dostarczyć prądu. Dlatego latarki na korbę. W całej okolicy wykupiłem wszystkie. Z niezbędnej konieczności radioodbiorniki . Na korbę też.
Nie ma prądu, co nie jest wcale takie niezwykłe. Wystarczy choroba załogi elektrowni. Do rozładunku wagonu z węglem potrzeba mocnego nawet niezbyt mądrego. Do obsługi systemu z ulicznej łapanki się nie nada. Więc może być, infrastruktura jest, ludzi do obsługi nie ma, prądu w sieci nie ma.
Nie ma prądu, nie ma paliw, bo korby przy zbiorniku nie widziałem, lodówki, zamrażarki, wszystko za 48 godzin bez zabezpieczenia do ***.ia. Kto jest na taką ewentualność przygotowany ? Tydzień da radę na agregacie, a dalej ?
Mam 500 kg soli, Kłodawskiej i umiem żywność w soli zabezpieczać.
Toż nie żebym się chwalił. Czy zwróciliście uwagę na sprawy w tym poście poruszane ?
Proszę logicznie określić miejsce w którym jesteście. Ludzie inteligentni, wykształceni, zasobni (w pieniądze i umiejętności wszelakie). Jesteście w czarnej d...e. Nie potraficie przeżyć samodzielnie tygodnia .


Dotarło ? Czy mam powtórzyć albo coś dodać ? 
Ykoslaw szczylu, nazywasz mnie oszustem ?
Sarast, i ty Brutusie przeciwko mnie ?


Do Was obu Panowie. Cytując klasyka "nie chce mi się ..." Z Wami skończyłem.

Wymyślasz to na poczekaniu czy przepisujesz z czegoś??  Obraczasz kota ogonem bo słowa nie napisłeś teraz o swoim SMKA ! https://www.tvp.info/47072774/oszusci-p … nawirusie. Najgorsze jest to że ty sam w to wierzysz i probujesz komuś wcisnąć swoje chore urojenia . Jak nie jakieś sekciarskie felietony, to antysemityzm a teraz obłęd z koronowirusem. Proponuje wypisywać te farmazony w jakiejś ,,wróżce,, albo coś w tym stylu bo tam szybciej znajzdziesz odbiorców.

mdw

126

Odp: Koronawirus z Wuhan.

A ja mysle że to ruskie wymyslili tego wirus udupią chiny amerykańców i zasraną brukselkę oni przeżyja spiryt słoninka itp. nawet naziści na nich polegli putin się starzeje niewiadomo co mu w główce świta,chcieliśta sankcje to mata kompletny rozpierdal i paraliż europy i reszty świata ciapate już czekają na granicy grecji żeby nadrobić niż demograficzny.

127

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Naukowcy twierdzą że wyewoluował naturalnie. Dla nas to żadna pociecha, córka ma termin porodu za 2 tyg. Ciężko się cieszyć patrząc na to co się dzieje, córka coraz bardziej to wszystko przeżywa.

128

Odp: Koronawirus z Wuhan.

No to dziadek szykuj ino środki do dezynfekcji od środka. Co ma być to będzie głowa do góry 😉

E 516 na części
Telefon 695 076 269

129

Odp: Koronawirus z Wuhan.

koseś napisał/a:
Massey napisał/a:

Koseś tylko uważaj żeby asf na Tobie nie zmutował po tej kiełbasie 😁😅

Spokojna twoja rozczochrana dziki badane i są zdrowe., ale za to jem prawdziwa kiełbasę a nie hyjostwo że sklepu.

Koseś a Ty jesteś w kole czy niezależny?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

130

Odp: Koronawirus z Wuhan.

https://www.youtube.com/watch?v=jJJlU0mZzrY

mdw

131

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Jestem członkiem koła bo to i tak taniej niż być nie zrzeszonym i polować mogę na 3 obwodach do oporu.
Traz mamy od połowy lutego sanitarny ostrzał dzików i już mam 3 strzelone 😎

132

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Czyli skończyłeś z abstynencją? 😁

E 516 na części
Telefon 695 076 269

133

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Wręcz przeciwnie, karmi grejpfrut mi posmakowalo  ostatnio

134

Odp: Koronawirus z Wuhan.

No chyba sobie jaja robisz! Albo to koło jakieś dziwne 😁 u nas to nie do pomyślenia 😂

E 516 na części
Telefon 695 076 269

135

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Zakład krawiecki w którym pracowała żona od dziś zamknięty. Kłopoty właściciela ze sprzedażą, brak materiałów, brak zamówień. Wcale mnie to nie zmartwiło, lepiej niech najbliższe miesiące będzie w domu.

136

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Kłopoty to przez ten wirus to będzie miała cała Europa ...  zakłady albo jada na 50% albo się szykują do zatrzymania ...  będzie kida w tym roku  i to straszna ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

137

Odp: Koronawirus z Wuhan.

jak teraz będzie ze sklepami z częściami jak zakaz wychodzenia z domu poza zakupami w sklepie spozywczym?

Rolnik z powołania:-)

138

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Wysylkowo internetowo

Siły na zamiary zmierz....

139

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Rolników zakaz nie dotyczy , nawozy , środki ochrony , części wszystko mogą kupować. Jesteśmy producentami żywności , chyba zapomnieliście o tym fakcie.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

140

Odp: Koronawirus z Wuhan.

Pajej napisał/a:

jak teraz będzie ze sklepami z częściami jak zakaz wychodzenia z domu poza zakupami w sklepie spozywczym?

u mnie sklepy normalnie pracują jak apteki

Nie ma to jak FORTSCHRITT