1

Temat: kosz sitowy 512

Witam, Mam takie pytanie a mianowicie jak najlepiej wyciągnąć kosz sitowy z kombajnu, ponieważ poobrywały się te uchwyty co wsuwa się sito żaluzjowe i to małe co jest na końcu musiało być złapane drutem do dużego żeby nie upadło. Dobrze że była już końcówka sezonu. Rozkręciłem te wieszaki,mocowanie do mimośrodu i odłączyłem od podsiewacza ale nie wiem czy nie będą przeszkadzać tylne mocowania wieszaków żeby wyciągnąć do tyłu. Czy jedyny sposób to odkręcanie  całego spodu i do dołu? Robiliście to już kiedyś. Lepiej chyba wyciągnąć do spawania czy dać sobie spokój i pospawać w środku? dzięki za odpowiedzi.

2

Odp: kosz sitowy 512

Jak zmieniałem na sita żaluzjowe od bizona to wszystkie rynienki spawałem w środku, nie wyjmowałem kosza. Tyle że mój kombajn jest po sezonie umyty, a i tak przewód z wodą miałem przygotowany i nic się nie zapaliło.

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

3

Odp: kosz sitowy 512

Właśnie już to prawie skręciłem z powrotem tylko jak jest to mocowanie tego uchwytu do mimośrodu na parę śrub 12setek, to nie mogę jednej włożyć tej górnej bo przeszkadza mi podsiewacz. Można jakoś go podważyć do góry? Za dużo zachodu z wyjmowaniem tego kosza a dostęp jest w miarę nawet.